Ljetne bebe 2021.💛

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Mimica2

Broj poruka: 104

Prijavi adminu

Da da te mislim tweetyca, kao trokutiće. Jel to čemu?
    Lullaby, ja imam theraline trudnički, punjen onim granulicama, super je jer se fino rasporede granulice gdje želiš da ti bude tvrđe ili mekše i baš će biti odličan za dojenje. 

35.tt
    Termin 18.06

tweetyca

Broj poruka: 964

Prijavi adminu

E kante za pelenu ako cete uzimat definitivno one koje spakiraju svaku pelenu u svoju vrecicu tipa Tommee Tippee Sangenic kanta.
    Mirjam ja sam ih uzela par, par od domacih sivalica s nepropusnim PULom od ispod. Pa cemo vidit. Sestra kaze da zna bit korisno, ovisno o bebi, al u principu mozes i tetra krpicu stavit ispod vrata

👩🏻 30
    👨🏻 33
    Cekamo curicu ❤️ 08.08.2021.

Lullaby

Broj poruka: 394

Prijavi adminu

Mislim da to ti to ne treba za dojenje i da je nezgodno kad je beba skroz mala. Nisam vidjela da to itko stavlja za dojenje. Kasnije kad krene sliniti će vjerojatno to cijeli dan imati na sebi. Za početak možda samo tetra krpicu prisloniti ako vidiš da baš curi. Ako misliš uzimati za tu svrhu meni se oni iz h&m čine mali i nježni. Ja sam ih uzela čisto da imam, ali kad krene slinjenje i ako bude slinavko to će biti pretanko za tu svrhu i morat ću naći neke deblje.

It's a boy 💙
    [lilypie.com]

ana0310

Broj poruka: 537

Prijavi adminu

tweetyca

E kante za pelenu ako cete uzimat definitivno one koje spakiraju svaku pelenu u svoju vrecicu tipa Tommee Tippee Sangenic kanta.
    Mirjam ja sam ih uzela par, par od domacih sivalica s nepropusnim PULom od ispod. Pa cemo vidit. Sestra kaze da zna bit korisno, ovisno o bebi, al u principu mozes i tetra krpicu stavit ispod vrata

da da, tu i gledam, iz razloga koje je i Norrah navela.

Ja 💁🏼‍♀️ 27 god
    M 🤷🏽‍♂️ 30 god
    + 29.10
    [lilypie.com]

Lullaby

Prijavi adminu

Tnx za jastuk, pogledat ću. Znam da ste davnije spominjale te granulice. Ovaj Ergobaby mi djeluje super iako je malo skuplji. Done by Deer isto ima tako manji. Jedva čekam dane beba da pokupujem sve što fali 😊 Nadam se da bi i ovo moglo biti na popustu. Ja sam odlučila kupiti sve ovaj mjesec i da mi mama sve opere i opegla da smo spremni. Čak i kozmetiku uzimam. Pripremila sam mužu popis i šaljem ga kad bude 15% popusta u dm-u da sve pokupuje. Isto mi je lakše tako dok sam doma da drugi spremaju, ako završim u bolnici na čuvanju, a doma ništa spremno, izludila bi.

It's a boy 💙
    [lilypie.com]

ana.b.

Broj poruka: 1534

Prijavi adminu

tweetyca

Mi imamo tu kantu bas što svaku pelenu posebno mota…pa tako da kad se I otvori kanta nebi trebalo imati neki miris jer su sve zamotane 

👱🏼‍♀️ 26 god🧔🏻 28 god.
    U 6.mj 2019 smo se odlučili na 👶🏼
    Laproskopija 15.10.20 (otkazano zbog trudnoće 😊)
    ➕ 14.10. 🥰 it's a boy 💙
    Termin 23.6 🤱🏼
    Slj pregled 12.5. 🧸
    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

ana.b.

Broj poruka: 1534

Prijavi adminu

Evo stiglo sa amazona mrežaste gaćice i ovi veliki ulozci…stavit ću i link i sliku…zaista su veliki..i mislim da da bi trebalo biti dobro 😅 u DE imamo u bolnici sve to, ali sam naručila za doma da imam.
    https://ibb.co/mhf5TxF [ibb.co]
    https://www.amazon.de/dp/B07DLC41GS/ref=cm_sw_r_cp_apa_glt_i_2M4209A2XJ8YXG99RP12 [amazon.de]

👱🏼‍♀️ 26 god🧔🏻 28 god.
    U 6.mj 2019 smo se odlučili na 👶🏼
    Laproskopija 15.10.20 (otkazano zbog trudnoće 😊)
    ➕ 14.10. 🥰 it's a boy 💙
    Termin 23.6 🤱🏼
    Slj pregled 12.5. 🧸
    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

Lullaby

Prijavi adminu

Meni su stigli Chicco s nekom robom, muž šokiran što je to 😂 

It's a boy 💙
    [lilypie.com]

Mila12

Broj poruka: 186

Prijavi adminu

Zivim na drugom katu i navika mi je bacat smece svaki dan ili ako ne mogu ja, dragi ce. pelene sam uvijek bacala u normalno smece. Kad su mali ne smrdi, kad su veci smrdi i opet odnjeti cu svakako smece. Usput su stepenice sa drugog kata dobre za guzu 😛
    Slincek nikad nisam stavljala, poslje podoja bi na rame da podrigne na tetru, nakon nekih 20tak dana od poroda sam svakako ju na stomak budnu pocela stavljat pa bi tako isto podrignula dok vjezba glavicu. I od tada uviiek bi ju samo tako okrenula na stomak i rukice i ako bljucne - bljucne na tetru 🙂

Mila12

Broj poruka: 186

Prijavi adminu

Koliko vi vecinom placate tu postarinu sa amazona? 
    Nisam nikada nista narucivala od tamo, a htjela bih naruciti si bas ovaj organizator, i samo sam na amazonu vidjela ga
    https://ibb.co/v1cMfbj [ibb.co]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.