Ljetne bebe 2021.💛

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Hedwig.Z

    Hedwig.Z

    Broj poruka: 600

    Prijavi adminu

    Hobotnica ima za kupiti u Mulleru, roza ili plave 🥰 moji nećaci su ih dobili u bolnici jer su rođeni u 31.tjednu kao palcici. A jedan od njih i dan danas svuda sa sobom nosi tješilicu koju sam im kupila kad su imali mjesec dana, nigdje bez nje. Meni je to tako slatkooo 🥰

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Hedwig.Z

    Hedwig.Z

    Broj poruka: 600

    Prijavi adminu

    I ja sam jako zadovoljna proizvodima od Ethereala. 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Dominique_i_bebita

    Dominique_i_bebita

    Broj poruka: 365

    Prijavi adminu

    Tweetyca ja sam pisala za lupanje srca u grlu..i meni danas preko dana se pojavilo, bas bedast osjecaj, al ajde eto tjesimo se sto nije nista neuobicajeno.
    .
    Dekice su super! Htjela sam te pitat za ovu bijelu (ja ne vidim listice po njoj, jel ih ima stvarno ili si to kao miislila na ove rupice u tkanju?) - jel bi rekla da je ta prikladno za ljeto? Trazim neku takvu, za ljetne veceri.. mislila sam gulsprav ili gulsparv haha kak se vec zove, al ni za nju nisam sigurna jel lagana ili deblja

    👱‍♀️25 👱‍♂️26 👰🤵 10.10.2020.

  • Tonks6

    Broj poruka: 252

    Prijavi adminu

    Bravo cure za dobre preglede😊
    Tweetyca dekice su preslatke😍 mislim da cu i ja uzet neke.
    Kaj se tjesilica tice moj ju nije htio nikako, spavala s njom, pospricala ju sa mlijekom i nista. Svoju majicu mu davala, nista. On je bio takva beba da osim prave mame nista ne pomaze😅 al te hobotnice su tak slatke, ja bi za sebe jednu😂

  • Avatar Negativ.Ljubavi

    Negativ.Ljubavi

    Broj poruka: 676

    Prijavi adminu

    Mallla

    Susika ne gleda se taj mjesec! Sretno i da uspijes u naumu.
    Negativ svrha je bas taj osjecaj da je mama blizu. Ono sto bebe najbolje umiri je miris mame i onda je ta tješilica zapravo “zamjena”. Bebe su u nama bile 9mj,
    a osim toga kad se rode mi smo im hrana, utjeha, sve. Ako beba treba ostati s nekim drugim i postane nervozna igračkica na koju je navikla i koja miriše na mamu čuda radi. Može to naravno biti i neka majica, al ove tješilice i hobotnice su praktičnije, pogotovo hobotnice. Naravno mogu bebe i bez toga nece se nista lose dogoditi za njihov razvoj, al ovaj put planjram iskoristit sve opcije da nam suživot bude prakticniji.
    Moja 4 godisnjakinja ima svoju tješilicu koja je samo za krevet, može bez nje nije previše vezana…al je zagrli kad ide spavat i mazi je često.


    Zanimljivo. To kako je bitan mamin miris, pa tako i izbjegavanje gelova za tuširanje s mirisima i sl., to mi je sve bilo razumljivo, ali evo zanimljivo da se tako i tješilicu može “zakamuflirati”, tj. da joj se usadi mamin miris 😉
    Pa ako uspije umiriti bebu, super 😊
    Haha, Tonks ju je čak i mlijekom našpricala pa ništa 😄

  • Avatar Susika

    Susika

    Broj poruka: 283

    Prijavi adminu

    Mallla

    E da Susika da jos dodatno pojasnim sta pricam. Npr. Ti otvoris komplikacije 17.5. I tada predas potvrdu o placi odnosno iznose o isplacenim placama posljednjih 6mj tj. Od 10mj do 3mj (isplata u 4mj). E sad ako ti je plaća veća od 4200 ti ćeš za dane provedene na komplilacijama dobiti satnicu koja odgovara plaći od 4200. A npr. 20.5. Otvoriš rodiljni u obzir ti se uzima ona potvrda o plaći koju si predala za otvaranje komplikacija. A u konačnici to znači da bi u 6mj dobila prvo isplatu plaće od poslodavca za onih 16 dana do kad si radila, onda za 17., 18. I 19.5 bi dobila satnicu od 4200, a ostatak radnih dana bi dobila satnicu iznosa rodiljnog koji odgovara prosjeku tvoje plaće. Kad smo na rodiljnom računa nam se radni sati × prosječna satnica = iznos koji dobijemo.


    Hvala punoo 💗 baš to me zanimalo 

  • Avatar Aneee

    Aneee

    Broj poruka: 3146

    Prijavi adminu

    Bila u nabavki jer je sutra praznik pa nisam uspijela odgovoriti 🙈
    Uglavnom hobotnica ih podsjeća na pupčanu vrpcu pa ih to umiruje. Evo I link koju ja imam
    https://www.amazon.de/dp/B078HKD7VG/ref=cm_sw_r_cp_apa_glt_i_3KTMQD2FCCQMTKXTTG88?_encoding=UTF8&psc=1 [amazon.de]
    A crveni ručnik jer nam je patronazna preporučila ili crvenu dekicu ili mali crveni ručnik jer ih to isto podsjeća na maternicu pa ih isto umiruje. Ja posto imam puno dekica sam se odlučila na mali crveni ručnik. 
    I kao što mallla kaze prespavati par noći sa tim, da poprimi nas miris, jer oni se sjećaju svega iz maternice i to im onda djeluje umirujuće. Pogotovo kad dođu odjednom na veliki svijet i sve im je novo 😊

    👱🏼‍♀️ 28 god
    🧔🏻 31 god
    👶 💙2021💙
    01.2022. krenuli na bebu br.2 🙏🏼🤗

  • Avatar Aneee

    Aneee

    Broj poruka: 3146

    Prijavi adminu

    Mimica2 mislim da ostajem kod gina do kraja…sad sam dobila tu ako uputnicu za bolnicu, pa cu zvati u petak i napraviti termin. Nego jesi isla sama ili je mogao i muž s tobom na dogovor? Jer ja bi htjela da i mm bude samnom, pogotovo jer sam zaboravna postala i to neformalno zaboravna..pa me strah da ne zaboravim nešto bitno što mi kažu 😅
    Ja sam bas mislila da me preskočio taj simptom trudnickog mozga hahah ali meni je to očito tek sad na kraju došlo i to ekstremno 😅😅😅
    I da patronazna mi je rekla da se njoj mogu uvijek javiti ako imam neka pitanja ili nešto, ali kao ako vidim da mi ona ne odgovara  i ako je nešto hitno da slobodno odem i u bolnicu, ali naravno obavezno najaviti svoj dolazak u bolnici.

    👱🏼‍♀️ 28 god
    🧔🏻 31 god
    👶 💙2021💙
    01.2022. krenuli na bebu br.2 🙏🏼🤗

  • Avatar tweetyca

    tweetyca

    Broj poruka: 2710

    Prijavi adminu

    Dekice izblize :)
    https://ibb.co/nnNw6Rv [ibb.co]
    https://ibb.co/7Jfg87p [ibb.co]
    https://ibb.co/0VrkVMr [ibb.co]

    Dominique - sad kad je popust u Etherealu mislim da se isplati uzet njihovu. Samo sad izbor boja nije velike. Materijal je stvarno stvarno divan i malo je veca od ove iz Ikee (80x100). Nisam vidila uzivo ovu iz Ikee doduse, ali Kiflica je spominjala da je dobra. 

    👩🏻 31
    👨🏻 34

  • Mimica2

    Broj poruka: 405

    Prijavi adminu

    ana.b.

    Mimica2 mislim da ostajem kod gina do kraja…sad sam dobila tu ako uputnicu za bolnicu, pa cu zvati u petak i napraviti termin. Nego jesi isla sama ili je mogao i muž s tobom na dogovor? Jer ja bi htjela da i mm bude samnom, pogotovo jer sam zaboravna postala i to neformalno zaboravna..pa me strah da ne zaboravim nešto bitno što mi kažu 😅
    Ja sam bas mislila da me preskočio taj simptom trudnickog mozga hahah ali meni je to očito tek sad na kraju došlo i to ekstremno 😅😅😅
    I da patronazna mi je rekla da se njoj mogu uvijek javiti ako imam neka pitanja ili nešto, ali kao ako vidim da mi ona ne odgovara i ako je nešto hitno da slobodno odem i u bolnicu, ali naravno obavezno najaviti svoj dolazak u bolnici.


    Ja sam sama išla, ne znam jel smije s tobom. Pitaš kad nazoveš. Ali ko pratnja na porodu je recimo u mom rodilištu slobodno (uz brzi test), tu se ništa nije mjenjalo 😊 On je nekako baš jako zapeo da ide sa mnom, što mi je drago, ali mogla bi i bez njega. 🤷‍♀️😄

    Termin 18.06

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.