LJETNE BEBE 2020

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar ena0206

    ena0206

    Broj poruka: 958

    Prijavi adminu

    Vrapcic123

    Hocete vi na kinderbet stavljati one klasične zaštite ili onu prilagodljivu koja ide na svaku daščicu? Ona firma Dada i Roko ih imaju.


    Ja cu od njih naruciti jednu ogradicu onako za tri strane, a zastitne navlake cu staviti na resetke na onu stranu gdje je krevetic prema meni okrenut. Bas kao sto oni i stavljaju na slikama uvijek. 😍

    [lilypie.com]

  • anav05

    Broj poruka: 1507

    Prijavi adminu

    niki93

    Pozdrav mame, toliko mi se jede tuna da je to strašno, onako u umaku crvenom i brdo salate 😍😍😍😍 svi kažu da tuna nije dobra u trudnoći radi žive bilo da je konzervirana ili svježa, da utječe na bebin živčani sastav, dali ima trudnica koje su ipak u želji pojele tunu ili ste mišljenja da se stvarno izbjegne?


    Ej.
    Ja si znam pojesti onu malu konzervu tipa jednom u dva tjedna, tako kad mi dodje gust.
    Samo nemoj pretjerati i dobro😊

  • Avatar Trancie

    Trancie

    Broj poruka: 1279

    Prijavi adminu

    Curke evo i mene s pregleda, beba odgovara termini , tocno 10+6; mjerila je nihalni i nosnu kost, kaze da je ok, da je neka zovahna bebica da samo mlatara rucicama I nogama!!! Bas je divno gledat kako je od tocke doslo do bebe 🤭
    Jedini problem su gljivice koje su uzasno maha uzele pa sam masu dobilaterapije geobistin vaginalete,kremu i lactogin tablete da pijem pa se nadam da ce se primirit! Jos je onatamo s nekom tekucinom to isprala iznutra i vanka! Drago mi je curke sta su i vama pregledi dobro prosli! Sljedeci pregled mi je tek 18.2. ; ali mislim otic na 3d negdi u 12,13 tjednu

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Amelie 1

    Amelie 1

    Broj poruka: 667

    Prijavi adminu

    Cureee! Bravo za uredne preglede i lijepe vijesti!!! 🤞🙏❤️

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Amelie 1

    Amelie 1

    Broj poruka: 667

    Prijavi adminu

    Rio ja idem odmah rano ujutro🙈
    Meni je trbuh dosta velik i u nista ne stanem😅

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • anav05

    Broj poruka: 1507

    Prijavi adminu

    Trancie

    Curke evo i mene s pregleda, beba odgovara termini , tocno 10+6; mjerila je nihalni i nosnu kost, kaze da je ok, da je neka zovahna bebica da samo mlatara rucicama I nogama!!! Bas je divno gledat kako je od tocke doslo do bebe 🤭
    Jedini problem su gljivice koje su uzasno maha uzele pa sam masu dobilaterapije geobistin vaginalete,kremu i lactogin tablete da pijem pa se nadam da ce se primirit! Jos je onatamo s nekom tekucinom to isprala iznutra i vanka! Drago mi je curke sta su i vama pregledi dobro prosli! Sljedeci pregled mi je tek 18.2. ; ali mislim otic na 3d negdi u 12,13 tjednu


    Da, i ja sam dobila jucer vaginalete, zbog gljivica.
    Borba!

    Danas sam 16+3😊

  • anav05

    Broj poruka: 1507

    Prijavi adminu

    Rio13

    E da, nama je 16.02. iduci pregled, zab napisat.
    Planira li koja sutra do Lidla? Bit ce nesto trudnickih stvari i za bebace.


    Ja planiram na pauzi na poslu…nadam se da ce ostati sto.
    Ona traper haljina mi je top🙂

  • Deleted user

    Broj poruka: 344

    Prijavi adminu

    Da li npr. H&M ima trudničke tajce, tunike? Samo sam čula od svih da se tu i tamo trudničke hlače nađu. Ako može neka preporuka. Jedino za što sam čula je neki dučan sa skupim izričito trudničkim stvarima u Zg šoping centrima, ali opet, zašto ne probat negdje po manjim buticima. Znam da će mi trebat kroz proljeće i ljeto lepršavo :)

  • Avatar Trancie

    Trancie

    Broj poruka: 1279

    Prijavi adminu

    Ja sam isto mislila preko pauze na poslu vidjeti jel ima tajica i kakve su traperice! U.H&M su dosta skupe! A ko zna kad ce opet biti! 
    E da i urinokutura mi je dobar nalaz! Bar to kad me gljivice izludise ovu trudnocu! 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 344

    Prijavi adminu

     Rio13
     Ima da izmislim toplu vodu kada će mi krenut trbuh rast. Oduvijek sam sportski mršavi tip s ravnim trbuhom. Ovo bude sad sasvim drugi level. Hvala na info. Muž bude sigurno jedva čekao shoping u Zg. Vesele ga sve te krasne stvari za bebače. Koliko uspijemo budemo pokušali i u svom gradu pronaći.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.