LJETNE BEBE 2020

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Vrapčić123

    Vrapčić123

    Broj poruka: 4426

    Prijavi adminu

    Aney dobro došla i urednu trudnoću želim!
    Tiki i memi tak na bradavicama ima, onak više kao suho, žućkasto bijelo… To se bradavice pripremaju za dojenje ili?
    Ne sjećam se čiji je ono lijepi trbuh bio. No baš je lijep! 

    https://lb1m.lilypie.com/07MVp2.png [lb1m.lilypie.com]

  • Avatar mimoza

    mimoza

    Broj poruka: 1358

    Prijavi adminu

    Yvette moguce da je to. Meni je juce dr prokomentarisala kako je beba jos uvijek nisko i da se treba podici. Ja sam ok, osim tih povremenih kontrakcija, ponekad i zaboravim da sam trudna. Bas sam poletna nekako i debela 😁 Bisi jos uvijek osjetila bebu? Ja evo ovaj tjedan tek i to odmah prave pokrete i udarce.

    [lilypie.com]

  • Lela0211

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Drage moje evo mene u 11-tom tt. Na zalost sam dobila antibiotike zbog bakterije. Sljedeći tjedan idem na kombinirani. 

  • Avatar Anchy_23 🌈 🌸

    Anchy_23 🌈 🌸

    Broj poruka: 2721

    Prijavi adminu

    avokado

    Ancy_23

    Bokic curke!
    Samo sam se htjela javiti i pozdraviti. I ja cekam ljetnu bebu termin 12.6.
    Prva bebica i decko je.
    Citamo se i tipkamo :)
    pozz

    Imamo termin na isti dan 😍


    Jeeej super 😍

  • Avatar Lelibeli

    Lelibeli

    Broj poruka: 203

    Prijavi adminu

    Cure moje dok sam sve pročitala 😅. Evo nas s pregleda, sve nam je dobro, bebice se super razvijaju reka je po školski 👌. Spol se još ne vidi, ne moram više strogo mirovat hvala bogu, al sve usporeno i što više odmarati. Reka mi  je da moram shvatiti da sam hodajući inkubator koji mora na sve pazit, pogotovo zato što su blizanci. I tako sad smo puuuno mirniji, nadam se da ćemo sad uživati ovo tromjesečje
    Nove cure dobrodošle i čestitam svim a na super pregledima i lijepim trbuščićima ♥️🤗🤗

  • Avatar Polly

    Polly

    Broj poruka: 1108

    Prijavi adminu

    Čestitke ženice na super pregledima, baš mi je drago 😍❣️ 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 344

    Prijavi adminu

    Malo da vas sve i mi novi ovdje pozdravimo. Danas smo 9+5 tt prema UZV-u. Mašemo na sve strane po ekranu, srčeko radi još od 6. tt ko vurica. Nadamo se da će sve biti i dalje super. Nalazi krvi savršeni, tlak super, malo nam je društvo radio i hematom, ali doktorica potvrđuje da možemo sada predahnuti. Navodno nam bi termin bio 14.8.2020. U 9. mjesecu 2019-te nažalost u 8. tt prema menstruaciji nije bilo odjeka ploda, samo prazna gestacijska i tijelo sve samo izbacilo (nalazi svi bili savršeni, ali eto desila se greškica nekakva u startu), oporavak je srećom bio brz. Sveti Nikola nam je ubacio plusek u čizmu (duže sam čekala, nisam odmah skakala pred rudo oko testa). Sada doktorica želi da ipak uživam doma, van posla, stresa, što dalje od stranaka i fizičkog napora. Kasica za bebača se već odavno puni na šanku. Samo da izguramo još do kraja ovaj kritičan mjesec, mislimo samo pozitivno. Muž i ja smo jako dugo zajedno i ovo je sada zadnja i najveća želja u našem životu, da napokon postanemo roditelji.

  • Avatar Vrapčić123

    Vrapčić123

    Broj poruka: 4426

    Prijavi adminu

    Hocete vi na kinderbet stavljati one klasične zaštite ili onu prilagodljivu koja ide na svaku daščicu? Ona firma Dada i Roko ih imaju. 

    https://lb1m.lilypie.com/07MVp2.png [lb1m.lilypie.com]

  • Avatar Vrapčić123

    Vrapčić123

    Broj poruka: 4426

    Prijavi adminu

    Dobrodošle nove cure!
    Čestitam na urednim pregledima curke! 🥰🥰🥰

    https://lb1m.lilypie.com/07MVp2.png [lb1m.lilypie.com]

  • Avatar yvette

    yvette

    Broj poruka: 1235

    Prijavi adminu

    TiKi92

    Yvette mene isto boli tako nisko i zateze, nocas sam morala popiti normabel, bas je bilo nekako neugodno. I BH kontrakcije pocinju oko 20.tt…nije nista neuobicajeno. Sad sam procitala na ljetnim da je jednoj trudnici cerviks 5cm, a ona je u 23.tt. Moj 3.6cm u 20.tt. 😱


    Koliki cerviks mora biti? Meni ginekolog nije nista komentirao. Kakva je situacija kod tebe, jeli to spada pod skracen i mirujes ili je to jos uvijek ok?
    Mimoza moguce da ja jos ne osjecam bebu. Osjecam vise vrsta aktivnosti u donjem dijelu trbuha. Ne znam sto je od crijeva, sto su ligamenti a sto bi mozda bila beba ako je uopce osjecam u ovoj fazi 😂
    Curke cestitam svima na lijepim pregledima !!

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.