LJETNE BEBE 2020

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Polly

    Polly

    Broj poruka: 1108

    Prijavi adminu

    Nikita206

    Polly

    Tocka tockica vjerojatno je umor od duphastona. Pumpaš organizam progesteronom za koji kažu da je hormon koji tjera na spavanje. Dakle samo prirodni progesteron ti je povišen u trudnoći, a još ga piješ dodatno. Dok sam ga pila sam bila krepana, 6 tableta dnevno i ne bila umorna! Tjedan dana nakon šta sam prestala piti vratila se i energija, sad sam super 😄

    Zašto onda meni, ja ne pijem Duphastoneja se zezam pa kažem “bad baby”


    Možda prirodnog imas dovoljno da budeš dosta umorna, bez brige, trebalo bi uskoro proći. Ja sam mislila da mi nikad neće proći to raspoloženje i zijevanje, ali je ☺️

    [lilypie.com]

  • Avatar Lordy

    Lordy

    Broj poruka: 168

    Prijavi adminu

    Tiki muz je na svoj rodendan kad je dobio za poklon + odlucio da bude Iris(ja sam birala za prvu curu), iako se nadam da ce sutra rec da je decko.Za decka nemamo ime, sva lipa muska su precesta.Ova trudnoca je cista suprotnost od prve.Nista nije trudnoca ni porod, naspram onom dojenju…meni je to bio horor.

    URL = https: //lilypie.com]

  • Avatar kaktusica

    kaktusica

    Broj poruka: 1553

    Prijavi adminu

    Trancie, Trudy ja vam se divim na trudnoci pored male djece, al stvarno. Ja sam ko krepalina…
    I ja sam umorna od Duphastona, pijem 2 dnevno.
    Tonka bas lijepi trbuh 🥰

  • Avatar Trancie

    Trancie

    Broj poruka: 1279

    Prijavi adminu

    kaktusica

    Trancie, Trudy ja vam se divim na trudnoci pored male djece, al stvarno. Ja sam ko krepalina…
    I ja sam umorna od Duphastona, pijem 2 dnevno.
    Tonka bas lijepi trbuh 🥰


    Pa dobro meni je curica skoro 3.g. , dok rodim bit će 3ipo…. nekako mi bilo prevelika razlika da čekam još… nekako se bojim da se ne bi družili da je prevelika razlika.

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar 🌼TiKi🌼

    🌼TiKi🌼

    Broj poruka: 1834

    Prijavi adminu

    Tonka, cestitam na pola puta trudnoce! Trbuh je top. 🥰. I moj je takav, bas mi se cini velik, a prva beba, mozda jer sam ja mini sva🤔
    Lordy eto ako bude cura, imat ce krasno ime ❤️
    Ja sam i dalje na utrogestanu 3x1, ali ga pijem pa sam jos umornija. Imam osjecaj da cu ga do kraja trudnoce piti kak je krenulo. 

    👨‍🔧 ‘91., bez dijagnoze
    👩‍⚕️’ 92., PCOS, endometrioza, IR, blagi oblik trombofilije
    Poliklinika BetaPlus
    1.AIH 7/2019. Beta 0
    2.AIH 9/2019. Beta 201, abrup. placente u 24.tt 👼
    3.ICSI 9/2020. 1js,1 zametak, transfer 2.dan, Beta 0
    4.ICSI 11/2020. 3js, 2 zametka, transfer 3.dan =👶💗
    1🐧
    [lilypie.com]

  • Avatar Dora4

    Dora4

    Broj poruka: 2636

    Prijavi adminu

    Ancy dobro nam dosla 
    Tonka preeedivan trbuh! 

  • Avatar sierrav

    sierrav

    Broj poruka: 301

    Prijavi adminu

    Netko mozda vec osjetio da mu ide mlijeko? 
    Maloprije sam krivo pritisnula cicu i osjetim mokru majicu par kapi je izaslo

    [lilypie.com]

  • Avatar Anchy_23 🌈 🌸

    Anchy_23 🌈 🌸

    Broj poruka: 2721

    Prijavi adminu

    Dora4

    Ancy dobro nam dosla
    Tonka preeedivan trbuh!


    Hvala 

  • Avatar Anchy_23 🌈 🌸

    Anchy_23 🌈 🌸

    Broj poruka: 2721

    Prijavi adminu

    sierrav

    Netko mozda vec osjetio da mu ide mlijeko?
    Maloprije sam krivo pritisnula cicu i osjetim mokru majicu par kapi je izaslo


    Ne, ali mojoj mami kad je bila trudna sa mnom (6mj) je tako znala iscuriti koja kap.

  • Avatar Tonka341

    Tonka341

    Broj poruka: 427

    Prijavi adminu

    Hvala cure ☺,
    Tiki i meni se moj cini dosta velik za prvu bebu i dosta brzo mi se poceo vidjeti ali neka..😍👶

    [lilypie.com] Ante 💙 [lilypie.com] Maro 💙

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.