LJETNE BEBE 2020

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Amy2019

    Amy2019

    Broj poruka: 122

    Prijavi adminu

    Nove cure dobrodosle nam, zelim vam lijepu i urednu trudnocu 😊 polako rastemo, bit ce ljetniih bebica 😁 ja imam uzasne gasove citavo jutro i probadanja, cike bole na dodir, a nisu me nijednom bolile nakon poroda. Vidi se da se nesto desava hihi. I usred noci morala sam pojesti slatko, izgladnila, budem li nastavila tako, nece biti dobro, a tek pocetak 😁 

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar ena0206

    ena0206

    Broj poruka: 958

    Prijavi adminu

    Dobro dosle nove cure. Ja sam rekla samo mami mojoj. Cekam sutra pregled da vidimo sta ce biti

    [lilypie.com]

  • isabella

    Broj poruka: 43

    Prijavi adminu

    Hvala vam drage mamice  na dobrodoslici ❤
    Ja strpljivo sutim, ali dragi je vec svojim kolegama, sefu  i nekim prijateljima rekao 😂
    Amy2019, mislila sam da samo ja imam gasove, zgaravicu, sinoc sam pred spavanje povratila,a jutros sve u redu

    [lilypie.com]

  • isabella

    Broj poruka: 43

    Prijavi adminu

    Ima li  koja termin poroda 09.06 kao ja? 

    [lilypie.com]

  • Avatar Leonie90

    Leonie90

    Broj poruka: 524

    Prijavi adminu

    Ja sam se jutros probudila s rupom u zelucu valjda- toliko sam bila gladna da nisam mogla cekati da se spremim za posao pa da onda nesto pojedem. 
    Ja sam mislila nekima jos blizima reci nakon prvog pregleda, a ostalima kad bude negdje oko 12 tt ili kad se bude vidio trbuh 😂

    [lilypie.com]

  • Bebac24

    Broj poruka: 732

    Prijavi adminu

    Joj mene neki dan dok sam 2x od jutra do 14 h isla spavati probudila takva glad i zelja za palacinkama da sam ih morala ici peci 😊 plinovi uuuuh sinoc mi je toliko lose bilo zbog njih. Taman me ulovilo i morali ici na neku veceru. Ajde tamo trpi , za doma su mi suze tekle koliko su me crijeva bolila. Ja sam danas vadila betu cisto da ne razmisljam do utorka. Sutra bi trebao nalaz biti. 
    Bila kod fizijatra namjesttati  kraljeznicu, obavezno moram od 15tt krenut na vjezbe jer imam problema sa kraljeznicom.

    [lilypie.com] [lilypie.com]

  • Bebac24

    Broj poruka: 732

    Prijavi adminu

    Leonie90

    Ja sam se jutros probudila s rupom u zelucu valjda- toliko sam bila gladna da nisam mogla cekati da se spremim za posao pa da onda nesto pojedem.
    Ja sam mislila nekima jos blizima reci nakon prvog pregleda, a ostalima kad bude negdje oko 12 tt ili kad se bude vidio trbuh 😂


    Meni je bitno da mi gin potvrdi da je plod u redu da mogu malome reci. Sad se izvlacim jer imam vec 7 dana trake na ledima, sad dobila na jos 7 dana. Pa kao mama nemoze nis zbog leda, pa boli trbuscic, vec me gleda ko da sam luda stalno me nesto boli 😂

    [lilypie.com] [lilypie.com]

  • Avatar Betty

    Betty

    Broj poruka: 413

    Prijavi adminu

    Bebac24

    Leonie90

    Ja sam se jutros probudila s rupom u zelucu valjda- toliko sam bila gladna da nisam mogla cekati da se spremim za posao pa da onda nesto pojedem.
    Ja sam mislila nekima jos blizima reci nakon prvog pregleda, a ostalima kad bude negdje oko 12 tt ili kad se bude vidio trbuh 😂

    Meni je bitno da mi gin potvrdi da je plod u redu da mogu malome reci. Sad se izvlacim jer imam vec 7 dana trake na ledima, sad dobila na jos 7 dana. Pa kao mama nemoze nis zbog leda, pa boli trbuscic, vec me gleda ko da sam luda stalno me nesto boli 😂


    Joooj i ja jedva cekam da našima kažem,samo da bude sve ok,mislim da Ce biti presretni…isto tako me cudno gledaju da kako me stalno boli trbuh

    25.9.2019 transfer…
    2 blastice zamrznute
    9.10.2019beta 703.9
    12.10.2019 beta 2710
    5.11.2019blighted ovum
    30.10.2021 Fet
    8.11.2021. +
    11.11.2021 beta 281.6
    13.11.2021 beta 705
    19.11.2021 beta 6154
    30.12.2021 😢

  • Avatar Betty

    Betty

    Broj poruka: 413

    Prijavi adminu

    Kad su vam krenule mučnine?ako jesu…meni su u prvoj trudnoći krenule koliko se sjećam oko 7-8tj i trajalo skroz do 13og

    25.9.2019 transfer…
    2 blastice zamrznute
    9.10.2019beta 703.9
    12.10.2019 beta 2710
    5.11.2019blighted ovum
    30.10.2021 Fet
    8.11.2021. +
    11.11.2021 beta 281.6
    13.11.2021 beta 705
    19.11.2021 beta 6154
    30.12.2021 😢

  • Bebac24

    Broj poruka: 732

    Prijavi adminu

    Betty u prvoj ih nisam imala, povratila samo 2 puta kroz trudnocu. Za sad ih nemam al stignu krenuti. 

    [lilypie.com] [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.