LJETNE BEBE 2020

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Amy2019

    Amy2019

    Broj poruka: 122

    Prijavi adminu

    Prva beba 13 mjeseci pokusavanja, druga beba, drugi ciklus 😇 nisam imala pojma kada su mi plodni dani, nisam htjela da se stresiram i nisam zurila, niti se nadala uskoro. I kod mene ispada da nakon jedne trudnoce, plodnija zena ostaje kao sto je 80% slucaj 😁 26 god mi je. Prva beba ima 12 ipol mjes 🙄😁

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar ena0206

    ena0206

    Broj poruka: 958

    Prijavi adminu

    Bebac24

    ena0206

    Nama je trebalo manje od godinu dana. Ali iskreno nije da smo pratili plodne dane, nesto mjerili i slicno.
    Ovo se dogodilo kad uopce nismo ocekivali i kada nisam uopce razmisljala da se moze dogodit. I bilo je samo dva dana nakon godisnjeg. Haha taj godisnji cini cuda.😊😊

    Daaa mene da je netko pitao da ce se sad ulovit bim rekla ma daj .. ok jesmo se sexali par puta ali odmah bi se i digla i sve. Ali evo. Bas kad ne ocekujes se ostvari 🥰lani smo bili na istom mjestu i ove godine kad smo dosli recepcionerka pita ste svi isti ? Mi kazemo daaa. A sad eto izasli u 4 iz hotela 🥰


    Tako to obicno i biva. Kad se najmanje nadamo. Sada nam preostaje samo uzivati u ovome.  Ali meni je prvi put i stvarno se optetecujem glupostima. Googlam sve zivo sta osjetim na sebi..svaku promjenu. Haha. 
    Btw. Zadnja mjesecnica 7. 9.  A termin mi je 12.6. (tocno na rodjendan mog tate) po aplikaciji.. A na google sam isto racunala na nekim stranicama i ispada mi negdje 13.6. Negdje 14.6.😃

    [lilypie.com]

  • Avatar Leonie90

    Leonie90

    Broj poruka: 524

    Prijavi adminu

    Betty

    Leonie90

    Betty

    Pa eto i mene😂 samo setam po temama

    Takodjer 😂😂
    Racuna se od prvog dana, meni je bas isla racunati tako, i tocno sa 7 tjedana me narucila.
    Meni je isto bila zadnja 11.9., ali za 2 tjedna imam tek pregled.. ne mogu docekati.

    Jel pijete vitamine? Ja danas pocela.

    Ma termin ti je kao i meni😂 sad jos napiši da si sa područja Rijeke i vidimo se u rodilištu…mene su narucili 29.10….ja nemam menstrualne grceve,ali me zatezne,pritisak je,ko da me rasteze sve,pa me bocka…meni je druga trudnoća,tj 3…prva je bila blighted ovum,2 je prošla uredno i skolski i evo sad ova potpomognuta ☺️


    Ja narucena 30-og 🙊
    Nisam iz Rijeke, ali nismo ni daleko, ja sam ZG.

    Nama je trebalo oko godinu dana. 

    Joj cure, s vama sam puno opustenija nego sama sa sobom u svojoj glavi 🤦🏻‍♀️

    Jeste vi vec rekle najblizima ili necete do iza pregleda? Ja samo mami i 3 najblize prijateljice. (I dragom 😂😂😂)

    [lilypie.com]

  • isabella

    Broj poruka: 43

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure, evo da vam se i ja pridruzim, nova sam na forumu,ali moram priznati da vas redovno pratim, sto zbog zelje za bebom kao i korisnim informacijama.Trudna sam 8 tjedana, neizmjerna sreca za neopisati, mada svaki dan strahujem,usporedujem i osluskujem simptome.
    Od juna radimo na bebi, a vec se desilo cudo ❤

    [lilypie.com]

  • Avatar Tonka341

    Tonka341

    Broj poruka: 427

    Prijavi adminu

    Evo cure i ja vam se pridruzujem :)
    Ovo mi je prva trudnoca, danas sam obavila prvi pregled na 6+6 i plod je velicine 8.5mm, srce kuca i sve je u najboljem redu :), ocekivani termin poroda mi je 3.6. Zelim nam svima uredne trudnoce.

    [lilypie.com] Ante 💙 [lilypie.com] Maro 💙

  • Bebac24

    Broj poruka: 732

    Prijavi adminu

    Dobrodosle cure, da vam bude skolska trudnoca i da se lijepo druzimo ovdje ☺️

    [lilypie.com] [lilypie.com]

  • Avatar Leonie90

    Leonie90

    Broj poruka: 524

    Prijavi adminu

    Dobrodosle i da se druzimo do kraja.. ♥️

    [lilypie.com]

  • Avatar Betty

    Betty

    Broj poruka: 413

    Prijavi adminu

    Bas lijepo da nas ima i da cemo imati s kim podijeliti slatke brige,savjetovati se,jer iz iskustva vec znam da okolina nema bas previše razumijevanja za nase mušice…ako me razumijete…mi smo rekli samo mojoj sestri i kumi,i na mom poslu,jer smo morali…tek nakon prvog pregleda sam spremna podijeliti sa ostalima…mi smo pokusavali 1g,s obzirom na moj artritis za koji sam saznala u isto vrijeme kako smo krenuli,poslali su nas na potpomognutu..uglavnom,evo nakon 2g imamo +

    25.9.2019 transfer…
    2 blastice zamrznute
    9.10.2019beta 703.9
    12.10.2019 beta 2710
    5.11.2019blighted ovum
    30.10.2021 Fet
    8.11.2021. +
    11.11.2021 beta 281.6
    13.11.2021 beta 705
    19.11.2021 beta 6154
    30.12.2021 😢

  • Bebac24

    Broj poruka: 732

    Prijavi adminu

    Joj trudnicki nedostaci su sta sam jako nezaboravna jos od malog a sad ma mislina ko stara baba 😂 nismo jos nikom rekli. Znamo samo nas dvoje i sestra od muza. Mislili jucer reci, ali kako nije vidila plod sutimo do drugog utorka. Vec sam smislila i plan jer ja to ne kazem samo tako hehehe. 
    Za prvo smo napravili bavarin i za svekra i svekrvu napisali volim svoje nonice. 4 dana pole kunjada znaci njihova kcer napravi bavarin i ja volim svoje nonice 🥰 taj utorak su bili u soku 😍😍 rodile 2 tj razlike. 
    Za sad sam mislila malom napraviti majicu sa textom ,i da pokaze mojoj mami i njegovima 😍 mali mi jedva ceka da mu kazem da cemo imati bebu pa moram snimiti njegovu reakciju ♥️

    [lilypie.com] [lilypie.com]

  • Avatar Tonka341

    Tonka341

    Broj poruka: 427

    Prijavi adminu

    Mi smo nakon pozitivnog testa rekli samo kumovima i dogovorili se da cemo sad nakon sto je prvi pregled prosao rec roditeljima i onda polako i ostalima ☺.., a pokusavali smo od 6.mj i evo uspjelo je nakon par mj.:)

    [lilypie.com] Ante 💙 [lilypie.com] Maro 💙

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.