LJETNE BEBE 2020

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mimoza

    mimoza

    Broj poruka: 1358

    Prijavi adminu

    Ely

    Pozdrav žene, moj pregled je prošao dobro, u 7. tt sam trenutno. Vidjela sam da ste pisale vezano za nestanak simptoma, ali mene svejedno brine to što sam imala mučnine, koje su odjednom prestale prije 2 dana (pregled je bio prošli tjedan), a danas nekako manje osjetim i grudi. Nisam imala nikakav iscjedak, osim što stalno moram u WC jer je nakon za mokrenjem neizdrživ.
    Je li se kojoj dogodilo slično?


    Ja sam se bas juce pohvalila kako mislim da su prosle mucnine jer ih nisam imala zadnja 3 dana, a s obzirom da sam usla u 12.tt, racunala sam da je to to, ali sipak. Moje mucnine su danas opet tu, ali ne u onom intenzitetu kakav je bio u 8. I 9.tt

    [lilypie.com]

  • Avatar Ely

    Ely

    Broj poruka: 247

    Prijavi adminu

    Možda će se moje tek intenzivirati, možda je 7. Tt još rano. Nadam se, iskreno sada ih priželjkujem!

    [lilypie.com]

  • Avatar Leonie90

    Leonie90

    Broj poruka: 524

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure, ja bila na pregledu, sve je u redu. 9t sam. Pricale smo i o testovima, i ja cu raditi prenatal najvjerojatnije. Jeste upoznate s tim testom? Salje se krv u svicarsku u laboratorij, i sve je povezano dosta s nama ukoliko dodje do nezeljenih rezultata. Eto, ona mi je rekla da sama izaberem koji cu, da ona nifty ne bi, imala je sad slucaj gdje je bio pogresan, ali da sama odlucim. Nekako mi je stekla povjerenje u taj prenatal. Iako na kraju krajeva, stjecem dojam da nam nista nije garancija. 

    [lilypie.com]

  • lina27

    Broj poruka: 255

    Prijavi adminu

    Hmm..zatekla sam samu sebe da googlam sta smijem jest sta ne svaki put kada se suocim sa nekom namirnicom. Dakle.. znam da je NE za smrdljive sireve,ali smijemo li ostale? Tuna je isto ne,persin ne,losos smijeem ali ne dimljeni..ali ja bas bi :) nema mucnina danas pa gledam sta bi jela i sta smijem i ako vi znate jos nesto sta se NE smije ?

  • isabella

    Broj poruka: 43

    Prijavi adminu

    Ely

    Pozdrav žene, moj pregled je prošao dobro, u 7. tt sam trenutno. Vidjela sam da ste pisale vezano za nestanak simptoma, ali mene svejedno brine to što sam imala mučnine, koje su odjednom prestale prije 2 dana (pregled je bio prošli tjedan), a danas nekako manje osjetim i grudi. Nisam imala nikakav iscjedak, osim što stalno moram u WC jer je nakon za mokrenjem neizdrživ.
    Je li se kojoj dogodilo slično?


    Eli javljam se! Nemam ama bas nikakvih simptoma trudnoce osim ucestalog mokrenja i ponekad zgaravica.Na pregledu prije  4 tjedna sve bilo u redu i doktorka mi pregledala grudi jer sam se zalila da mi nisu osjetljive.Ama bas sve u redu i rekla mi da ne brinem sto nemam simptoma, nisu sve trudnoce iste.

    [lilypie.com]

  • Avatar Vrapčić123

    Vrapčić123

    Broj poruka: 4426

    Prijavi adminu

    lina27

    Hmm..zatekla sam samu sebe da googlam sta smijem jest sta ne svaki put kada se suocim sa nekom namirnicom. Dakle.. znam da je NE za smrdljive sireve,ali smijemo li ostale? Tuna je isto ne,persin ne,losos smijeem ali ne dimljeni..ali ja bas bi :) nema mucnina danas pa gledam sta bi jela i sta smijem i ako vi znate jos nesto sta se NE smije ?


    Pazi sa čajevima. Zguglaj koji se smiju, koji ne. Znam da ima nekih koji su baš opasni u trudnoći. Ja ih ne pijem. Mlijecni proizvodi moraju biti pasterizirani. 

    https://lb1m.lilypie.com/07MVp2.png [lb1m.lilypie.com]

  • Avatar Ivcy1306

    Ivcy1306

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    Vecer curke!
    Ja danas pokupila nalaze, hvala bogu svi su uredni. Sad jos cekati taj cetvrtak sljedeci za pregled. 
    ..
    ..
    Kako ste vi? Kod mene mucnine malo popustile ali sam skuzila da kad popijem prenatas od novalaca me drugi dan uzasavaju mucnine i povracanje na prazan zeludac. Na kraju samo kiselina izlazi. Jucer nisam popila namjerno i evo danas nema toga. Morat cu promjenit te vitamine i uzet si neke druge. 
    Netko je pitao za kile, ja sam u minusu 3kg za sad.

    [lilypie.com]

  • Avatar Bezzo1991

    Bezzo1991

    Broj poruka: 228

    Prijavi adminu

    Ivcy, super za nalaze. Ja isto cekam jos papu, a kks, glukozu i urin moram ponovit jer uzorci nisu otplovili u Split radi juga pa je sve propalo. Zivjeli otoci 😟
    Ja sam isto primjetila da mi bude gora mucnina cim popijem duphaston ili cak ujutro eutyrox. Kao da mi te tablete dodatno smaste zeludac i nabiju muku. Mogu pohvalit eto Solgarovu folnu i super je. Od folacina mi je bio izgorio zeludac.

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 2787

    Prijavi adminu

    Na mene ništa, mogla bi tovara pojest i ne znam što popit da mi ne naškodi. 🤦‍♀️😂
    Prijavljujem jedino jaču bol grudi pri dodiru 

  • Avatar Leonie90

    Leonie90

    Broj poruka: 524

    Prijavi adminu

    Neki dan je netko napisao za elenatal da mu je tvrda stolica od njega. Ajme meni i meni, pa ovo ovako u zivotu nije bilo. Em sam zatvorena po 5-6 dana, em nikako da se otvorim.

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.