LJETNE BEBE 2020

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Zaraa

    Zaraa

    Broj poruka: 688

    Prijavi adminu

    mimoza

    Zaraaja ti rekoh da mi izgleda kao ostatak utrogestana.
    Joj ja sam ti ista. Par dana nakon pregleda sam super raspolozena i sretna, a sad kako je proslo vec vise od 3tj sam vec luda 😂 jedva cekam ponedjeljak, pa da opet od utorka pocnem brinuti haha


    Hahah mislim da amo sve takve. Ja san rekla bi najradije isla svako jutro za sobro jutro na uzv da mi recu evo srce kuca, onda ja mogu bit mirna.
    Bas kazem doktorice ko je ovo nazva blazenim stanjem?! Ona se smije kaze pomalo, stres je tek poceo, sacuvaj nesto za dite dok bude odrastalo. A taman tako.
    Otkad sam ugledala plus na testu nisan mirno spavala 😜

    💞girl💞

  • Avatar sierrav

    sierrav

    Broj poruka: 301

    Prijavi adminu

    DandyCandy

    Bebac24

    Dandy kako si? Dali ides na jos koj UZV ili je stvarno gotovo? ❤️

    Ici cu 20.11. Jer moraju vidjeti kaj se dogadja. Ako i dalje ne bude nicega kiretaza.


    Drzim fige da je to bio samo hematom koji je pukao,pomolimo se da ipak bude lazna uzbuna i da cujes srceko💗

    [lilypie.com]

  • Avatar Polly

    Polly

    Broj poruka: 1108

    Prijavi adminu

    Zaraa

    mimoza

    Zaraaja ti rekoh da mi izgleda kao ostatak utrogestana.
    Joj ja sam ti ista. Par dana nakon pregleda sam super raspolozena i sretna, a sad kako je proslo vec vise od 3tj sam vec luda 😂 jedva cekam ponedjeljak, pa da opet od utorka pocnem brinuti haha

    Hahah mislim da amo sve takve. Ja san rekla bi najradije isla svako jutro za sobro jutro na uzv da mi recu evo srce kuca, onda ja mogu bit mirna.
    Bas kazem doktorice ko je ovo nazva blazenim stanjem?! Ona se smije kaze pomalo, stres je tek poceo, sacuvaj nesto za dite dok bude odrastalo. A taman tako.
    Otkad sam ugledala plus na testu nisan mirno spavala 😜


    Potpisujem zadnju rečenicu! Ja sam se neki dan lupila po glavi misleći glupačo nezahvalna, dok nije bilo plusa, samoo da je plus, klasično tuga kad dođe M, a onda plus dođe, veselje na vrhuncu punih dan-dva i onda opet razbijanje glave i mučenje same sebe. Kako smo analitične previše, ne znamo uživati u datim trenucima, pa nas muče nesanice pa zatvori pa sto čuda, samo kukamo 🙄😅

    [lilypie.com]

  • Avatar Zaraa

    Zaraa

    Broj poruka: 688

    Prijavi adminu

    Polly  daaa, vjecno nesto kukamo
    Hehe
    Meni opet ovi ko menstrualni bolovi, valjda je to normalno. 
    Dolaze mi u nekim intervalima po 10ak min, 2,3 puta na vecer.
    I secer na kraju, muza mi zabolilo, fibra, grlo, ajmeeee ako mene uvati poludit cu 🤧😖

    💞girl💞

  • Avatar Alisanazemlji

    Alisanazemlji

    Broj poruka: 640

    Prijavi adminu

    Ana_Marija_2019


    Ne slažem se sa tekstom. Znam dosta žena koje su ostale prirodnim putem trudne u 40-ima, iznijele trudnoće do kraja i rodile zdrave bebe. 

    Curka je ❤

    [lilypie.com]

  • Avatar Alisanazemlji

    Alisanazemlji

    Broj poruka: 640

    Prijavi adminu

    Zaraa

    Cure evo i mene, sa neplaniranog pregleda, jutros se digla ono izljev sukrvice, tocno sam osjetila kako je proslo, ogromni grumen. Otisla odma na humanu, potrefila moja dokt.
    Hvala Bogu beba je uredu, srce kuca, vec su formirane rukice i nogice. Isuse nestvarno mi je to malo heh.
    Najbitnije je da krvarenje nije iz maternice, napravila mi je briseve. Nalazi su mi za 2 tj. Dobila sam hrpu nalaza za napravit.
    Moran mirovat. I da, od samog pocetka postupka do danas, znaci 2 mj tocno dobila sam 3 kg.
    Divan pocetak 🤗🤣
    Odma sam psihicki mirnija.
    Tako da kontrola sta mi ne trebala bit 19.tj iduci utorak odgada se za 3 tj jer nema smisla da dolazim opet za 5 dana.


    Zaraa, divna vijest ❤️ sad možeš odahnuti :) 

    Curka je ❤

    [lilypie.com]

  • Avatar Alisanazemlji

    Alisanazemlji

    Broj poruka: 640

    Prijavi adminu

    lina27

    Hmm..zatekla sam samu sebe da googlam sta smijem jest sta ne svaki put kada se suocim sa nekom namirnicom. Dakle.. znam da je NE za smrdljive sireve,ali smijemo li ostale? Tuna je isto ne,persin ne,losos smijeem ali ne dimljeni..ali ja bas bi :) nema mucnina danas pa gledam sta bi jela i sta smijem i ako vi znate jos nesto sta se NE smije ?


    Koliko sam shvatila treba izbjegavati nepasterizirane sireve, mlijeka, vrhnja te  prerađene ind. proizvode tipa paštete i sl… 
    Ja sam danas krknula vrlo malo tune u omiljenoj mi mlinarovoj pizzareli, ali obećajem da neću više… 🤐

    Curka je ❤

    [lilypie.com]

  • Avatar Orhideja13

    Orhideja13

    Broj poruka: 325

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure.. Meni se jutros pojavio kao blijedo smedji iscjedak, ili kao boja mlijecne kafe, ne znam ni Sama kako da objasnim.. Par tackica, Ali kako koristim vaginalete za neku infekciju mislila Sam Od njih je. Da bi se pred vece pojavila kao krv, tamno smedja, pa me muz vozio na hitnu. U medjuvremenu su poceli onako blagi menstrualni bolovi.. I ugl pregledala me je, nista Mi nije novo rekla, osim da sacekam sl. Sedmicu I kod svoje gin. Kao jos je plod Mali da bi se vidjelo nesto, I sve je dobro dok je tako tamno, za bolove da mogu uzeti paracetamol ako budu jaki I to je to.. Ja cu da izludim Od ovih Dr ovdje (DE) nista konkretno 😞😥😏

    [lilypie.com]

    09.2017- spontani
    04.2018- spontani
    10.2019-spontani
    02.2021+ ❤️❤️

  • Avatar Zaraa

    Zaraa

    Broj poruka: 688

    Prijavi adminu

    Cure, ja taman sa hitne. 😓😥
    Legla san, stavila utrogestan, i za par minuta osjetila nesto mokro medu nogama, promislin Boze moj di se prije istopija utrogestan i iscurija, jos lezin. I dignen se na wc, izljev, do kolina krvi, svjeze crvene, sta curi vise poorima crnu boju, grumenja. Sidnem na skoljku osjetim veci grumen kako je prosa. Misla sam da je plod, misla sam dal da ga rukom izvadim. Uzas.
    Pravac na hitnu, pregledali me da je plod tu, srce kuca, najv hematom cili izasa. Onda su me jos malo detaljnije gledali i nasli 2 mala hematomica.
    Strogo mirovanje, nema sidenja, jest u lezecem polozaju.
    Dosla doma, brisem se, koda nikad krvrenja nije bilo.
    Ja cu popizdit vise. Skuzajte na rijecniku ali bas pucan.
    Boze moj, oce li bit ista od ove trudnoce?! 😥🙏

    💞girl💞

  • Avatar LittleG

    LittleG

    Broj poruka: 293

    Prijavi adminu

    Zaraa

    Cure, ja taman sa hitne. 😓😥
    Legla san, stavila utrogestan, i za par minuta osjetila nesto mokro medu nogama, promislin Boze moj di se prije istopija utrogestan i iscurija, jos lezin. I dignen se na wc, izljev, do kolina krvi, svjeze crvene, sta curi vise poorima crnu boju, grumenja. Sidnem na skoljku osjetim veci grumen kako je prosa. Misla sam da je plod, misla sam dal da ga rukom izvadim. Uzas.
    Pravac na hitnu, pregledali me da je plod tu, srce kuca, najv hematom cili izasa. Onda su me jos malo detaljnije gledali i nasli 2 mala hematomica.
    Strogo mirovanje, nema sidenja, jest u lezecem polozaju.
    Dosla doma, brisem se, koda nikad krvrenja nije bilo.
    Ja cu popizdit vise. Skuzajte na rijecniku ali bas pucan.
    Boze moj, oce li bit ista od ove trudnoce?! 😥🙏


    Vjerujem i molim da hoće, jer slično je bilo i meni. Evo sad će skoro 3 godine… A moj sinčić je skoro 2.5. Ne znam koliko ste trudni, ali samo slušajte liječnike. Znam da je teško ostati smiren, iskreno ja sam cijelu trudnoću bila u panici. Želim vam sve najbolje

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.