LJETNE BEBE 2020

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Fluffy

    Fluffy

    Broj poruka: 623

    Prijavi adminu

    Jutro curke! Daisy kako si? Jesi otisla na hitnu…dobro te uhvatilo…
    Mrvicak, ja sam isto za novu temu. Sve smo vise manje presle polovicu, taman da odradimo ostatak na drugoj temi 😀

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 2787

    Prijavi adminu

    Bebac24

    Mrvicak draga htjrla sam ti jucer napisagi da smo na istom sta se kontrakcija tice.
    Meni je rekla bolje pripaziti sad neko kad bjde prekasno. Rade da odmaram vise doma i brojom kontrakcije nego da lezim u bolnici a doma mali…
    Ja sam jos muza malo vise splasila da zna da me moraju cuvati hehhe. Tako sam odmah jucer nakon 2 god dobila skoljku u donjem wcu da ne moram vise 100X na kat 😂


    Ja sam si isto posložila u glavi. Bolje sada mirovati nego imati posljedice. Hahaha bravoo eto svo zlo za neko dobro 😉

  • Avatar zmya

    zmya

    Broj poruka: 813

    Prijavi adminu

    Otvorila krafnice!

    [lilypie.com]

  • Avatar kaktusica

    kaktusica

    Broj poruka: 1553

    Prijavi adminu

    Jutro! Evo je Snoopy dala odlicnu ideju za ime 🤣🍩
    Daisy moj sin ima iste simptome, uzasna grlobolja i grozan kasalj. Dobio je Cefixim, antibiotik 7 dana. Ja sam sklona gnojnim anginama, obicno su bijeli cepovi po krajnicima, tako ces ju najbolje prepoznati i bude uglavnom visoka temperatura, oko 39. Nadam se da ce sve biti ok, grozno je kasljati u trudnoci…

  • Deleted user

    Broj poruka: 2787

    Prijavi adminu

    Neće mi ni na novoj da objavi popis

  • Avatar Pčelica06

    Pčelica06

    Broj poruka: 959

    Prijavi adminu

    Svea nova tema su Ljetne krafnice 2020. 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 2787

    Prijavi adminu

    svea

    Kako se zove nova tema? Ne mogu nas naći 🤔


    Ljetne krofnice

  • Avatar Rose1

    Rose1

    Broj poruka: 4705

    Prijavi adminu

    Jutro svima

    Ivcy ni ja nisam skuzila da si na mirovanju zbog skracivanja cerviksa…kakva je sad situacija?
    Dora ti si uvijek smirena i pozitivna pa takva i ostani, sad si pod nadzorom. Znsm i ja cura koje su cijelu trudnocu prelazale u bolnici i sve je bilo super. Odlicno sto si odmah otisla u bolnicu…ma treba ici pa makar i da kazu da je sve ok
    Daisy a imas li temp? Odi ti da te pogledaju, ako treba daju antibiotik da se to smiri
    Mrvicak jesi ti mirnija? Sto se mene tice mozemo otvoriti novu temu

    💙

  • Deleted user

    Broj poruka: 2787

    Prijavi adminu

    Rose1

    Jutro svima

    Ivcyni ja nisam skuzila da si na mirovanju zbog skracivanja cerviksa…kakva je sad situacija?
    Dora ti si uvijek smirena i pozitivna pa takva i ostani, sad si pod nadzorom. Znsm i ja cura koje su cijelu trudnocu prelazale u bolnici i sve je bilo super. Odlicno sto si odmah otisla u bolnicu…ma treba ici pa makar i da kazu da je sve ok
    Daisy a imas li temp? Odi ti da te pogledaju, ako treba daju antibiotik da se to smiri
    Mrvicak jesi ti mirnija? Sto se mene tice mozemo otvoriti novu temu


    Jesam draga, puno mirnija,a još i naspavala. Čak se nisam dizala piškiti. Kao nova sam 😃😃
     nova tema je već otvorena, otvorila ju je zmya
    Tamo bi trebale nastaviti 

  • CurlySue

    Broj poruka: 498

    Prijavi adminu

    Snoopy2

    mrvičak

    Ocemo otvorit novu temu?

    Ljetne krofnice 2020 😂


    😂😂😂😂 Taman cemo tako bit 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.