LJETNE BEBE 2020

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar kaktusica

    kaktusica

    Broj poruka: 1553

    Prijavi adminu

    Nocna sihta online…
    Dora nema ti druge nego sad mantru bacit na pozitivu a bit ce sve ok. Jaka si duhom, uspijes nas ovdje i smiriti i razveseliti, utjesiti i nasmijati pa ce tako sada i tebi biti. Bebeki su na sigurnom, sada lezis i odmaras, ne dozvoli da te ista nasekira, zacas ce proci ovo vrijeme do termina. Ako te nekako mogu utjesiti, ja sam ti stalno doma i uglavnom lezim, samo rucak skuham. Ok, i ponekad kolac ali nigdje ne izlazim, ne idem na kave, u shoppinge, na putovanja i sl. Zacas trudnoca prodje zato samo polako i smireno, nadam se da ces imati dobre cimerice da ti brze prolaze dani a mi smo uvijek tu 😘
    Mene probudio mali, nesto je sanjao pa poceo onako suho duboko kasljati pa sam mu malo upalila difuzor.
    Sad bi najradje gledala tv jer nema sanse da zaspem a onda riskiram budjenje ostalih…. idem nesto citati i nadati se da ce me uspavati.

  • Avatar Vrapčić123

    Vrapčić123

    Broj poruka: 4426

    Prijavi adminu

    Mrvičak jutro je uvijek pametnije. Tako je, prespavati sve i sutra ćeš biti bolje već. 👍👍👍
    Kaktusica i ti si ful umjetnička dušica, a eto i tvoj sin na kraju ispao, baš lijepo 💜 Krasno je raditi sa djecom, još ti radiš sa malim slatkim kikićima 😍 A, općenito je lijepo kad čovjek radi ono što voli. Skidam kapu za prekidanje fakulteta i upisivanje onog željenog, a kada čovjek razmisli malo, sve godine  provedene na fakultetu nisu ništa, u odnosu na cijeli radni vijek i da u konačnici čovjek radi ono što voli 🥰

    https://lb1m.lilypie.com/07MVp2.png [lb1m.lilypie.com]

  • Avatar Amelie 1

    Amelie 1

    Broj poruka: 667

    Prijavi adminu

    Fluffy hvala ti na info!
    Ja umirem od kašlja, znaci disat ne mogu, gutat ne mogu. 
    Uopće ne znam šta da sad radim, da li da odem na hitnu?
    Strah me da nije gnojna angina ili da ne ode na pluća… od sinoć mi je naglo loše, ni sama ne znam šta bi. 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Mokvica

    Mokvica

    Broj poruka: 318

    Prijavi adminu

    Jutro cure! 
    Ja od jučer imam problem sa slanjem, stalno piše da sam prekršila pravila…
    Dora draga sad ste na sigurnom, samo nam ostaj pozitivna kao uvijek.😘
    Daisy ja bih otišla, stvarno bi po simptomima mogla biti gnojna angina. Nema smisla da se doma mučiš.

    [lilypie.com]

  • anav05

    Broj poruka: 1507

    Prijavi adminu

    Daisy100

    Fluffyhvala ti na info!
    Ja umirem od kašlja, znaci disat ne mogu, gutat ne mogu.
    Uopće ne znam šta da sad radim, da li da odem na hitnu?
    Strah me da nije gnojna angina ili da ne ode na pluća… od sinoć mi je naglo loše, ni sama ne znam šta bi.


    Ej.
    Odi i javi se sto je bilo.
    Ova neka proljetna zima je luda, neka ti pluća poslušaju.
    Sretno🙂

  • Deleted user

    Broj poruka: 383

    Prijavi adminu

    Jutro zenske!
    Dora kako si, kako je prosla noc, jesi uspjela sta odspavati?
    Daisy kako je tebi, ako nisi vec odi kod doktora ili na hitnu neka te poslusaju, nemoj se muciti 😟
    Nikita jesi se bila upisati jucer? 

  • Deleted user

    Broj poruka: 2787

    Prijavi adminu

    Ocemo otvorit novu temu? 

  • Bebac24

    Broj poruka: 1128

    Prijavi adminu

    Mrvicak draga htjrla sam ti jucer napisagi da smo na istom sta se kontrakcija tice. 
    Meni je rekla bolje pripaziti sad neko kad bjde prekasno. Rade da odmaram vise doma i brojom kontrakcije nego da lezim u bolnici a doma mali…
    Ja sam jos muza malo vise splasila da zna da me moraju cuvati hehhe. Tako sam odmah jucer nakon 2 god dobila skoljku u donjem wcu da ne moram vise 100X na kat 😂

    [lilypie.com]

  • Bebac24

    Broj poruka: 1128

    Prijavi adminu

    Oproatite na greskama, imam novi mob i tipkovnica mi nikako ne pase 😭
    Dora draga kako si danas?
    Dobrodosle nove cure 😊
    Ja taman danas htjela raditi tortu da imamo za sjtra kao 8mart, pa se sjetila da u pon vadim krv, i nista od torte 😐

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 383

    Prijavi adminu

    mrvičak

    Ocemo otvorit novu temu?


    Ljetne krofnice 2020 😂

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.