LJETNE BEBE 2020

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mimoza

    mimoza

    Broj poruka: 1358

    Prijavi adminu

    Cestitke na dobrim pregledima. Eto sve smo kukale da dolaze samo decki, a sad imamo puno i cura 🥰 Zna li neko koji je omjer za sada? 🤗
    Ena sta si doruckovala prije testa? Jel jos nisi saznala spol?
    Duzinu cerviksa ti mjere vaginalnim ultrazvukom, ne prstima. Jako mi je zao zbog frendice 😢 je li saznala sad sta je bio uzrok ili su ostali na candidi?
    Daisy drago mi je da iscjedak nije znacio nista strasno. Smanji tempo i uzivaj😊
    Rose i moj bebac se umiri s vremena na vrijeme, pogotovo u tim tjedima, ali u zadnje vrijeme bas udara i mogu mu nogicu opipati, pa pobjegne brzo 🤗
    Ja sam kupila 2 spavacice s dugmicima na placu i uz jednu dobila tanki ogrtac. Ma kupili smo vec vecinu stvari i za mamu i bebu 🥰

    [lilypie.com]

  • Avatar Alisanazemlji

    Alisanazemlji

    Broj poruka: 640

    Prijavi adminu

    Drage cure! Ja sam jedva pročitala današnje postove. Toliko sam umorna. Na poslu sam fizički jako umorila, jedva sam se dovukla kući. Zaspala na kauču i sad se mislim prebaciti u spavaću sobu. Ja sam mislila da je drastičan umor tipičan za prvo tromjesečje, ali ovo je koma…
    Čestitam vam svima na uspješnim pregledima i na curkama i dečkima ❤️❤️.. 
    Lijepo se odmorite :)
    Laku noć 🌃… Zzzzzz

    Curka je ❤

    [lilypie.com]

  • anav05

    Broj poruka: 1507

    Prijavi adminu

    Alisanazemlji

    anav05

    Pčelica06

    Jutro!! Sretno svima koje ovaj tj. imaju preglede!
    BH kontrakcije nisam (hvala Bogu) imala ili samo nisam shvatila da je to to.
    Za vikende sam slabije aktivna jer smo tolko natrpani da jedva sve stignemo, pogotovo ako uleti rodendan kao ovaj put ili neki drugi događaj.
    Što se tice poroda ja stalno citam iskustva žena koje su prirodno rodile, na carski ni ne pomisljam niti se psihički pripremam za njega, ali kako vrijeme odmiče shvaćam da je sve moguće i da bi trebala razmisliti i o toj opciji. Na epiduralnu nisam pomišljala jer imam relativno visok prag boli (barem za sad) i ne bih zeljela nekakve posebne lijekove nego cim prirodniji porod, ali nek bude kako mora biti i s pozitivnim ishodom i najgore muke cu pretrpjeti.
    Kad idete na tečajeve?

    Ej, ja sam danas 21+1, i planiram pocetkom travnja😊😊
    Tu u Dom zdravlja u Sigetu,Zg.
    Dva dana po 3 sata.

    Ana, imaš link ili kontakt za Siget?
    Ja živim u Sigetu pa će mi biti usput :)..
    Išla bih i ja u travnju :)


    https://www.zagreb.hr/trudnicki-tecajevi/453 [zagreb.hr]

    Evo ga🙂

  • indy34

    Broj poruka: 879

    Prijavi adminu

    ena0206

    Polly divne vjesti.. Bas mi je drago. 😍😍
    Cure kako vama doktor mjeri cervix? Jel prstima ili?!

    Meni su bas juce sve pregledali i dok.koja me je pregledala sve je pregledala preko stomaka i bas je naglasila super duzina uredu .zatvorena ..tako da sve se to moze i ultrazvukom pogledati cak i ona krvarenja sto sam imala na samom pocetku mogu se pogledati jel su prestala isto tako preko stomaka e tu sam i ja bila iznendanjena 

  • anav05

    Broj poruka: 1507

    Prijavi adminu

    Alisanazemlji,mozda se onda i sretnemo na tečaju…ako ne,u guranju kolica svakako😊😊

  • Avatar Rose1

    Rose1

    Broj poruka: 4705

    Prijavi adminu

    Jutro cure!!!
    Mimoza  hvalaaa! Kod mene su to bas blagi udarci, tek su nedavno poceli, ali otkad je zadnje dane trbuh iskocio, ful slabo osjetim, mozda jer beba ima vise mjesta, nadam se da je to. Sinoc sam ga samo par puta osjetila i bas blago, ali sada je to vise nego prije, prije je bilo uz rub gacica, a sad to iznad…
    Mislim da je jos uvijek vise deckica za par, jucer sam brojala po popisu

    💙

  • Avatar Rose1

    Rose1

    Broj poruka: 4705

    Prijavi adminu

    Alisanazemlji

    Drage cure! Ja sam jedva pročitala današnje postove. Toliko sam umorna. Na poslu sam fizički jako umorila, jedva sam se dovukla kući. Zaspala na kauču i sad se mislim prebaciti u spavaću sobu. Ja sam mislila da je drastičan umor tipičan za prvo tromjesečje, ali ovo je koma…
    Čestitam vam svima na uspješnim pregledima i na curkama i dečkima ❤️❤️..
    Lijepo se odmorite :)
    Laku noć 🌃… Zzzzzz


    Ja se divim vama koji radite…ja nisam uopce umorna, ali mi bude jak pritisak u trbuhu i pocnu leđa boljeti…ne bih mogla raditi…

    💙

  • anav05

    Broj poruka: 1507

    Prijavi adminu

    Rose1

    Alisanazemlji

    Drage cure! Ja sam jedva pročitala današnje postove. Toliko sam umorna. Na poslu sam fizički jako umorila, jedva sam se dovukla kući. Zaspala na kauču i sad se mislim prebaciti u spavaću sobu. Ja sam mislila da je drastičan umor tipičan za prvo tromjesečje, ali ovo je koma…
    Čestitam vam svima na uspješnim pregledima i na curkama i dečkima ❤️❤️..
    Lijepo se odmorite :)
    Laku noć 🌃… Zzzzzz

    Ja se divim vama koji radite…ja nisam uopce umorna, ali mi bude jak pritisak u trbuhu i pocnu leđa boljeti…ne bih mogla raditi…


    Ja jos radim,planiram do Uskrsa…
    Posao je uredski, kad me sjedenje umori malo prošetam po uredu, i trudim se u slobodno vrijeme sto vise kretati…
    Ali naravno, radim zato sto je sve ok, nemam tegoba.
    Da mi je tako protisak,ledja, ne bi niti ja.
    Ipak, veselim se Uskrsu i ostajanju doma isto😊😊

  • Avatar Dora4

    Dora4

    Broj poruka: 2636

    Prijavi adminu

    Dobro jutro svima 😊
    Polly nemas pojma koliko si me razveselila s dobrim vijestima 
    Curke koje danas imaju preglede nastavite nam sretni niz!!! 

  • Deleted user

    Broj poruka: 344

    Prijavi adminu

    Jutro Malo sam rana, a i imam problem. Dva dana nisam imala potrebu za wc, navecer u par navrata umirala od bolova, a opet nista. Sad opet pocelo boluckati, pa se nadam da ce me malo kavice spasiti. Jednostavno mi se ponekad organizam uljeni, bez obzira koliko raznoliko jedem 😣 Kako ste vi, ste probale mozda bezkofeinsku kavicu? Razmisljam probat

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.