LJETNE BEBE 2020

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Dora4

    Dora4

    Broj poruka: 2636

    Prijavi adminu

    Ena uzasno mi je zao…
    O nasoj Tiki ne prestajem mislit..
    Trudnicku nemam, skupljam papire u fascikl, receno mi je da ih vise ne pisu..
    Mene sve veca napetost pere od nadolazeceg pregleda.jedva cekam da prodje iskreno.
    Laku noc curke moje drage, Polly ujutro se nadam procitati dobre vijesti s tvog pregleda! 

  • Avatar Dora4

    Dora4

    Broj poruka: 2636

    Prijavi adminu

    m_maaree

    Cure da li se smiju namasirat ledjani trtica ice gelom??

    Bol je postala nepodnosljiva 😞
    Citav dan mjenam polozaje,ali ne ide…


    Ne znam za mast, tbl nisu nista pomogle?! 
    Iskreno kad mi je takva strka znam nazvat dezurnu ljekarnu i pitat njih, ako nema pametnog odgovora nazovem pitat hitnu, jezi ga, bolje to nego bit u bolovima cijeli dan..

  • Avatar m_maaree

    m_maaree

    Broj poruka: 273

    Prijavi adminu

    Dora4

    m_maaree

    Cure da li se smiju namasirat ledjani trtica ice gelom??

    Bol je postala nepodnosljiva 😞
    Citav dan mjenam polozaje,ali ne ide…

    Ne znam za mast, tbl nisu nista pomogle?!
    Iskreno kad mi je takva strka znam nazvat dezurnu ljekarnu i pitat njih, ako nema pametnog odgovora nazovem pitat hitnu, jezi ga, bolje to nego bit u bolovima cijeli dan..


    Imam samo paracetamol,ne znam da li bi on pomogao …

    [lilypie.com]

  • indy34

    Broj poruka: 879

    Prijavi adminu

    Ena 😭😭😭😭.mnogo mi je zao..Nadam se daje to poslednja ruzna vjest koju cemo da cujemo .i sama cesto mislim na Tiki .moram takodje da kazem sam u svom okruzenju cula takodje mnogo tuznih vjesti pa sam bas bila sva u grcu ko sto kaze Dora al danas kad mi je dok.rekla daje zaista sve ok.smirila sam se i zato smataram sa svaka od nas zbog sopstvenog mira mora da odradi svaki pregled svaki ultrazvuk.Jel nasim bebama je dobro samo kad je nama dobro i zato se ubjek polaze na mir od mame..

  • Avatar Polly

    Polly

    Broj poruka: 1108

    Prijavi adminu

    Eto nas s pregleda. Curka je odlično 🥰 Ciste s mozga su se povukle i to mi je bilo najbitnije 🙏🏼 Baš mi je laknulo kad je rekao da je sve u najboljem redu, svi organi na mjestu i sve lijepo razvijeno, 313 grama ima, kaže sve odgovara tjednima. Mama sretna, bebica onda još više 😊😊❤️ Sljedeći pregled 17.3. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Polly

    Polly

    Broj poruka: 1108

    Prijavi adminu

    I da, vaginalno me pogledao, zatvorena skroz, čak je i bebica malo više tako da pritisak nije od nje već normalan onaj od širenja svega. Ali da odmorim i legnem čim ga osjetim. Tako da sam mirna 😊

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 2787

    Prijavi adminu

    Polly

    I da, vaginalno me pogledao, zatvorena skroz, čak je i bebica malo više tako da pritisak nije od nje već normalan onaj od širenja svega. Ali da odmorim i legnem čim ga osjetim. Tako da sam mirna 😊


    Super na lijepim vijestima. Sada uživaj ❤️

  • Avatar dana130

    dana130

    Broj poruka: 1258

    Prijavi adminu

    Polly

    Eto nas s pregleda. Curka je odlično 🥰 Ciste s mozga su se povukle i to mi je bilo najbitnije 🙏🏼 Baš mi je laknulo kad je rekao da je sve u najboljem redu, svi organi na mjestu i sve lijepo razvijeno, 313 grama ima, kaže sve odgovara tjednima. Mama sretna, bebica onda još više 😊😊❤️ Sljedeći pregled 17.3.


    Divno polly, vjerujem da ti je pao ka. en sa srca zbog cisti  Sad dalje samo opusteno.
    Bas mi drago da si javila dobrr vijesti ❤️

    Baby girl 💜
    [lilypie.com]

  • Avatar Amelie 1

    Amelie 1

    Broj poruka: 667

    Prijavi adminu

    Cure koje ste bile na pregledima, čestitam na lijepim vijestima, samo da se lijepi niz nastavi.
    Ena bas mi je zao za prijateljicu!
    Ja se isto često sjetim naše Tiki… grozno!
    Trudničku neki koriste, a neki ne. Po meni je bolje da je sve na printanim papirima. Moja meni piše rukom sve u trudnicku, pa ništa ne mogu skuzit i procitat😅
    Cure koje imate te bh kontrakcije jel se mogu skuzit? Sad razmišljam o njima i da li ih ja imam i kako ih prepoznati🤦‍♀️

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Lelibeli

    Lelibeli

    Broj poruka: 203

    Prijavi adminu

    Polly

    Eto nas s pregleda. Curka je odlično 🥰 Ciste s mozga su se povukle i to mi je bilo najbitnije 🙏🏼 Baš mi je laknulo kad je rekao da je sve u najboljem redu, svi organi na mjestu i sve lijepo razvijeno, 313 grama ima, kaže sve odgovara tjednima. Mama sretna, bebica onda još više 😊😊❤️ Sljedeći pregled 17.3.


    Super, čestitam ♥️🌺🍀

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.