LJETNE BEBE 2020

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mirtasiric1

    Mirtasiric1

    Broj poruka: 140

    Prijavi adminu

    Nikita206

    Tocka_tockica

    Cure neka je napisala da je kupila negdje spavacice sa gumbicima za 50 kn.. kond nas na pjacu se krecu oko 150 kn, iskreno mali mi je to too much s o zirom da unam da svercaju te spavacice uz bosne

    Ja sam jučer napisala da sam u Intersparu uzela spavaćice baš za dojenje, nemaju gumbiće nego procjepe za grudi, meni izgledaju super za 60 kn. Akcija je još sutra i u srijedu. Ima u katalogu pa možete vidjeti kako izgleda.


    Hvala za inf. Danas kupila pidžamu i pamučni bijeli grudnjak za dojenje. Super 🤰😉

  • Avatar Polly

    Polly

    Broj poruka: 1108

    Prijavi adminu

    Hvala cure, presretna mogu na spavanje 🥰 Ja imam trudničku knjižicu od prvog pregleda sa 6 tt i baš mi je lijepo imati ju i znati da ću ju zauvijek imati kao uspomenu 😊 Zbuni me svaki put s tim tjednima, uđem u ordinaciju i kaže oho evo nas već na preko pola puta, 21+3. Ja gledam, reko ja računam 20 tt po veličini bebe. Kaže a da, kraća trudnoća za tjedan dana. Pa reko da, nemoj me buniti, znači 20 je 😆😆

    [lilypie.com]

  • Avatar Vrapčić123

    Vrapčić123

    Broj poruka: 4426

    Prijavi adminu

    Polly draga ovo je predivna vijest! Jakoo mi je drago jer su se ciste povukle, mislila sam česti o tome 😔 Brinulo me, iako sam vjerovala da će se povući. Također mi je drago za ostatak pregleda da je sve ok 🥰
    Daisy mislim da ćeš to uočiti definitivno, no možda ih ti uopće nećeš ni imati, onako ti se zgrči trbuh, sve stisne, bude jako tvrdo. Traje vrlo kratko i prestane. Nije to neka bol, više je neugodno i čudno. 

    https://lb1m.lilypie.com/07MVp2.png [lb1m.lilypie.com]

  • Avatar ena0206

    ena0206

    Broj poruka: 958

    Prijavi adminu

    Polly divne vjesti.. Bas mi je drago. 😍😍
    Cure kako vama doktor mjeri cervix? Jel prstima ili?! 

    [lilypie.com]

  • Avatar Mokvica

    Mokvica

    Broj poruka: 318

    Prijavi adminu

    Polly drago mi je da su se ciste povukle, lijepe vijesti. 🥰

    [lilypie.com]

  • Avatar Amelie 1

    Amelie 1

    Broj poruka: 667

    Prijavi adminu

    Ena meni je danas mjerila vaginalno UZV-om cerviks. Ne znam da li se može rukama. Mislim da rukama, prstima provjeravaju jesmo li zatvorene. Ako griješim, nek me netko ispravi.

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Fluffy

    Fluffy

    Broj poruka: 623

    Prijavi adminu

    Haha neko je spomenuo dezurnu ljekarnu…evo ja vam mogu bit ovdje dezurna ljekarna,.kako sam po struci farmaceut i radim u ljekarni, pa mi cak malo i fale ti pozivi usred noci😄. Polar ice nebi preporucila da se koristi i maze. Bolje bi bilo probati s paracetamolom…a ako je bol zaista jaka, kao sto sam vec bila spomenula danas (cini mi se Amber da je pitala)…onda se moze ibuprofen (u prva dva trimestra je pokazao jednaku sigurnost ko paracetamol, tek u trecem trimestru se ne smije koristiti). 

    [lilypie.com]

  • Avatar Fluffy

    Fluffy

    Broj poruka: 623

    Prijavi adminu

    Daisy, i meni se cini da ultrazvukom provjeravaju duzinu cerviksa…rukom gledaju jeli zatvoreno 🧐

    [lilypie.com]

  • Avatar Rose1

    Rose1

    Broj poruka: 4705

    Prijavi adminu

    Polly odlicne vijesti, bas mi je drago🎉🎉🎉🥰 🤗
    hvala i za info oko pritiska. Ok, ako sam doma, odmorit cu…
    Laku noc cure!!!😴😴😴

    💙

  • Avatar Alisanazemlji

    Alisanazemlji

    Broj poruka: 640

    Prijavi adminu

    anav05

    Pčelica06

    Jutro!! Sretno svima koje ovaj tj. imaju preglede!
    BH kontrakcije nisam (hvala Bogu) imala ili samo nisam shvatila da je to to.
    Za vikende sam slabije aktivna jer smo tolko natrpani da jedva sve stignemo, pogotovo ako uleti rodendan kao ovaj put ili neki drugi događaj.
    Što se tice poroda ja stalno citam iskustva žena koje su prirodno rodile, na carski ni ne pomisljam niti se psihički pripremam za njega, ali kako vrijeme odmiče shvaćam da je sve moguće i da bi trebala razmisliti i o toj opciji. Na epiduralnu nisam pomišljala jer imam relativno visok prag boli (barem za sad) i ne bih zeljela nekakve posebne lijekove nego cim prirodniji porod, ali nek bude kako mora biti i s pozitivnim ishodom i najgore muke cu pretrpjeti.
    Kad idete na tečajeve?

    Ej, ja sam danas 21+1, i planiram pocetkom travnja😊😊
    Tu u Dom zdravlja u Sigetu,Zg.
    Dva dana po 3 sata.


    Ana, imaš link ili kontakt za Siget?
    Ja živim u Sigetu pa će mi biti usput :)..
    Išla bih i ja u travnju :) 

    Curka je ❤

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.