LJETNE BEBE 2020

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Vrapčić123

    Vrapčić123

    Broj poruka: 4426

    Prijavi adminu

    Nikita206

    Jutro cure, htjela sam vam samo pokazati svoj najnoviji poslovni look

    https://ibb.co/2gsjBZp [ibb.co]


    Hehehe, super look ☺️ Baš si me nasmijala 😂

    https://lb1m.lilypie.com/07MVp2.png [lb1m.lilypie.com]

  • anav05

    Broj poruka: 1507

    Prijavi adminu

    Pčelica06

    Jutro!! Sretno svima koje ovaj tj. imaju preglede!
    BH kontrakcije nisam (hvala Bogu) imala ili samo nisam shvatila da je to to.
    Za vikende sam slabije aktivna jer smo tolko natrpani da jedva sve stignemo, pogotovo ako uleti rodendan kao ovaj put ili neki drugi događaj.
    Što se tice poroda ja stalno citam iskustva žena koje su prirodno rodile, na carski ni ne pomisljam niti se psihički pripremam za njega, ali kako vrijeme odmiče shvaćam da je sve moguće i da bi trebala razmisliti i o toj opciji. Na epiduralnu nisam pomišljala jer imam relativno visok prag boli (barem za sad) i ne bih zeljela nekakve posebne lijekove nego cim prirodniji porod, ali nek bude kako mora biti i s pozitivnim ishodom i najgore muke cu pretrpjeti.
    Kad idete na tečajeve?


    Ej, ja sam danas 21+1, i planiram pocetkom travnja😊😊
    Tu u Dom zdravlja u Sigetu,Zg.
    Dva dana po 3 sata.

  • anav05

    Broj poruka: 1507

    Prijavi adminu

    Nikita206

    Jutro cure, htjela sam vam samo pokazati svoj najnoviji poslovni look

    https://ibb.co/2gsjBZp [ibb.co]


    Bome fancy skroz😂😂
    Mene su spasile Lidl traperice, s ovim visokim tobolcicem.

  • Avatar Rose1

    Rose1

    Broj poruka: 4705

    Prijavi adminu

    Polly

    Jutro ženske ☀️
    Rose eto nas na pola puta! 🥳😊 Čitam jučer sve stranice koje sam propustila pa sam uočila tvoje tegobe - probava, dolje pritisak, bol u donjem dijelu leđa. Eto kao da sam ja pisala, ista stvar kod mene. Danas imam pregled, baš ću pitati gin za taj pritisak dolje zbog čega je. Teže mi je sjediti, onda me i leđa brzo uhvate, samo bi ležala.. Još malo se moram strpiti do bolovanja 😏


    Daaaa, eto nas🎉🎉🎉sretnooo na pregledu, bas pitaj pa javi sto kaze. Meni rekla da je to normalno🤔i meni nskon sjedenja jos jaci pritisak, poslije jedva hodam ko da ce mi nesto ispasti. Jedan dan sam isla na posao i nositi doznake pa im trebslo nesto pomoci i sjedila cca5sati i katastrofa

    💙

  • Avatar Polly

    Polly

    Broj poruka: 1108

    Prijavi adminu

    Ja sam uz dvoje tamnih iz H&M-a naručila ove svjetlije za toplije dane s Asosa, preeezadovoljna sam!! https://www.asos.com/asos-maternity/asos-design-maternity-ridley-high-waisted-skinny-jeans-in-mid-wash-blue-with-over-the-bump-band/prd/13745998?clr=mid-blue&colourWayId=16562599&SearchQuery=&cid=5813 [asos.com]

    I pikiram hrpu haljinica za proljeće isto s Asosa, divne stvari imaju 😍

    [lilypie.com]

  • Avatar Polly

    Polly

    Broj poruka: 1108

    Prijavi adminu

    Rose1

    Polly

    Jutro ženske ☀️
    Rose eto nas na pola puta! 🥳😊 Čitam jučer sve stranice koje sam propustila pa sam uočila tvoje tegobe - probava, dolje pritisak, bol u donjem dijelu leđa. Eto kao da sam ja pisala, ista stvar kod mene. Danas imam pregled, baš ću pitati gin za taj pritisak dolje zbog čega je. Teže mi je sjediti, onda me i leđa brzo uhvate, samo bi ležala.. Još malo se moram strpiti do bolovanja 😏

    Daaaa, eto nas🎉🎉🎉sretnooo na pregledu, bas pitaj pa javi sto kaze. Meni rekla da je to normalno🤔i meni nskon sjedenja jos jaci pritisak, poslije jedva hodam ko da ce mi nesto ispasti. Jedan dan sam isla na posao i nositi doznake pa im trebslo nesto pomoci i sjedila cca5sati i katastrofa


    Idem tek kasnije popodne pa se javim navečer s novostima 😊

    [lilypie.com]

  • Avatar Rose1

    Rose1

    Broj poruka: 4705

    Prijavi adminu

    Anavo jooooj bas mi zao da ih nisam kupila, javite ako opet budu u lidlu
    Nikita  a znam, drugo je kad radis…bas si nas nasmijala🤣😂kad idem do doktora, grada itd stavim tajice i preko haljinice i super…

    💙

  • Avatar Rose1

    Rose1

    Broj poruka: 4705

    Prijavi adminu

    Polly

    Ja sam uz dvoje tamnih iz H&M-a naručila ove svjetlije za toplije dane s Asosa, preeezadovoljna sam!!https://www.asos.com/asos-maternity/asos-design-maternity-ridley-high-waisted-skinny-jeans-in-mid-wash-blue-with-over-the-bump-band/prd/13745998?clr=mid-blue&colourWayId=16562599&SearchQuery=&cid=5813 [asos.com]
    .
    I pikiram hrpu haljinica za proljeće isto s Asosa, divne stvari imaju 😍


    Super su, ali nezgodno mi zbog broja🤔mislila preko neta naruciti iz h&m, a strah me da ne falim broj…

    💙

  • Avatar Nikita206

    Nikita206

    Broj poruka: 618

    Prijavi adminu

    Rose1

    Polly

    Ja sam uz dvoje tamnih iz H&M-a naručila ove svjetlije za toplije dane s Asosa, preeezadovoljna sam!!https://www.asos.com/asos-maternity/asos-design-maternity-ridley-high-waisted-skinny-jeans-in-mid-wash-blue-with-over-the-bump-band/prd/13745998?clr=mid-blue&colourWayId=16562599&SearchQuery=&cid=5813 [asos.com]
    .
    I pikiram hrpu haljinica za proljeće isto s Asosa, divne stvari imaju 😍

    Super su, ali nezgodno mi zbog broja🤔mislila preko neta naruciti iz h&m, a strah me da ne falim broj…


    U Asos se jako jednostavno i besplatno može vratiti sve što naručiš, tako da naruči bez straha, probaj i vrati ako ne valja 

    🌸It's a girl🌸
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 383

    Prijavi adminu

    Jutro cure! Od kada sam se jutros digla imam jaku ostru bol u donjem desnom dijelu trbuha skroz nisko, boli kada dignem desnu nogu, carapu jedva obukla, bol ide do iznad kuka. Mislila sam sam da mi je mjehur bio pun jer me zna nekad malo boljeti ujutro ali ne ovako.. Da li je moguce da se beba nekako namjestila pa me stisce?
    Na tecaj planiram sa muzem sljedeci mjesec, i planiram upisati neke radionice s obzirom da nam je prva beba pa malo dodatne edukacije nece skodit..
    Nikita gumica je zakon. Ja ih koristim od kad znam za sebe samo sta je zakacim na patent jer nekako uvijek ubodem hlace kojima patent pocne padati..a mozda je do mene haha tko zna
    Sretno svima danas koji imaju pregled !

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.