LJETNE BEBE 2020

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji

tea1401

Broj poruka: 124

Prijavi adminu

TiKi92

Cure ja vas napustam.
    Pukao mi je vodenjak nocas, abrupcija placente, obilno krvarenje, indukcija, porod sa smrtnim ishodom. Prosla sam horor koji ne zelim nikome. Zelim vam svima uredne trudnoce do kraja i da se nikome od vas to ne dogodi 😭

Tiki, draga, zelim ti svu snagu i hrabrost da izdrzis ovaj gubitak i bol.💔

21+4❤

Rio13

Broj poruka: 238

Prijavi adminu

Tiki jako mi je zao. Ne znam sto bi ti rekla iskreno. Drzi se, mislimo na tebe ❤️

It’s a boy 💙
    [lilypie.com]

ena0206

Broj poruka: 356

Prijavi adminu

Boze moj pa sta se ovo dogadja ovih dana. Sve neke tuzne vijesti oko mene. 😭😭😭
    Draga Tiki, neopisivo bolno i tesko mi je citati sto ti se dogodilo. Jako mi je žao. Nadam se da si fizicki dobro.. Ne mogu ni zamisliti duševnu bol koju trenutno prozivljavas.. Molim te da ostanes hrabra i prebrodis ovo sve zajedno sa svojim muzem.. 

[lilypie.com]

Žuža

Broj poruka: 128

Prijavi adminu

Ajme Tiki uzas 😭😭 Jako, jako mi je zao. Mi smo u dan imale istu trudnocu. Sveti Boze!! Zasto se uopce takve stvari dogode i kako nema nekog nagovjestaja? Ja sam van sebe!
    Drzite se i zelim vam puno srece ❤️

[lilypie.com] [lilypie.com]

kaktusica

Broj poruka: 394

Prijavi adminu

Tiki citam i ne vjerujem sto sam procitala 😔😔 Zao mi je mila da vam se dogodilo tako nesto, jednostavno ne nalazim rijeci da te imalo utjesim… Odtuguj, ne znam zasto je doslo do toga, strasno… U mojim si mislima draga ❤❤

[lilypie.com]

svea

Broj poruka: 119

Prijavi adminu

Tiki, žao mi je. 
    Znam koliko je bolno jer sam prošla slično… preteško. Misliš da ćeš umrijeti od boli. 
    Budite skupa i čuvajte jedno drugo ❤

[lilypie.com]

• lola777

Broj poruka: 569

Prijavi adminu

Tiki, jako mi je zao i nemam rijeci.Znam da sam u soku kao i svi koji su ovo procitali.Nek ti Bog da snage da izdrzis i prebrodis tu tugu i da uskoro dodje vrijeme kad ce te obasjati sunce i kad ces drzati svoje dijete u narucju.Budi hrabra i ne odustaj.❤

• Renata92

Broj poruka: 30

Prijavi adminu

Tiki, neopisivo mi je žao. Ne mogu pronaći prave riječi.. Uz tebe smo! ❤️
    Ja sam danas bila na pregledu, samo vaginalnom i dr. Je doplerom pronašla otkucaje srca. Kaže dr. Neće svaki put raditi uzv, što me malo sokiralo, ali dobro takva je izgleda praksa u Njemackoj. Ubrzo idem u Hr pa ću tamo napraviti uzv. Zanima me ima li koja od vas rješenje za iritaciju nakon brijanja? Točno me sramota skinut se koliko je upaljeno.. 😭
    Ljubim vas sve❤️
    Idući pregled 23. 3 

[lilypie.com]

• dana130

Broj poruka: 225

Prijavi adminu

Tiki zbilja nemam riječi što bi ti rekla, a pogotovo kako bi te utješila. znam da nema riječi utjehe.. Iako se nitko od nas osobno ne poznaje, imam osjećaj da vas sve znam, i baš ovakve vijesti pogode.
    Želim vam svu hrabrost i sreću svijeta. odtugujte, budite jedno uz drugo.  držite se koliko god možete ❤
    u mislima si nam svima :*

[lilypie.com]

mimoza

Broj poruka: 521

Prijavi adminu

Draga Tiki stvarno je uzasno bolno i tuzno to sto vam se desilo. Ne dao Bog nikome tako nesto. Stvarno sam sokirana i bas me ovo potreslo, jer kao sto Vrapcic kaze, poput prijateljice si mi i zato mi to jos teze pada. Molim Boga da ti da snage da prebrodis ovaj preteski period, da se oporavis, a tvoj mali djecak ce uvijek biti u maminom srcu. Zao mi je sto nisam blize da te zagrlim 😢❤️

[lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.