LJETNE BEBE 2020

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 2787

    Prijavi adminu

    Postoji li mogućnost da ja listu stavim na prvu stranicu? Ako komentiram neki post s prve stranice, mislim da će komentar otići na ovu a ne na tu prvu 

  • Deleted user

    Broj poruka: 2787

    Prijavi adminu


    SVIBANJ:

    MALINA08 - 19.5. Dečko 💙
    LOLA – 22.5.
    FRAU - 29.5. CURICA 🌸
    LIPANJ:
    MojeSve – 1.6.
    ISABELLA - 3.6.
    MIMOZA - 3.6. DEČKO💙
    TONKA341 - 3.6.
    YVETTE - 6.6.
    TIKI92 - 9.6. DEČKO💙
    ANEY23 - 12.6.
    ena0206 - 13.6.
    sierrav - 14.6.
    bebac24 - 14.6. DEČKO💙
    eovyn - 15.6. CURICA🌸
    Svea – 16.6. CURICA🌸
    betty - 17.6.
    LEONIUC – 18.6. CURICA🌸
    TRUDY – 18.6. DEČKO💙
    ZARAA – 19.6.
    Pčelica06 - 20.6.
    MEDIJA - 20.6.
    RAFFAELLA - 21.6.
    AMY2019 - 23.6.
    DORA4 - 23.6. 💙🌸
    LEPTIR - 23.7.
    ZARA - 24.6.
    Tocka_tockica – 25.6.
    VRAPČIĆ12 – 27.6. CURICA🌸
    mor - 27.6.
    ivcHy1306 - 28.6.
    ANAV05 - 28.6.
    ELY - 30.6. DEČKO💙
    VERONIKA123– CURICA🌸
     
    SRPANJ:
    tea1401 - 1.7.
    alisanazemlji – 1.7. - CURICA🌸
    BEZZO1991 - 1.7.
    Alisanazemlji - 1.7. CURICA🌸
    LORDY -. 2.7. CURICA🌸
    ANA_MARIJA_2019 - 4.7.
    ZABRINUTA_7 - 4.7.
    Rose1 – 5.7. DEČKO💙
    POLLY - 6.7.
    DANDYCANDY - 8.7.
    MRVIČAK - 10.7.
    LINA27 – 10.7.
    MIRTASIRIC1 - 11.7.
    LUNA999 - 12.7.
    NIKITA206 – 16.7.
    RIO13 – 18.7.
    LELIBELI – 21.7. - BLIZANCI
    M_MAAREE - 22.7.
    DANA130 – 22.7.
    DAISY - 23.7. DEČKO💙
    FLUFFY – 23.7. CURICA🌸
    KAKTUSIC – 24.7. CURICA🌸
    BARBY82 – 28.7.
    VALENTINA – 28.7. DEČKO💙
    MISSY – 31.7.
     
    KOLOVOZ:
    IVANA777 – 1.8.
    MOKVICA – 1.8.
    Amber – 3.8.
    TRANCIC – 6.8.
    RENATA92 – 7.8.
    BLACKLIONESS - 14.8.
    CINNAMON – 27.8.
      
     
    NADOLAZEĆI PREGLEDI:
    siječanj:
    RAFFAELA – 29.1.
    EOVYN – 29.1.
    Bebac24 – 30.1.
    Tiki92.- 29.1.
    Chupachups - 30.1.
    MISSYR – 30.1.
    SIERAVV – 30.1.
    DAISY100 – 31.1.
    Anja1707 – 31.1.
     
    veljača:
    TRUDY – 4.2.
    Cinnamon - 4.2.
    VRAPČIĆ123 – 4.2.
    MRVIČAK – 7.2.
    LORDY – 7.2.
    LOLA – 7.2.
    MALIONA08 – 10.2.
    Tiki92 – 10.2.
    LEONIC90 - 10.2.
    Mimoza – 11.2.
    Dana130 – 11.2.
    Tonka – 11.2.
    Yvette - 11.2.
    BARBY - 12.2.
    RIO13 - 12.2.
    PČELICA06 – 12.2.
    TOCKA_TOCKICA - 13.2.
    IVCY1306 – 13.2.
    LELIBELI – 13.2.
    Renata 42 - 14.2.
    Mokvica - 17.2.
    TRANCIC - 18.2.
    FLUFFY – 20.2.
    Beata
     

  • Avatar 🌼TiKi🌼

    🌼TiKi🌼

    Broj poruka: 1834

    Prijavi adminu

    Jutro!
    Nije me bilo par dana, imala sam dosta za citati… 
    Dobrodosle nove mame, cestitam svima na dobrim pregledima i novootkrivenim deckicima i curicama ❤️
    Malo ste me uplasile s tim cistama na mozgu kod beba, ja sutra imam anomaly, ali ako je nifty bio ok, ne moze biti nista strasno ni da postoje zar ne?
    Onda sam procitala post od Deleted usera i tek kasnije skuzila da je to Mojesve. Zar je moguce da joj je stvarno ispao sluzni cep i da se nesto dogodilo kad je obrisala profil na forumu? To me sad bas uplasilo.
    Dora cuvaj se u bolnici i neka naprave sve sto trebaju da mozes mirna doma. ❤️
    Mimoza rastemo zajedno po malo, trbuh je sve veci i veci, jucer mi je i sestra rekla da je narastao.
    Lux ni mene nije boljelo uho, najbolje odi dr. Mozda ti je od sinusa ili neka viroza.
    Inace smo nas dvoje ok. I dalje me muce ponekad te BH kontrakcije, kad popijem normabel navecer primijetila sam da ih iduci dan imam manje i nisu tako intenzivne, ali svejedno ne pijem svaki dan. Bebac je aktivan, lupka sve snaznije, najvise ujutro i navecer.
    Javim sutra nakon pregleda kako je prosao. Uzivajte i bez stresa i losih stvari. 

    👨‍🔧 ‘91., bez dijagnoze
    👩‍⚕️’ 92., PCOS, endometrioza, IR, blagi oblik trombofilije
    Poliklinika BetaPlus
    1.AIH 7/2019. Beta 0
    2.AIH 9/2019. Beta 201, abrup. placente u 24.tt 👼
    3.ICSI 9/2020. 1js,1 zametak, transfer 2.dan, Beta 0
    4.ICSI 11/2020. 3js, 2 zametka, transfer 3.dan =👶💗
    1🐧
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 2787

    Prijavi adminu

    TiKi92

    Jutro!
    Nije me bilo par dana, imala sam dosta za citati…
    Dobrodosle nove mame, cestitam svima na dobrim pregledima i novootkrivenim deckicima i curicama ❤️
    Malo ste me uplasile s tim cistama na mozgu kod beba, ja sutra imam anomaly, ali ako je nifty bio ok, ne moze biti nista strasno ni da postoje zar ne?
    Onda sam procitala post od Deleted usera i tek kasnije skuzila da je to Mojesve. Zar je moguce da joj je stvarno ispao sluzni cep i da se nesto dogodilo kad je obrisala profil na forumu? To me sad bas uplasilo.
    Dora cuvaj se u bolnici i neka naprave sve sto trebaju da mozes mirna doma. ❤️
    Mimoza rastemo zajedno po malo, trbuh je sve veci i veci, jucer mi je i sestra rekla da je narastao.
    Lux ni mene nije boljelo uho, najbolje odi dr. Mozda ti je od sinusa ili neka viroza.
    Inace smo nas dvoje ok. I dalje me muce ponekad te BH kontrakcije, kad popijem normabel navecer primijetila sam da ih iduci dan imam manje i nisu tako intenzivne, ali svejedno ne pijem svaki dan. Bebac je aktivan, lupka sve snaznije, najvise ujutro i navecer.
    Javim sutra nakon pregleda kako je prosao. Uzivajte i bez stresa i losih stvari.


    Nisam uopće primjetila sa je Mojesvs izbrisala profil. Ma nije ono sluzni čep, obični iscjedak koji se skupio i tako ispa. Imam ga svako malo. Sluzni je veći, prošaran s krvlju i odvratno izgleda..
    Cure bili mi pomogle i pogledala listu i vidjele imam li koga možda maknuti s liste. Meni je teško postačo pratiti

  • Avatar 🌼TiKi🌼

    🌼TiKi🌼

    Broj poruka: 1834

    Prijavi adminu

    Mrvičak nisam vidjela te slike pa ne znam kako je izgledao, sada ne mogu otvoriti kada je izbrisala profil. Jedino sto sam sad procitala na proljetnim da se i tamo javila i da su i tamo zabrinute za nju jer navodno tako sluzni cep izgleda u ranijoj trudnoci, a kasnije bude krvav. Iskreno se nadam da je sve ok 😱
    Budem ja pogledala listu sad. 

    👨‍🔧 ‘91., bez dijagnoze
    👩‍⚕️’ 92., PCOS, endometrioza, IR, blagi oblik trombofilije
    Poliklinika BetaPlus
    1.AIH 7/2019. Beta 0
    2.AIH 9/2019. Beta 201, abrup. placente u 24.tt 👼
    3.ICSI 9/2020. 1js,1 zametak, transfer 2.dan, Beta 0
    4.ICSI 11/2020. 3js, 2 zametka, transfer 3.dan =👶💗
    1🐧
    [lilypie.com]

  • Avatar 🌼TiKi🌼

    🌼TiKi🌼

    Broj poruka: 1834

    Prijavi adminu

    Iskreno Mrvičak, ja ne znam pola ljudi s liste tipa Leptir, Ana Marija? Za betty sam sigurna da je imala spontani i nema je vec dugo bas, a ostale ne bih htjela sad prozvati da su neaktivni pa na kraju ispadne suprotno.
    Al znam ovo: rose, yvette, sierrav, trudy, ancy23, daisy, niki93, tonka nose decke, indy cak dva 💙
    A Polly, anavo5, vrapcic, kaktusica cure ❤️, mozda je nesto i upisano vec. 

    👨‍🔧 ‘91., bez dijagnoze
    👩‍⚕️’ 92., PCOS, endometrioza, IR, blagi oblik trombofilije
    Poliklinika BetaPlus
    1.AIH 7/2019. Beta 0
    2.AIH 9/2019. Beta 201, abrup. placente u 24.tt 👼
    3.ICSI 9/2020. 1js,1 zametak, transfer 2.dan, Beta 0
    4.ICSI 11/2020. 3js, 2 zametka, transfer 3.dan =👶💗
    1🐧
    [lilypie.com]

  • Avatar m_maaree

    m_maaree

    Broj poruka: 273

    Prijavi adminu

    Moj sljedeci pregled je 24.2

    Je li koja imala slucaj razmeksanog cerviksa? Jutros mi kolegica kaze kako je ona imala u 3.mjesecu trudnoce pa je morala mirovat.. Pa sam sad zbunjena… Meni nije rekla za mirovanje samo bez odnosa i dizanja teskog.. Uu je zatvoreno samo cerviks razmeksan… 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 2787

    Prijavi adminu

    TiKi92

    Iskreno Mrvičak, ja ne znam pola ljudi s liste tipa Leptir, Ana Marija? Za betty sam sigurna da je imala spontani i nema je vec dugo bas, a ostale ne bih htjela sad prozvati da su neaktivni pa na kraju ispadne suprotno.
    Al znam ovo: rose, yvette, sierrav, trudy, ancy23, daisy, niki93, tonka nose decke, indy cak dva 💙
    A Polly, anavo5, vrapcic, kaktusica cure ❤️, mozda je nesto i upisano vec.


    Da, slažem se i meni je glupo prozivati. A joj, nadam se da je sve ok s njom, trebala je ipak ostati aktivna pa da znamo što se događa.
    Provjerim za spolove pa ću nadopisati, hvala ti ❤ 

  • Avatar Rose1

    Rose1

    Broj poruka: 4705

    Prijavi adminu

    svea

    TiKi92

    Mrvičak nisam vidjela te slike pa ne znam kako je izgledao, sada ne mogu otvoriti kada je izbrisala profil. Jedino sto sam sad procitala na proljetnim da se i tamo javila i da su i tamo zabrinute za nju jer navodno tako sluzni cep izgleda u ranijoj trudnoci, a kasnije bude krvav. Iskreno se nadam da je sve ok 😱
    Budem ja pogledala listu sad.

    Nadam se da je ipak sve ok… 🤞🤞

    Meni je sluzni čep ispao u prošloj trudnoći prije spontanog u 18.tj i i ogroman je, sluzav i krvav već tada.

    Uf, nadam se da je ipak sve dobro 🤞


    Ajme sad sam se bas lijepo prepala, jooooj, za to nisam ni znala…nekako mi se cini da je bolje manje znati…
    I ja se nadam da je sve dobro🙏🙏🙏

    💙

  • Avatar mimoza

    mimoza

    Broj poruka: 1358

    Prijavi adminu

    Tiki mene je bas pogodilo to sto je MojeSve sinoc pisala i odjednom obrisala profil. Bas sam citala to na proljetnim sto su joj pisale i poprilicno su sve uvjerene da je to zaista bio sluzni cep. Ja nisam vidjela slike, kasno sam se ukljucila, a vjerovatno ne bih ni znala kako to izgleda. Valjda moze biti razlicitih boja. Molim Boga da nije ono najgore 😱
    Bas ovakve vijesti znaju sve u jednom momentu poremetiti. Zbog cega li se tako nesto desi pred sami ulazak u 6.mjesec, zna li neko?

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.