Ljetne bebe 2019.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 941

    Prijavi adminu

    Ana Donna

    Bok cure, danas sam zvala Ginek i idem u petak na prvi pregled da čujemo srce, bit cu 6+1…jer u pet mu je zadnji radni dan, onda tek opet radi iza 3.1., a ne zelim toliko čekat…
    Sa koliko tjedana ste Vi išle na prvi pregled? 😊😘


    s 4+0 vidjela se točkica u maternici, 5+0 vidio se plod, 7+0, plod i otkucaji…
    išla sam tolko često jer mi je ginekolog poslije zadnjeg spontanog rekao da dođem k njemu čim ugledam +. izvadila dva puta betu koja se uredno duplala i direkt njemu na pregled. znam da to nije dobro, ali eto, nažalost zbog negativnih iskustava prije, bolje da je i ovak pa sam bila mirna.
    Vjerujem da bude u petak na pregledu sve u redu i da budeš čula srčeko  svakako javi poslije!

  • Deleted user

    Broj poruka: 941

    Prijavi adminu

    u kritičnim tjednima za razvoj bebe i njenog mozga ja meso nisam mogla vidjeti  i nisam ga ni jela i grizla sam se zbog toga, ali nisam ga mogla staviti u usta.
    sad se prisilim pojesti bar komadić mesa svaki dan, makar mi i dalje nije omiljeno.
    embarasada, pojedi nešto lagano, jogurt i takve stvari i sve bude redu!

  • Avatar Bulbi91

    Bulbi91

    Broj poruka: 1092

    Prijavi adminu

    Vidim da pisete da vam meso nije bas omiljeno…ja meso jedem bez problema,ali sam skuzila da mi piletina nikako ne pase i uzasno mi smrdi i izbjegavam ju …a kazu za nju da je ona vecinom najvise nafilana hormonima,pa vjerujem da nase tijelo u trudnoci zapravo prepoznaje sto nije dobro za bebu…
    Mislim da nema brige bitno da se jede raznovrsno i zdravo,pa i vegetarijanke iznesu trudnocu bez mesa😊…
    Meni je ona fina sarma na kraju tako lose sjela da ju jos osjetim😑…
    Anna Dona Kod mene  se sa 7tt vidio plod i otkucaji🙏💕…bit ce sve ok,vjerujem da ces nakon pregleda biti mirnija😊….

    [lilypie.com]

  • Avatar andreaam

    andreaam

    Broj poruka: 318

    Prijavi adminu

    Jucer me je uhvatila zgaravica i zaspala sam tek jutros u 4. Danas cijeli dan jedem sa oprezom i nadam se da se nece ponoviti isti scenarij..

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Ana Donna

    Ana Donna

    Broj poruka: 638

    Prijavi adminu

    Tenci

    Ana Donna

    Bok cure, danas sam zvala Ginek i idem u petak na prvi pregled da čujemo srce, bit cu 6+1…jer u pet mu je zadnji radni dan, onda tek opet radi iza 3.1., a ne zelim toliko čekat…
    Sa koliko tjedana ste Vi išle na prvi pregled? 😊😘

    s 4+0 vidjela se točkica u maternici, 5+0 vidio se plod, 7+0, plod i otkucaji…
    išla sam tolko često jer mi je ginekolog poslije zadnjeg spontanog rekao da dođem k njemu čim ugledam +. izvadila dva puta betu koja se uredno duplala i direkt njemu na pregled. znam da to nije dobro, ali eto, nažalost zbog negativnih iskustava prije, bolje da je i ovak pa sam bila mirna.
    Vjerujem da bude u petak na pregledu sve u redu i da budeš čula srčekosvakako javi poslije!


    Tenci i ostale curke, hvala vam 💓 nadam se da bude sve uredu 🙏

    [lilypie.com]

  • MissT

    Broj poruka: 41

    Prijavi adminu

    Ana Donna

    Tenci

    Ana Donna

    Bok cure, danas sam zvala Ginek i idem u petak na prvi pregled da čujemo srce, bit cu 6+1…jer u pet mu je zadnji radni dan, onda tek opet radi iza 3.1., a ne zelim toliko čekat…
    Sa koliko tjedana ste Vi išle na prvi pregled? 😊😘

    s 4+0 vidjela se točkica u maternici, 5+0 vidio se plod, 7+0, plod i otkucaji…
    išla sam tolko često jer mi je ginekolog poslije zadnjeg spontanog rekao da dođem k njemu čim ugledam +. izvadila dva puta betu koja se uredno duplala i direkt njemu na pregled. znam da to nije dobro, ali eto, nažalost zbog negativnih iskustava prije, bolje da je i ovak pa sam bila mirna.
    Vjerujem da bude u petak na pregledu sve u redu i da budeš čula srčekosvakako javi poslije!

    Tenci i ostale curke, hvala vam 💓 nadam se da bude sve uredu 🙏


    Ja idem u petak, bit cu 6+5 i također se nadam srčeku <3 

    MissT

  • coolkiki

    Broj poruka: 113

    Prijavi adminu

    Sretno curke, da prodje sve kakonje najbolje :)
    Ojj meni nemq hrane koju ne podnosim, sveee mi mirise i samo bih jela, meso,samo ponesi, svaki dan nesto mesnato pravim, suzdrzavam se da ne jedem puno suhog, al moram makar komadic pojesti dnevno. I jabuke i citrusi, jao…  pa mogu izvoziti koru 😂
    muz mi donio tigrovu mast, kao pomaze malo, pa se masiram po glavi al ne obecava mi puno

  • Avatar Buby90

    Buby90

    Broj poruka: 60

    Prijavi adminu

    Bok cure. Obavili smo danas pregled. Bio je muz samnom i meni i njemu su suze potekle dok smo vidjeli kako se beba rita sa nogicama i mase rukicama ☺️ Nesto neprocijenjivo! 11+0 je danas pa mi je rekla da dodem u cetvrtak da izmjeri nuhalni nabor. Tlak mi je visok inace 150/90 bio danas.. ako se ne smiri dobiti cu u cetvrtak lijek 😕 Jel ima netko jos sa tim
    problemom?

  • Avatar Babyq

    Babyq

    Broj poruka: 254

    Prijavi adminu

    Ja sutra idem na pregled.Nadam se da će sve biti u redu. 🙏

    https://photos.app.goo.gl/LtCNyTgsUaA88vMo8 [photos.app.goo.gl]

  • Deleted user

    Broj poruka: 161

    Prijavi adminu

    Cure dal koja od vas ima problem sa zeludcem, sve bilo dobro do prije dva dana sam odjenom navecer osjetim bol u zeludcu, i to prilikom dizanja sjedanja lezanja i tako jucer cijeli dan, dok danas osjetim dok lezim bol, povracat nemrem, jela sam sto i inace osim zelene salate( dugo nisam jela), probala umirit s cajem, sa sodom bikarbonom al nista..neznam sta vise da uzmem?

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.