Ljetne bebe 2019.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Bulbi91

    Bulbi91

    Broj poruka: 1092

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure🤗…
    Mi smo dns 13+5 …Svi pisu kako u 2.tromjesecju prestaje umor,a valjda sam ja jedna od rijetkih kojoj ne prestaje🙈…dns sam spavala sigurno nekih 10-11h🙈😂😂 i vec me sad hvata umor…a bome apetit samo raste,ali ne i kg…dns sam se prejela sarme s tolikom gustom,ocito je nasa beba veliki jelac jer ne sjecam se kad sam toliko jela i to toliko hlapljivo i brzo jedem…da me netko vidi rekao bi ova je “gladna”🙈😂😂…
    Mi cemo vidjeti za 4d kad dođe vrijeme,ima jos do toga…
    Opet me pocela zezat probava,iako pijem kefir…
    Jel idu vasi muzevi/decki s vama na pregled?
    Moj jos nikako nije bio,istina po cijeli dan vecinom radi,al meni je nekako bed da on bude tamo dok me dr.cacka🙈😂…ali opet voljela bi da dođe bar jednom da vidi naseg potomka🙏💕…vjerujem da bi i njega veselilo☺….

    [lilypie.com]

  • coolkiki

    Broj poruka: 113

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure, kako ste, kako prodjose pregledi
    kod mene glavobolja i zacepljen nos, uzas, sinoc sam mislila na hitnu ici zbog glavobolje  i nekog pritiska…  danas malo bolje ali je cijeli dan prisutna glavobolja imam osjecaj da cu navecer opet plakati :'(
    Napunili 15, definitivno mi je najduza sedmica u kojoj je pregled,ostale idu brze. 
    Taj 4d uz u prosloj trudnoci sam radila u sedmom mjesecu, sliku uokvirila, stvarno je lijepa i sve se fino vidi. A od proslog puta dr mi radi 4d, valjda njegova praksa, ne znam,ja nisam trazila…  i te slicice skupljam 

  • Avatar lena.5

    lena.5

    Broj poruka: 349

    Prijavi adminu

    Meni je doktorica nekad ranije spominjala 4d, ali ce ona pitati zelim li kada dodje vrijeme za to, a naravno da jedva cekam.
    Bulbi,ja na sljedeci pregled trebam pocetkom prvog mjeseca, tada mi je muzu rodjendan i planirala zam pitati doktoricu da i on bude sa mnom na pregledu. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Ana Donna

    Ana Donna

    Broj poruka: 638

    Prijavi adminu

    Bok cure, danas sam zvala Ginek i idem u petak na prvi pregled da čujemo srce, bit cu 6+1…jer u pet mu je zadnji radni dan, onda tek opet radi iza 3.1., a ne zelim toliko čekat…
    Sa koliko tjedana ste Vi išle na prvi pregled? 😊😘

    [lilypie.com]

  • Avatar Babyq

    Babyq

    Broj poruka: 254

    Prijavi adminu

    Ana Donna

    Bok cure, danas sam zvala Ginek i idem u petak na prvi pregled da čujemo srce, bit cu 6+1…jer u pet mu je zadnji radni dan, onda tek opet radi iza 3.1., a ne zelim toliko čekat…
    Sa koliko tjedana ste Vi išle na prvi pregled? 😊😘


    Sa 7 tjedana.

    https://photos.app.goo.gl/LtCNyTgsUaA88vMo8 [photos.app.goo.gl]

  • Embarasada

    Broj poruka: 464

    Prijavi adminu

    Sutra idem na ogtt, napokon se odlučim nakon 3 tjedna i kao pazila sam šta jedem zadnjih dana… I popodne si skuham piletinu i povrća, i nakon što već 3 tjedna nisam povraćala, povratim tu piletinu!!! Mislim stvarno, koji sam baksuz. I sad naravno problem - šta da jedem!! 

  • Avatar ms_3197

    ms_3197

    Broj poruka: 304

    Prijavi adminu

    Bulbi proci ce i umor, meni je prestao tek negdje u 15-16tj. nismo svi isti 😄 ja kazem ja bas kasnim po “uobicajnim” pravilima simptoma, kada pocinju i prestaju 😂 i ja sam se isto tako slasno sarme najela kao da ju nikad nisam jela 😂😂

    [lilypie.com]

  • Embarasada

    Broj poruka: 464

    Prijavi adminu

    Ana Donna

    Bok cure, danas sam zvala Ginek i idem u petak na prvi pregled da čujemo srce, bit cu 6+1…jer u pet mu je zadnji radni dan, onda tek opet radi iza 3.1., a ne zelim toliko čekat…
    Sa koliko tjedana ste Vi išle na prvi pregled? 😊😘


    Ja sam išla sa 5+5 i otkucaji se nisu čuli, a sa 7+1 jesu. Bitno da je sve u redu za tvoje tjedne… puno srece!!

  • Avatar Lavandica

    Lavandica

    Broj poruka: 417

    Prijavi adminu

    Kod nas sve po starom. Trenutno sam u selidbi, tj.vec sam se preselila, pa se sad jos malo prilagodjavam, tako da ne stignem bas pisati. Danas mi je bas bio naporan dan. Sad tus i tv, i spavanac.

    Stize nam Mihael ♡
    [lilypie.com]

  • Avatar lena.5

    lena.5

    Broj poruka: 349

    Prijavi adminu

    Embarasada ja meso nikakvo gledati ne mogu, kada kuham muzu jedva prezivim dodirivanje svjezeg mesa. I pomalo se bojim da to nije ok 😐

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.