Ljetne bebe 2019.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Ivonne

    Broj poruka: 1203

    Prijavi adminu

    Norules

    Evo curke da javim da je malac roden popodne u 18,nije bilo tako strasno,,javim se jos s detaljima


    Čestitam 😍 i brz oporavak 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Ivonne

    Broj poruka: 1203

    Prijavi adminu

    Alexandra

    Evo i nas da se javimo,tocno na termin 20.07. u 23i30 stiga nam je mali Luka 3750kg i 52cm,prvo smo se smijali kako je flegma samo je spava,a onda kad je tata napustia radjaonu malac je napravia show,gura sake u usta i kad shvati da tu nema nista odma vice,tako da sad upravo doji gladus mali 😊🥰🥰🥰


    Čestitam i brz oporavak 😍

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Nikolina95

    Nikolina95

    Broj poruka: 307

    Prijavi adminu

    Cure mozete mi pomoć 🙈
    Ujutro sam imala iscjedak smede boje, onako kao sluzni cep, ljigavo, okupala sam se i jos je malo ispalo tokom kupanja.. (mozda je i od pregleda, dan prije bio pregled) i onda me popodne uhvatila bol kao menstrualna ali dosta jaca, samo u donjem djelu trbuha.. I to uhvati i stane.. Odlucila sam preko aplikacije mjeriti.. Vec sat vremena mjerim i razmaci idu ovako 8min,5min, 5min,7min,9min, 6min,4min.. I svaki trud traje omo 45sekundi..
    Jel to too?? Hahaha setam po stanu ali neprestaje..
    Ispricavam se na duzem postu 🙋

    🙋‍♀️-24g
    🙋‍♂️-34g
    👨‍👩‍👦 🤰

  • Deleted user

    Broj poruka: 683

    Prijavi adminu

    Nikolina95

    Cure mozete mi pomoć 🙈
    Ujutro sam imala iscjedak smede boje, onako kao sluzni cep, ljigavo, okupala sam se i jos je malo ispalo tokom kupanja.. (mozda je i od pregleda, dan prije bio pregled) i onda me popodne uhvatila bol kao menstrualna ali dosta jaca, samo u donjem djelu trbuha.. I to uhvati i stane.. Odlucila sam preko aplikacije mjeriti.. Vec sat vremena mjerim i razmaci idu ovako 8min,5min, 5min,7min,9min, 6min,4min.. I svaki trud traje omo 45sekundi..
    Jel to too?? Hahaha setam po stanu ali neprestaje..
    Ispricavam se na duzem postu 🙋


    Nikolina, probaj postavito pitanje na ljetnim bebicama, tamo su žene koje su već rodile pa sigurno znaju. Ja ti nažalost ne mogu pomoći. Ako je, želim ti da prođe što brže i bezbolnije 🙂🙂

  • Avatar CiniMINIS

    CiniMINIS

    Broj poruka: 670

    Prijavi adminu

    Ja o tome isto ne znam nista jos iz osobnog iskustva, al sam mislila da bi trebali biti pravilniji razmaci i postupno se smanjivati 🤔 al mislim da i uvijek postoje iznimke pa mozda bolje provjeriti. Nesto se definitivno dogada, samo je pitanje sto.. uglavnom sretno Nikolina!

    [lilypie.com]

  • Avatar Nikolina95

    Nikolina95

    Broj poruka: 307

    Prijavi adminu

    Hvala cure, nadam se da je nesto jer je termin bio prije tjedan dnaa, a dragi navaljuje da idmo u bolnicu, a ja nebi da tamo moram provest sate i sate, bolje mi je doma, a ujutro je kontrola pa cemo vidit 😀

    🙋‍♀️-24g
    🙋‍♂️-34g
    👨‍👩‍👦 🤰

  • Avatar kzeli

    kzeli

    Broj poruka: 577

    Prijavi adminu

    Ekipa rodila oko 19:30 , stigao Krešimir 3430 i 50 cm. Popucala i rezana al dobro proalo je i to prirodno nista od moje epiduralne 😒

    [lilypie.com]

  • Avatar kzeli

    kzeli

    Broj poruka: 577

    Prijavi adminu

    Nikolina95

    Cure mozete mi pomoć 🙈
    Ujutro sam imala iscjedak smede boje, onako kao sluzni cep, ljigavo, okupala sam se i jos je malo ispalo tokom kupanja.. (mozda je i od pregleda, dan prije bio pregled) i onda me popodne uhvatila bol kao menstrualna ali dosta jaca, samo u donjem djelu trbuha.. I to uhvati i stane.. Odlucila sam preko aplikacije mjeriti.. Vec sat vremena mjerim i razmaci idu ovako 8min,5min, 5min,7min,9min, 6min,4min.. I svaki trud traje omo 45sekundi..
    Jel to too?? Hahaha setam po stanu ali neprestaje..
    Ispricavam se na duzem postu 🙋


    Imala trudove od 4 ujutro i to nepravile 10, 12, 15, pa 8 pa pola sata nista i otisla kao na pregled da vidim sta je oko 14:30 , rodila oko 19:30

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    kzeli

    Ekipa rodila oko 19:30 , stigao Krešimir 3430 i 50 cm. Popucala i rezana al dobro proalo je i to prirodno nista od moje epiduralne 😒


    Cestitam i brz oporavak zelim tebi i bebici 😘

  • Deleted user

    Broj poruka: 683

    Prijavi adminu

    kzeli

    Ekipa rodila oko 19:30 , stigao Krešimir 3430 i 50 cm. Popucala i rezana al dobro proalo je i to prirodno nista od moje epiduralne 😒


    Čestitam, fina bebica 🙃 bitno da je sve dobro prošlo, na brzinu si ti to riješila 💐🥰

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.