Ljetne bebe 2019.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar kika28

    kika28

    Broj poruka: 75

    Prijavi adminu

    Norules i Alexandra čestitam i brz oporavak vama i bebicama 😊😊💖

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Alexandra

    Evo i nas da se javimo,tocno na termin 20.07. u 23i30 stiga nam je mali Luka 3750kg i 52cm,prvo smo se smijali kako je flegma samo je spava,a onda kad je tata napustia radjaonu malac je napravia show,gura sake u usta i kad shvati da tu nema nista odma vice,tako da sad upravo doji gladus mali 😊🥰🥰🥰


    Cestitam 😘♥️

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Nena1986- 🎂10.6.2019
    Krino 15.06. - 🎂23.6.2019.
    BebaImama 17.06. - 🎂21.6.2019. 
    Ivonne 30.06.-🎂 26.6.2019.
    Srećica 06.07.-🎂 16.7.2019
    Danci22 07.07.-🎂14.7.2019.
    Nikolina95 13.07.
    mmamma 19.07.
    Zvrkica92 20.07.-🎂17.7.2019
    Alexandra 20.07.-🎂20.07.2019
    Kv2912 20.07.
    Bebamala 24.07.-🎂 08.07.2019
    Kzeli 25.07.
    Norules 25.07.-🎂 20.07.2019
    Shell 27.07.
    TonkicaPrrr 02.08. 
    Kika28 04.08.
    CiniMinis 07.08

  • Deleted user

    Broj poruka: 683

    Prijavi adminu

    Ajme, smanjuje se lista. Meni danas očitani trudovi do 100, moram popodne ponoviti da vide da nije neka greška.

  • kv2912

    Broj poruka: 70

    Prijavi adminu

    shell

    Ajme, smanjuje se lista. Meni danas očitani trudovi do 100, moram popodne ponoviti da vide da nije neka greška.


    Meni ctg zadnja 2, 3 puta isto pokazuje trudove između 80 i 100, ali mene ništa ne boli niti ih uopće osjećam. 
    Sutra idem ponovno na ctg i pregled pa ćemo vidjeti što se događa. 

  • Avatar CiniMINIS

    CiniMINIS

    Broj poruka: 670

    Prijavi adminu

    Meni je zadnji put prikazao bh kontrakciju od 60, a po mom osjecaju bilo lagano stezanje kakvo imam vec mjesecima i naravno totalno bezbolno. A sad u meduvremenu imam i jace i dulje kontrakcije koje bi sigurno isle do 80, al isto i dalje bezbolno i samo stezanje trbuha. Al s obzirom da se termin blizi se ne brinem oko toga tak dugo dok mala udara, a udara posteno 😅. Uglavnom cure, drzim vam fige ako bude uskoro nesto  sretno!

    [lilypie.com]

  • Kengurica

    Broj poruka: 2472

    Prijavi adminu

    Ja pratim iz jesenskih. Zanima me jako da li je Alexandri pocelo biti bolno ili je cijelo vrijeme imala lagano bolne trudove (kad je radjala). Vidjela sam da je napisala da ima trudove no da ju samo steze, a citala sam takve scenarije s poroda di bi zena rekla da je stalno cekala tu groznu bol no nije se pojavila. Nadam se da je i ona takva sretnica.
    Žene svima sretno!

    [lilypie.com]

  • Avatar Norules

    Norules

    Broj poruka: 167

    Prijavi adminu

    Alexandra cestitke i tebi na sincicu❤
    Curke hvala puno na cestitkama,Kengu tebi pogotovo❤

  • Avatar Norules

    Norules

    Broj poruka: 167

    Prijavi adminu

    Evo da malo opisem,curenje plodne vode,probudila se upisana,bez trudova,dosla na pregled vec 4-5 cm otvorena,u radaonu na indukciju trudova,sve skupa trajalo 6 sati s time da sam zadnjih 3 sata imala jake trudove do poroda,imala sam srece da sam se otvarala brzo,jebeno je bilo al sad sve skupa gledajuci nije tako strasno,sretno curke!.

  • Deleted user

    Broj poruka: 491

    Prijavi adminu

    Norules

    Evo da malo opisem,curenje plodne vode,probudila se upisana,bez trudova,dosla na pregled vec 4-5 cm otvorena,u radaonu na indukciju trudova,sve skupa trajalo 6 sati s time da sam zadnjih 3 sata imala jake trudove do poroda,imala sam srece da sam se otvarala brzo,jebeno je bilo al sad sve skupa gledajuci nije tako strasno,sretno curke!.


    Kad tako opisujes, ne zvuci tako strasno… Drago mi je da je sve islo brzo… Da li si primila epiduralnu? 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.