Ljetne bebe 2019.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar CiniMINIS

    CiniMINIS

    Broj poruka: 670

    Prijavi adminu

    shell

    CiniMINIS

    mmamma

    Jutro ☀️
    Lista je skoro popunjena, jos nas je malo ostalo 🙂
    Kako se osjecate vi koje jos sitno brojite? Ima li kakvih znakova poroda? Jeste li otvorene ista ili nista?
    Meni termin prosao, pregledi svaka dva dana, otvorena jesam, povremeni bolovi, ali nista konkretno… Valjda ce uskoro… 😁

    Ja ne osjecam bas nista. Odlicno se osjecam i to mi je totalno cudno. Do sad nisam imala bas nikakve bolove, nit u ledima, nit u preponama. Povremeno osjecam “menstrualne bolove” al s obzirom da menstrualnih bolova nikad nisam bas ni imala se po meni to ni ne moze nazvat bol. Kakvo je stanje cu cut sutra, prije 10 dana bila uloziva za prst. Ctg ocitao bh kontrakcije. Al ima kod mene jos vremena..

    To ti je doktor rekao da su bh kontrakcije? I meni ih stalno bilježi ctg, idu i do 100, ali nitko nije rekao jesu li bh ili ne. Pitaju samo jel boli.


    Nije reko, samo je pitao dal sam osjetila. Nisu bile jake i nisu bile bolne pa sam zakljucila da su bh, a i isli “samo” do 60.

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 491

    Prijavi adminu

    Meni su znale isto ici preko 60, ali nitko to nikad nije spomenuo, niti me ista pitao, a ja ih isto nisam osjetila… Zadnji put su i do 80 isle, ali isto nisam osjetila… Nekako ja mislim da taj ctg nesto krivo ocitava kad ja ne osjecam nista… 🤔

  • minnie_me

    Broj poruka: 81

    Prijavi adminu

    Cestitam mamama. Ja sam usla u 37 tjedan i jedva izdrzavam. Ne spavam, nemogu se namjestiti, drzi me slabina valjda zbog vrucine.. Ja imam dogovoreni carski zbog nekih zdravstvenih problema(nista strasno). Kaze doktor probat cemo izgurati sto blize terminu. Na ctg idem tek iduci tjedan a bila sam na pregledu prije dva tjedna. Jedva cekam kraj 

  • Alexandra

    Broj poruka: 28

    Prijavi adminu

    Kengurica

    Ja pratim iz jesenskih. Zanima me jako da li je Alexandri pocelo biti bolno ili je cijelo vrijeme imala lagano bolne trudove (kad je radjala). Vidjela sam da je napisala da ima trudove no da ju samo steze, a citala sam takve scenarije s poroda di bi zena rekla da je stalno cekala tu groznu bol no nije se pojavila. Nadam se da je i ona takva sretnica.
    Žene svima sretno!


    Sorry sta tek sada odgovaram,dok smo dosli kuci,smjestili se i tako to..ugl moji trudovi su kad sam dosla u rodiliste bili izmedju 90-100..dosla sam tamo sa 5 prstiju i par sati nakon i dalje je bilo tako,onda su mi probili vodenjak i mislim da su se nakon toga moji trudovi pojacali ,mislim da su mi predkraj dali drip da dobijem jos par jakih trudova za tiskat..Sve mi je jos u magli jer sam si to sjecanje nekako blokirala u glavi..mozda se sitim jos detalja kasnije 😂 Bila dobra ona neka droga sta su mi dali,prodisala bi trud i nestala i tako stalno🤪 kad sam pitala za epiduralnu rekli su da zenama koje su prethodno imale carski nedaju epiduralne.


  • Avatar TonkicaPrrr

    TonkicaPrrr

    Broj poruka: 201

    Prijavi adminu

    minnie_me

    Cestitam mamama. Ja sam usla u 37 tjedan i jedva izdrzavam. Ne spavam, nemogu se namjestiti, drzi me slabina valjda zbog vrucine.. Ja imam dogovoreni carski zbog nekih zdravstvenih problema(nista strasno). Kaze doktor probat cemo izgurati sto blize terminu. Na ctg idem tek iduci tjedan a bila sam na pregledu prije dva tjedna. Jedva cekam kraj


    Potpisujem 😎
    Svaki dan se budim i nadam da je to sretni dan! Ali ništa od toga.. a noći su mi najgore, dizanje, namještanje, wc, okretanje.. Kao nasukani kit koji ne može nikud 😁😁

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • kv2912

    Broj poruka: 70

    Prijavi adminu

    mmamma

    Jutro ☀️
    Lista je skoro popunjena, jos nas je malo ostalo 🙂
    Kako se osjecate vi koje jos sitno brojite? Ima li kakvih znakova poroda? Jeste li otvorene ista ili nista?
    Meni termin prosao, pregledi svaka dva dana, otvorena jesam, povremeni bolovi, ali nista konkretno… Valjda ce uskoro… 😁


    Evo sam se upravo vratila sa ctg-a i pregleda, još ništa se ne događa viču nije zrelo za porod još, a termin prošao prije 4 dana. 
    Otvorena sam od prošlog tjedna prst, do dva. Bolova imam menstrualnih samo s vremena na vrijeme, trbuh ponekad tvrd samo bude, a ctg mi prošli tjedan ocitavao trudove između 80 i 100, danas ništa nema. 
    Trebali su mi danas pregledavati plodnu vodu, ali imam jako obilan iscjedak, žuto zeleni, je li se tko susreo sa njim? Doktorica kaže da je to normalno, netko ga ima više netko manje, netko nema uopće. I dala mi neke vaginalete. 

  • Deleted user

    Broj poruka: 683

    Prijavi adminu

    kv2912

    mmamma

    Jutro ☀️
    Lista je skoro popunjena, jos nas je malo ostalo 🙂
    Kako se osjecate vi koje jos sitno brojite? Ima li kakvih znakova poroda? Jeste li otvorene ista ili nista?
    Meni termin prosao, pregledi svaka dva dana, otvorena jesam, povremeni bolovi, ali nista konkretno… Valjda ce uskoro… 😁

    Evo sam se upravo vratila sa ctg-a i pregleda, još ništa se ne događa viču nije zrelo za porod još, a termin prošao prije 4 dana.
    Otvorena sam od prošlog tjedna prst, do dva. Bolova imam menstrualnih samo s vremena na vrijeme, trbuh ponekad tvrd samo bude, a ctg mi prošli tjedan ocitavao trudove između 80 i 100, danas ništa nema.
    Trebali su mi danas pregledavati plodnu vodu, ali imam jako obilan iscjedak, žuto zeleni, je li se tko susreo sa njim? Doktorica kaže da je to normalno, netko ga ima više netko manje, netko nema uopće. I dala mi neke vaginalete.


    Ja i inače imam jači iscjedak, i prije trudnoće. Bio se smirio, ali zadnjih par dana je baš obilan. U trudnoći sam koristila vaginalete 4 ili 5 puta, ali ništa nije riješilo problem, jednostavno je tako.

  • Deleted user

    Broj poruka: 683

    Prijavi adminu

    Mene više brine to što mi je trbuh više tvrd nego normalan, stalno imam te valjda lažne trudnove. Baš su česti, toliko da prevladavaju veći dio dana.

  • kv2912

    Broj poruka: 70

    Prijavi adminu

    shell

    kv2912

    mmamma

    Jutro ☀️
    Lista je skoro popunjena, jos nas je malo ostalo 🙂
    Kako se osjecate vi koje jos sitno brojite? Ima li kakvih znakova poroda? Jeste li otvorene ista ili nista?
    Meni termin prosao, pregledi svaka dva dana, otvorena jesam, povremeni bolovi, ali nista konkretno… Valjda ce uskoro… 😁

    Evo sam se upravo vratila sa ctg-a i pregleda, još ništa se ne događa viču nije zrelo za porod još, a termin prošao prije 4 dana.
    Otvorena sam od prošlog tjedna prst, do dva. Bolova imam menstrualnih samo s vremena na vrijeme, trbuh ponekad tvrd samo bude, a ctg mi prošli tjedan ocitavao trudove između 80 i 100, danas ništa nema.
    Trebali su mi danas pregledavati plodnu vodu, ali imam jako obilan iscjedak, žuto zeleni, je li se tko susreo sa njim? Doktorica kaže da je to normalno, netko ga ima više netko manje, netko nema uopće. I dala mi neke vaginalete.

    Ja i inače imam jači iscjedak, i prije trudnoće. Bio se smirio, ali zadnjih par dana je baš obilan. U trudnoći sam koristila vaginalete 4 ili 5 puta, ali ništa nije riješilo problem, jednostavno je tako.


    Pa ja sada nisam pametna dal da koristim uopće te vaginalete, sad pred kraj ili šta da radim. Jer sam uzimala sam ih prije koji mjesec, ali nije proalo, iscjedak je i dalje prisutan. 
    Mene samo zabrinjava boja iscjetka. 

  • Deleted user

    Broj poruka: 683

    Prijavi adminu

    kv2912

    shell

    kv2912

    mmamma

    Jutro ☀️
    Lista je skoro popunjena, jos nas je malo ostalo 🙂
    Kako se osjecate vi koje jos sitno brojite? Ima li kakvih znakova poroda? Jeste li otvorene ista ili nista?
    Meni termin prosao, pregledi svaka dva dana, otvorena jesam, povremeni bolovi, ali nista konkretno… Valjda ce uskoro… 😁

    Evo sam se upravo vratila sa ctg-a i pregleda, još ništa se ne događa viču nije zrelo za porod još, a termin prošao prije 4 dana.
    Otvorena sam od prošlog tjedna prst, do dva. Bolova imam menstrualnih samo s vremena na vrijeme, trbuh ponekad tvrd samo bude, a ctg mi prošli tjedan ocitavao trudove između 80 i 100, danas ništa nema.
    Trebali su mi danas pregledavati plodnu vodu, ali imam jako obilan iscjedak, žuto zeleni, je li se tko susreo sa njim? Doktorica kaže da je to normalno, netko ga ima više netko manje, netko nema uopće. I dala mi neke vaginalete.

    Ja i inače imam jači iscjedak, i prije trudnoće. Bio se smirio, ali zadnjih par dana je baš obilan. U trudnoći sam koristila vaginalete 4 ili 5 puta, ali ništa nije riješilo problem, jednostavno je tako.

    Pa ja sada nisam pametna dal da koristim uopće te vaginalete, sad pred kraj ili šta da radim. Jer sam uzimala sam ih prije koji mjesec, ali nije proalo, iscjedak je i dalje prisutan.
    Mene samo zabrinjava boja iscjetka.


    Pa iskreno ne znam šta bi ti rekla, ne bi se mješala u doktorovu odluku kad stvarno tu nisam stručnjak. Znam samo da meni nisu pomogle, i da većina ne pridaje važnost pojačanom iscjetku u trudnoći jer ga smatraju normalnim, dok nije određene boje i mirisa.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.