Ljetne bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 358

    Prijavi adminu

    Ako je stvarno pišulinac..onda je onaj kineski kalendar pogriješio 🤣🤣😂

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    BabyBlue

    Ako je stvarno pišulinac..onda je onaj kineski kalendar pogriješio 🤣🤣😂


    Ja sam naišla na 2 različita kineska kalendara, po prvom mi je točno, po drugom nije😂

  • Deleted user

    Broj poruka: 358

    Prijavi adminu

    Ena31

    BabyBlue

    Ako je stvarno pišulinac..onda je onaj kineski kalendar pogriješio 🤣🤣😂

    Ja sam naišla na 2 različita kineska kalendara, po prvom mi je točno, po drugom nije😂


    Onda sam ja krivi gledala 🤣🤣
    Ali nema veze..bitno da je živo i zdravo.. nema veze kaj sam potajno škicala haljinice i ostala roza čudesa 😂😂

  • Avatar Romana33

    Romana33

    Broj poruka: 110

    Prijavi adminu

    Bokic trudnice! Sve ste se ufurale u trudnocu maksimalno😉. Ja samo povremeno citam sta kuhate, jedete, kako ste spavale , kamo idete i ostalo.😂. Lijep dan vam zelim i puno pusa ..😘😘😘😘😘😘😘

    [lilypie.com]

  • Avatar franovamamita

    franovamamita

    Broj poruka: 1371

    Prijavi adminu

    dan cure
    danas cu opet biti na gasu imam nekog posla u gradu…
    super za preglede i bebice  ☺ bome ima puno pisulinaca hahahahahaha…neka su nam samo zivi i zdravi ❤ grlim vas i ljubim sve redom 😙😙😙😙😙


    [lilypie.com]
    ❤..nitko ne zna koliko vas volim, vi jedini znate kako otkucaji moga srca zvuce iznutra ..❤ [lilypie.com]

  • Avatar Rubia

    Rubia

    Broj poruka: 172

    Prijavi adminu

    Jutro i od nas…
    Meni su svi testovi, kalendari i simptomi ukazivali na curu i cak sam sanjala djevojcicu, medjutim pisonja… izgleda da mi je instinkt zakazao totalno 😂😂😂 
    Mazem se od pocetka cim stignem, ulje, mlijeko, sta god, vazno samo da je koza hidrirana i ne zaboravite butine, drugarica mi je rekla da samo to nije mazala i tu je ispucala…
    Lijep dan svima 😍❤️😍

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    franovamamita

    dan cure
    danas cu opet biti na gasu imam nekog posla u gradu…
    super za preglede i bebice ☺ bome ima puno pisulinaca hahahahahaha…neka su nam samo zivi i zdravi ❤ grlim vas i ljubim sve redom 😙😙😙😙😙


    Polako samo i bez forse, da te opet nebu sve bolilo kad se vratiš, par koraka, sjedni, odmori😍😍😍😘😘😘😘😘🤗🤗🤗🤗🤗🤗

  • Avatar franovamamita

    franovamamita

    Broj poruka: 1371

    Prijavi adminu

    Ena31

    franovamamita

    dan cure
    danas cu opet biti na gasu imam nekog posla u gradu…
    super za preglede i bebice ☺ bome ima puno pisulinaca hahahahahaha…neka su nam samo zivi i zdravi ❤ grlim vas i ljubim sve redom 😙😙😙😙😙

    Polako samo i bez forse, da te opet nebu sve bolilo kad se vratiš, par koraka, sjedni, odmori😍😍😍😘😘😘😘😘🤗🤗🤗🤗🤗🤗


    e al nisam ni jucer jako puno hodala al sam sjedila jako puno i da mi je netko rekao da cecme od toga tako kasnije boljeti nebi mu vjerovala…al svakako cu laganije danas 😙😙😙😙


    [lilypie.com]
    ❤..nitko ne zna koliko vas volim, vi jedini znate kako otkucaji moga srca zvuce iznutra ..❤ [lilypie.com]

  • Avatar mina04

    mina04

    Broj poruka: 595

    Prijavi adminu

    Hej, zelim ugodan i lijepi dan. Meni je šogorica kupila nekakvo ulje za tijelo od Mullera, brzo se upije pa mi je to super. Ja kad sam se malo udebljala odmah mi strije izbile, tako da mislim da mi ne ginu ni sad. Da se mazem sa 100 krema. Al nije me ni briga, znam od koga su 😍😇 i dermatologica mi je rekla da slabo da mi ista moze pomoci ako jednostavno imam takvu kozu

    [lilypie.com]

    All of God’s grace in one tiny face 💟
    [lilypie.com]

  • Avatar ivymicek

    ivymicek

    Broj poruka: 2506

    Prijavi adminu

    Babyblue nek je sve ok sa bebolincom a kad se rodi sigurno čete znati dpol.
    Ja sam u svakoj t negdje popucala u 1 T cicke (mazala žestoko ali nije pomoglo) u 2 T maloa bedra a u 3 T malo trbuh… Svaka beba ostavila svoj trag 😂.
    Ena neka si ti spavala…
    Mislim da smo tu negdje omjer dečki i cura 😂 (dobro možda malo više dečki) 😂 
    Još sam nešto htjela ali više ne znam što 🙈, zaboravljam ko tuka zadnjih dana.
    Ah da, Proudy puni tjedan pa žicam 😂.
    Franova samo polako 😂😂😘😘

    [lilypie.com]
    💙25.10.2012.💙Luka
    [lilypie.com]

    💜15.09.2014💜Nina
    [lilypie.com]
    👣16.06.2018👣 Vid

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.