Ljetne bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mladamama98

    Mladamama98

    Broj poruka: 242

    Prijavi adminu

    Da se javim nakon pregleda, inducirati će me u petak


    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 722

    Prijavi adminu

    Mladamama98

    Da se javim nakon pregleda, inducirati će me u petak


    Sretnoo 🤞🤞🤞😘😘 još malo onda i bebica je tu ❤️

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    Mladamama98

    Da se javim nakon pregleda, inducirati će me u petak


    Sretno draga,još malo i imaš svoju bebicu u rukama😘😘😍😍😍🤗🤗🤗🤗🤗. Škicamo te i vibramo da sve prođe brzo i čim manje bolno😘😘

  • Avatar mamica1985

    mamica1985

    Broj poruka: 744

    Prijavi adminu

    Mladamama98

    Da se javim nakon pregleda, inducirati će me u petak


    Sretnooooo

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Mladamama98

    Mladamama98

    Broj poruka: 242

    Prijavi adminu

    Hvala, dogovorila sam se s najboljom doktoricom u našoj bolnici pa se uopće ne bojim i vjerojatno neće gelovima nego odma drip, javim vam se onda kada bude gotovo


    [lilypie.com]

  • ian1910

    Broj poruka: 173

    Prijavi adminu

    Sretnoooooooooo

  • Cekalica123

    Broj poruka: 132

    Prijavi adminu

    Mladamama98

    Da se javim nakon pregleda, inducirati će me u petak


    Podrva Mladamama98 inace sam aktivna na temi jesen/zima jer nam je termin u 10 mjesecu, al cijelo vrijeme pratim i ljetnice. Ako se ne varam ti si iz Osijeka,  ukoliko sam dobro upamtila? Ako ti nece bit problem molim te samo da mi opises kak je sve bilo pa da dobijem info iz prve ruke sto mogu ocekivati. Puno srece ti zelim i mislit cu na tebe u petak 😊😊😊

    [lilypie.com]

  • Avatar Majda23

    Majda23

    Broj poruka: 312

    Prijavi adminu

    Sretnooo 😘😘

    [lilypie.com]

    04.07. Matija 💜

  • Avatar ivymicek

    ivymicek

    Broj poruka: 2506

    Prijavi adminu

    Srrtno Mladamama neka bude brzo i što manje bolno… Uskoro ćeš držati svoju štučicu u rukama 😍

    [lilypie.com]
    💙25.10.2012.💙Luka
    [lilypie.com]

    💜15.09.2014💜Nina
    [lilypie.com]
    👣16.06.2018👣 Vid

  • Avatar Mladamama98

    Mladamama98

    Broj poruka: 242

    Prijavi adminu

    Cure moje odlučila moja Nora da neće prisilno van nego će ona sama to obaviti, ležim u bolnici na odjelu, trudovi luđački bole i traju po minutu ali je rekla sestra da posto su na 6 min neće još zvati doktoricu nego da čekam da se još skrati vrijeme, znaci U 14 mi je naglo pozlilo i odjednom krenuli trudovi ali nisu bili jako bolni, ja sam se uspanicila jer nisam znala sto sa događa pa sam otišla u bolnicu i evo sad već 13 ipo sati u trudovima, nadam se da će uskoro biti nešto
    Cekalica za sad sam zadovoljna sa svime ovdje, malo ne živcira sto sestra nije već zvala doktoricu da me pogledali ali valjda ona zna bolje od mene, kad dođem na kat Di su mame i bebe i kad prođem rodilište vise ću ti moći napisati, samo moj savjet je nemoj doći prerano u bolnicu jer ćeš proći kao ja sad


    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.