Ljetne bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • ian1910

    Broj poruka: 173

    Prijavi adminu

    PRekrasna si!!! 

  • Avatar Mladamama98

    Mladamama98

    Broj poruka: 242

    Prijavi adminu

    Hvala vam, ja se nadam da će samo krenuti do ponedjeljka ali lakše mi je nekako kad znam da neće pustiti predugo da prenesem 


    [lilypie.com]

  • Avatar ivymicek

    ivymicek

    Broj poruka: 2506

    Prijavi adminu

    Mladamama98

    Hvala vam, ja se nadam da će samo krenuti do ponedjeljka ali lakše mi je nekako kad znam da neće pustiti predugo da prenesem


    Sretno mladamama. Baš si slatka ti i busho. 🤞🤞🤞Da krene samo!!!
    Woohooo jel nam to zadnja bebica?

    [lilypie.com]
    💙25.10.2012.💙Luka
    [lilypie.com]

    💜15.09.2014💜Nina
    [lilypie.com]
    👣16.06.2018👣 Vid

  • Avatar 6xmama

    6xmama

    Broj poruka: 1141

    Prijavi adminu

    Mladamama, drzim fige da krene samo prije ponedjeljka 🤞… Busko opce ne zgleda ko da si 40 tjedana 😉 mogla bi i produzit 🤣

    1 cura(1999.)-4 dečka(2002,2004,2010,2016.)…šećer na kraju-curka 24.8.2018.💞

    [lilypie.com]

  • Avatar ami25

    ami25

    Broj poruka: 1059

    Prijavi adminu

    Mladamama drzim fige da krene samo a ako ne opet je brzo bebač s tobom i super sta nece puno čekati!!! 💪💪💪A ti si divna, buso je bas niknuo u zadnja dva tjedna❤️❤️❤️

    💙Bartol💙
    [lilypie.com]

  • ian1910

    Broj poruka: 173

    Prijavi adminu

    Amy kako ide tvoj oporavak? Koliko si bila u bolnici? Kako je Bartol??? 

  • Avatar Mladamama98

    Mladamama98

    Broj poruka: 242

    Prijavi adminu

    Ami kako ste vi? Kako se ti osjećaš? 


    [lilypie.com]

  • Avatar ami25

    ami25

    Broj poruka: 1059

    Prijavi adminu

    Mene su dosta sivali pa mi je tesko jos se kretat a u rodilistu malo forsiraju pa sam morala se trgnut.. Dosli smo doma u nedjelju i imamo sad malo problema s papicom, bas sam pisala curama tamo na temu kako je mali stalno na cici a plače mislim da trazi jos hrane da mu moje mlijeko nije dosta 😩☹️ meni je samo da je sit, to mi je najveci strah.. Al pomalo budemo se uhodali tek nam je 2 dan doma 🤗🤗hvala Bogu s njim je sve ok.. 

    💙Bartol💙
    [lilypie.com]

  • ian1910

    Broj poruka: 173

    Prijavi adminu

    Bitno da je on ok! A i ti pomalo da dodjes k sebi, ali čim si doma mislim da je sve lakše nekako!!! Šta kaže patronažna? Za to stic place a Papa?? 
    Probaj šavove fenom sušiti i sto vise “zračiti” bez gaca i ičega kažu da je lakše tako! 

  • Avatar Mladamama98

    Mladamama98

    Broj poruka: 242

    Prijavi adminu

    Ami drago mi je da ste Oke, ja ti nemam iskustva sa bebama nikakvog ali da mu pokušaš nakon sisanja dati bočicu? 


    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.