Ljetne bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar ami25

    ami25

    Broj poruka: 1059

    Prijavi adminu

    Mladamama samo javljaj, ja cekam sretne vijesti!! 💪💪❤️

    💙Bartol💙
    [lilypie.com]

  • Avatar 6xmama

    6xmama

    Broj poruka: 1141

    Prijavi adminu

    Mladamama,onda sretno na pregledu sutra!Možda i krene 
    Nadam se da ne budeš na kraju završila ko ja-od tokolize i silnih lijekova protiv trudova,da mi dijete nije moglo van jer unutarnje ušće nije htjelo nikak pustit,pa me namučili ko Isusa,nju izgrebali po glavi i imalaje ogromnu masnicu prek cijelog tjemena nakon poroda…
    Amy,kako ste danas?Bolje kaj?Samo ti traži da mu daju jest,kaj te briga kaj će sestre komentirat ireć,imaš pravo tražit..i mene su gledali uvijek ko maćehu u rodilištu ak sam tražila da mi nahrane bebu jer isto mlijeka ni u kapima.

    1 cura(1999.)-4 dečka(2002,2004,2010,2016.)…šećer na kraju-curka 24.8.2018.💞

    [lilypie.com]

  • Maja82

    Broj poruka: 486

    Prijavi adminu

    Ami ne daj se! Uzmi izdajalicu kad on ne sisa da ti i ona navlaci. Pa mu daj i to al izmedju ili ako place zovi sestre i nek mu daju ad. Imas na to pravo i beba nema kaj tamo gladovati! Tak je svima - nemas mlijeka jos u rodilistu, a oni te mrcvare s tim doji doji i onda samo mozes plakat i osjecat se jadno. Ja sam Ritu stavljala i ona je cikila po pol sata mislim igrala se naravno i mazila jer nema mlijeka i onda udri u plac ko magare. Pa rodila se s 3800 normalbo da vise jede i da je gladna siroce. I napisali su mi u otpusnom da sam inzistirala na ad mislim si ja ma jeb…se! Derala se ko vol pa ko bi ju tako pustio?! A kad dodjes kuci i nadodje ti mlijeko da se sve zacepi i da treba masirat i izdajat e to ti nitko ne objasni i ne pokaze. Ugl sisat ce ti lijepo kad dodje mlijeko nema veze sto mu tamo daju - oni ionako ad daju na spricu pa nema navikavanja i sl..

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 722

    Prijavi adminu

    Mladamama98 sretno na pregledu 🤞🤞😘
    Ma to s ad je kod nas u ri ovisi na koju sestru naletiš. Cimerica je tražila jer je mali vrištao, sestra odmah lijepo donesla i pokazala kako da se namjesti i da mu jest. I poslije miran bio. Meni kad su ga uzeli prvu noć, isto sestra rekla da mu onda moraju dati jest. Ja samo rekla pa naravno. Baš neki terorizoraju s dojenjem da ti još veći strah naprave, a možda i psihološku blokadu. Umjesto da lijepo ohrabruju mamu i budu joj podrška. Ali zato imate nas ovdje 😘😘😘

  • Avatar ivymicek

    ivymicek

    Broj poruka: 2506

    Prijavi adminu

    Potpiwujem za ad… Bokje da je dijete sito nego gladn. Odmah ćwš i ti biti bolje a kad mlijeko dode bude nastavio cikiti i bok.
    Mladamama sretno sutra na pregledu. Javi se

    [lilypie.com]
    💙25.10.2012.💙Luka
    [lilypie.com]

    💜15.09.2014💜Nina
    [lilypie.com]
    👣16.06.2018👣 Vid

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    Maja82

    Ami ne daj se! Uzmi izdajalicu kad on ne sisa da ti i ona navlaci. Pa mu daj i to al izmedju ili ako place zovi sestre i nek mu daju ad. Imas na to pravo i beba nema kaj tamo gladovati! Tak je svima - nemas mlijeka jos u rodilistu, a oni te mrcvare s tim doji doji i onda samo mozes plakat i osjecat se jadno. Ja sam Ritu stavljala i ona je cikila po pol sata mislim igrala se naravno i mazila jer nema mlijeka i onda udri u plac ko magare. Pa rodila se s 3800 normalbo da vise jede i da je gladna siroce. I napisali su mi u otpusnom da sam inzistirala na ad mislim si ja ma jeb…se! Derala se ko vol pa ko bi ju tako pustio?! A kad dodjes kuci i nadodje ti mlijeko da se sve zacepi i da treba masirat i izdajat e to ti nitko ne objasni i ne pokaze. Ugl sisat ce ti lijepo kad dodje mlijeko nema veze sto mu tamo daju - oni ionako ad daju na spricu pa nema navikavanja i sl..


    Slažem se,i moj se rodio s 4,5kg..i nisam imala mlijeka,sestre mi donijele 40 ml i po njihovom ga bi to trebalo držati 3 sata,on je pojeo i vrištao kolko je bio gladan..pa su mu dale još 40 i pojeo bez frke-a 2 dana star bio😂😂. Beba nesmije biti gladna i sestre to jako dobro znaju..i mene su živcirale strašno…

  • Avatar nivami

    nivami

    Broj poruka: 423

    Prijavi adminu

    Joj koliko kasnim 
    Ami cestitam 😘 😘 😘 napokon je Bartol stigao, uzivaj sa svojim smotuljkom, brz oporavak a njemu dug i sretan život 😍 😍 💐 💐 
    Issa također cestitam i tebi, uzivaj sa svojim smotuljkom, brz oporavk a njemu dug i sretan život 😍 😍 💐 💐 

    Mladamama cekamo tebe i tvoju princezu
    Ostale cure 😘😘😘😘

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Majda23

    Majda23

    Broj poruka: 312

    Prijavi adminu

    Mladamama ima kakvih novosti?

    [lilypie.com]

    04.07. Matija 💜

  • Avatar Mladamama98

    Mladamama98

    Broj poruka: 242

    Prijavi adminu
    Evo sad sam završila s pregledom, nema trudova, otvorena 2 prsta i cerviks 1/3 članka, ako ne krene samo u ponedjeljak bi trebali inducirati 
    Danas nam je termin pa evo slikica za velikih 40 tjedana


    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    Mladamama98

    Evo sad sam završila s pregledom, nema trudova, otvorena 2 prsta i cerviks 1/3 članka, ako ne krene samo u ponedjeljak bi trebali inducirati
    Danas nam je termin pa evo slikica za velikih 40 tjedana


    Prekrasna i vitka😍😘,samo bušica je velika🙂. Držim fige da se pokrene samo,još noćas😉😘. Sretno🤞🤞

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.