Ljetne bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar 6xmama

    6xmama

    Broj poruka: 1141

    Prijavi adminu

    Isssa, pa evo ja sam i dalje na Cordipinu, jos tj.dana,radili mi uzv sa 34 tj, protoci svi ok, beba 2350 g, nema to veze sa tokolizom i protocima, vj.je sitnija beba.. A i te procjene uzmi s rezervom, mog treceg su par dana prije poroda procijenili na 2900,a rodil se sa 3600.Za zadnjeg su mi sa 36 tj rekli da je 3,5 kg, na dan poroda 3800,a par sati kasnije se rodio sa 3090.

    1 cura(1999.)-4 dečka(2002,2004,2010,2016.)…šećer na kraju-curka 24.8.2018.💞

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 722

    Prijavi adminu

    Issa samo smireno, da se bebica ne uzrujava. Mojoj frendici su prošle god isto govorili zastoj, tjedan prije termina hospitalizirana, rodila 2 dana prije termina, beba 2700, i sasvim zdrava i sve super. Evo je sad vesela beba od 8 i pol mjeseci. A ti si s obzirom na otvaranje i sve sad već u super tjednima i da sad rodiš, mislim da bi sve bilo odlično. Jesi još na tabletama? Još malo i družiš se sa svojom bebicom ❤️❤️
    Meni je zadnji uzv bio s nekih 29tt i tad smo bili oko 1300, nakon toga uzv prije 2 tjedna samo mi je rekla 3 i nešto. Ja sam bila skoro 2 mjeseca bez uzv i bez ikakvih procjena. Sad u utorak idem zadnji put kod svoje ginekologice i radit će mi zadnji uzv i mjere. 

  • Avatar 6xmama

    6xmama

    Broj poruka: 1141

    Prijavi adminu

    6xmama

    Isssa, pa evo ja sam i dalje na Cordipinu, jos tj.dana,radili mi uzv sa 34 tj, protoci svi ok, beba 2350 g, nema to veze sa tokolizom i protocima, vj.je sitnija beba.. A i te procjene uzmi s rezervom, mog treceg su par dana prije poroda procijenili na 2900,a rodil se sa 3600.Za zadnjeg su mi sa 36 tj rekli da je 3,5 kg, na dan poroda 3800,a par sati kasnije se rodio sa 3090.


    A sa 36 tj je i normalno da krene sazrijevat posteljica… 

    1 cura(1999.)-4 dečka(2002,2004,2010,2016.)…šećer na kraju-curka 24.8.2018.💞

    [lilypie.com]

  • Avatar Isssa

    Isssa

    Broj poruka: 1137

    Prijavi adminu

    Toliko su me isprepadali da sam cijelo jutro danas plakala ko kišna godina, genetski rađamo manje bebe, mama je u terminu rodila seku 2600, mene 2800, sestru 3100, pa starija sister he malog u 40 tjedna 2800, ali oni tupe da to nema veze sa genetikom kod mene. Tri UZV su radili u roku 24 sata, 2 dr rekli 2300, treći 2600. Do sada je sve bilo ok po tjednima i sada odjednom zaostaje tjedan dana.
    6xmama znači to je normalno veliš, njima nije, a iskreno ne želim previše googlat da ne paničarim, kad sam skužila da ima više stupnjeva sazrijevanja onda sam odustala jer neznam u kojem sam stupnju. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Marijaa30

    Marijaa30

    Broj poruka: 1054

    Prijavi adminu

    Issa, moja frendica je sad 37tt i curicu su joj procjenili na 2500g i doktorica (imamo istu) ju ne zeli slati jos u TA jer ce joj reci da je zastoj u razvoju i jos joj je termin pomaknula. Rekla joj je da je vrlo vjerojatno manja beba, a i kad su genetski pogledale, sigurno je tak jer su i s njezine i muzeve strane svi sitni, a i sitniji su rođeni.
    Ti doktori katkad samo bzvz plase.

    [lilypie.com]
    26.8. Ivan 💙💙

  • Avatar Isssa

    Isssa

    Broj poruka: 1137

    Prijavi adminu

    Marijaa30

    Issa, moja frendica je sad 37tt i curicu su joj procjenili na 2500g i doktorica (imamo istu) ju ne zeli slati jos u TA jer ce joj reci da je zastoj u razvoju i jos joj je termin pomaknula. Rekla joj je da je vrlo vjerojatno manja beba, a i kad su genetski pogledale, sigurno je tak jer su i s njezine i muzeve strane svi sitni, a i sitniji su rođeni.
    Ti doktori katkad samo bzvz plase.


    Hvala vam cure do neba, smirile ste me malo 😀, ljubim vas sve redom 😘😘😘😘😘 HVALA VAM

    [lilypie.com]

  • Avatar 6xmama

    6xmama

    Broj poruka: 1141

    Prijavi adminu

    Isssa

    Toliko su me isprepadali da sam cijelo jutro danas plakala ko kišna godina, genetski rađamo manje bebe, mama je u terminu rodila seku 2600, mene 2800, sestru 3100, pa starija sister he malog u 40 tjedna 2800, ali oni tupe da to nema veze sa genetikom kod mene. Tri UZV su radili u roku 24 sata, 2 dr rekli 2300, treći 2600. Do sada je sve bilo ok po tjednima i sada odjednom zaostaje tjedan dana.
    6xmamaznači to je normalno veliš, njima nije, a iskreno ne želim previše googlat da ne paničarim, kad sam skužila da ima više stupnjeva sazrijevanja onda sam odustala jer neznam u kojem sam stupnju.


    Neni je u zadnjoj trudnoci posteljica bila 2.stupanj,od max.4…i nisam onda bila na tokolizi. 

    1 cura(1999.)-4 dečka(2002,2004,2010,2016.)…šećer na kraju-curka 24.8.2018.💞

    [lilypie.com]

  • Avatar 6xmama

    6xmama

    Broj poruka: 1141

    Prijavi adminu

    6xmama

    Isssa

    Toliko su me isprepadali da sam cijelo jutro danas plakala ko kišna godina, genetski rađamo manje bebe, mama je u terminu rodila seku 2600, mene 2800, sestru 3100, pa starija sister he malog u 40 tjedna 2800, ali oni tupe da to nema veze sa genetikom kod mene. Tri UZV su radili u roku 24 sata, 2 dr rekli 2300, treći 2600. Do sada je sve bilo ok po tjednima i sada odjednom zaostaje tjedan dana.
    6xmamaznači to je normalno veliš, njima nije, a iskreno ne želim previše googlat da ne paničarim, kad sam skužila da ima više stupnjeva sazrijevanja onda sam odustala jer neznam u kojem sam stupnju.

    Neni je u zadnjoj trudnoci posteljica bila 2.stupanj,od max.4…i nisam onda bila na tokolizi.


    Sa 36 tjedana

    1 cura(1999.)-4 dečka(2002,2004,2010,2016.)…šećer na kraju-curka 24.8.2018.💞

    [lilypie.com]

  • Avatar nivami

    nivami

    Broj poruka: 423

    Prijavi adminu

    Issa evo i moja kuma trudna, sad je 38tj, zena je nizeg rasta i beba joj je u 36tj bila 2500g tako da se nista ne brines, nismo svi isti pa ni bebe nemogu biti sve iste neke ce se roditi od 2.5kg a neke od 4.5 nek su one nama zive i zdrave

    Ja se taman otusirala, noge mi natecene i sad kad sam legla bas ožaža bolove i dole i u leđima l bez ikakvog razmaka, boli bez pauze, ni sama nisam pametna sta je 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 722

    Prijavi adminu

    Baš oko tog termina i mjera je moja ginekologica poludila prošli put kad sam joj rekla da mi je ova u bolnici rekla da to više nije kraća trudnoća. Kaže ona evo kolika si ti, kolika sam ja, pokaže i na sestru. Kaže sve smo različite, i po godinama i svemu i normalno da ne možemo ni iste bebe rađati. Zato je ono dobro netko nedavno napisao da bi bilo najbolje da nas cijelo vrijeme jedan doktor vodi i to je to. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.