Ljetne bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Yvone

    Yvone

    Broj poruka: 337

    Prijavi adminu

    Mladenka pa mislim da neće biti to bas Vrlika velika beba. Koliko sam skužila to ti je rekao tvoj ginekolog. Ali pusti ti njega. Kad dođeš u TA oni o tome odlučuju. Tako da nemoj to uzimat zdravo za gotovo. Mogu ti samo reci da  se moja šogorica oporavila 100 puta brže i nakon 1 i nakon 2 carskog nego ja nakon prirodnog jer sigurno 2-3 tjedna nisam mogla nikako sjesti od hrpe šavova. Odmah je mogla i sjediti i rez ju je bolio samo 2,3 dana. Odmah je profunkcionirala, sjedeći dojila. 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 722

    Prijavi adminu

    Ivy preeeedivno je  kako si to radila? Ja sam užasno nekreativna al ime je kratko pa bi uspjela možda nešto takvo izvest  ako ništa, imam 2 mjeseca da mi uspije
    Ena baš baš je  med medeni 

  • Avatar Rubia

    Rubia

    Broj poruka: 172

    Prijavi adminu

    6xmama bravo za Mr. C… samo neka raste i bestija ce uskoro iš iš… 😁
    Ena i njen slatkis 😘😘
    Jama ce nam uskoro 😍
    Franova i Tincyca jako kreativno i slatko 😍 
    Barbara svaka cast za tabelu 👏👏 Moj bebac ce se zvati Fedor… 
    puse svima

    [lilypie.com]

  • Avatar 6xmama

    6xmama

    Broj poruka: 1141

    Prijavi adminu

    Rubia,svaka čast na imenu …volim neuobičajena i rijetka imena 

    1 cura(1999.)-4 dečka(2002,2004,2010,2016.)…šećer na kraju-curka 24.8.2018.💞

    [lilypie.com]

  • Avatar bojana27

    bojana27

    Broj poruka: 749

    Prijavi adminu

    Super za preglede :) sada nam je svaki dan iscekivanje koja ce 😊😊
    Ja sutra imam ctg i pregled , i nikako mi se neda , panika me sad vec hvata ..od muke danas cijeli dan malo malo idem na wc ..kontrakcije me uzasne sibaju 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

  • Avatar ivymicek

    ivymicek

    Broj poruka: 2506

    Prijavi adminu

    Cokica

    Ivy preeeedivno jekako si to radila? Ja sam užasno nekreativna al ime je kratko pa bi uspjela možda nešto takvo izvestako ništa, imam 2 mjeseca da mi uspije
    Enabaš baš jemed medeni


    Cokica nisam ja, ja sam samo hvalila Tinchycin uradak 😊… 
    Rubia baš mid je fora ime.
    Jama bitno da je dobar CTG na kraju ako te tješi svaki CTG sa mojom curkom u drugoj trudnoći je bio graničan. Svaki put dva puta mjerenje i šetanje između i panika i svašta nešto. No eto očito mirnija beba 😊. 

    [lilypie.com]
    💙25.10.2012.💙Luka
    [lilypie.com]

    💜15.09.2014💜Nina
    [lilypie.com]
    👣16.06.2018👣 Vid

  • Deleted user

    Broj poruka: 722

    Prijavi adminu

    ivymicek

    Cokica

    Ivy preeeedivno jekako si to radila? Ja sam užasno nekreativna al ime je kratko pa bi uspjela možda nešto takvo izvestako ništa, imam 2 mjeseca da mi uspije
    Enabaš baš jemed medeni

    Cokica nisam ja, ja sam samo hvalila Tinchycin uradak 😊…
    Rubia baš mid je fora ime.
    Jama bitno da je dobar CTG na kraju ako te tješi svaki CTG sa mojom curkom u drugoj trudnoći je bio graničan. Svaki put dva puta mjerenje i šetanje između i panika i svašta nešto. No eto očito mirnija beba 😊.


    Eto moj mozak  danas sam dvaput išla u ljekarnu jer se nisam mogla sjetit što mi je još trebalo

  • Avatar Mya

    Mya

    Broj poruka: 966

    Prijavi adminu

    ivymicek

    Cokica

    Ivy preeeedivno jekako si to radila? Ja sam užasno nekreativna al ime je kratko pa bi uspjela možda nešto takvo izvestako ništa, imam 2 mjeseca da mi uspije
    Enabaš baš jemed medeni

    Cokica nisam ja, ja sam samo hvalila Tinchycin uradak 😊…
    Rubia baš mid je fora ime.
    Jama bitno da je dobar CTG na kraju ako te tješi svaki CTG sa mojom curkom u drugoj trudnoći je bio graničan. Svaki put dva puta mjerenje i šetanje između i panika i svašta nešto. No eto očito mirnija beba 😊.

    Ovo danas prvi put,uvijek luduje i pojedem bas ono na kaj znam da ce reagirati,ali ocito i njoj ovo zahlađenje sjelo pa odmarala☺ bitno da je sve na kraju ispalo super i ja otisla doma.svu mirnocu nadoknaduje uz te kontakc.koje sad sibaju

  • Avatar mina04

    mina04

    Broj poruka: 595

    Prijavi adminu

    Barabara odlicno si tablicu napravila..nasa princeza je Rita 😊
    Ena Mihael je secer secer 😍
    Franova prekrasan krevetic.
    6xmama odlicno sto je narastao, nela samo tak ostane il se cak opet poveca 🤞

    [lilypie.com]

    All of God’s grace in one tiny face 💟
    [lilypie.com]

  • Avatar nivami

    nivami

    Broj poruka: 423

    Prijavi adminu

    Ena Mihael je presladak, kako slatki obrascici, kako bi ih stipnula 😍🤩😘
    Tinchy super izgledaju slova 🤩🔝

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.