Ljetne bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • MalaPlava1209

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Bas su vam dekoracije preslatke 😄 bebaci jos sladji 👶👶👶👶jedva cekam svog.cestitke curkama koje su rodile…jucer na pregledu bas i nije bilo tako lijepo..rekao mi moj doktor da cu radi svoje visine (jako sam niska) najvjerojatnije morati na carski 😭 isplakala sam se kao kisna godina..danas pun 37.tjedan,vec me sutra salje na ctg..to mi je prerano malo,tako da cu otici tek u pon..zatvorena skroz,cerviks cvrst..ali eto,valjda mali nema vise mjesta..bas me je to zdrmalo skroz 😑😑😑

  • Avatar Mya

    Mya

    Broj poruka: 966

    Prijavi adminu

    Tinchyca

    Curke sve koje ste bile na pregledima drago mi je da je sve kak treba! Majo bitno da je Katja super i da se svako malo može odlučiti za izlazak 😊


    Jedan utorak smo fulali,mozda drugi😁😁

  • Avatar pharmamma

    pharmamma

    Broj poruka: 1280

    Prijavi adminu

    6xmama bravo za Mr.C 😊
    Franova i Tinchyca prekrasni detalji ❤️
    Ena ma koji je to zgodan frajerčić,presladak je 😍😍
    Mladenka obično se od napunjenog 37.tj ide na ctg tako da nije prerano da te šalje..na koliko je beba procijenjena?nemoj brinuti za carski,ne mora to uopće biti loše 😊
    Bravo za sve današnje dobre vijesti i preglede,čekamo koja će biti iduća 🍿 😁

    [lilypie.com]

  • Avatar Majda23

    Majda23

    Broj poruka: 312

    Prijavi adminu

    Franova i Tinchy ajmeee 😍😍 dale ste mi ideju 😊 jedva cekam da mi stignu oblaci i zvijezde sa ebaya za zid da vam mogu uslikati 
    6xmama bravo za cerviks 🎉🎉 jos da se rijesis bestije i na konju si 
    Ena Mihael je presladak 😍 kao sto cure kazu bas za izljubit i izgnjavit 😊 
    Netko je spomenuo natecene noge i ostavljanje u bolnici, cisto se nadam da kod nas u bolnici nije tako. 

    Mladenka Brzic

    Bas su vam dekoracije preslatke 😄 bebaci jos sladji 👶👶👶👶jedva cekam svog.cestitke curkama koje su rodile…jucer na pregledu bas i nije bilo tako lijepo..rekao mi moj doktor da cu radi svoje visine (jako sam niska) najvjerojatnije morati na carski 😭 isplakala sam se kao kisna godina..danas pun 37.tjedan,vec me sutra salje na ctg..to mi je prerano malo,tako da cu otici tek u pon..zatvorena skroz,cerviks cvrst..ali eto,valjda mali nema vise mjesta..bas me je to zdrmalo skroz 😑😑😑

    Koliko si visoka? I ja sam dosta niska i beba vec sad nema mjesta ali mi nitko nije spominjao carski. Kako god bude gledaj da je to za tvoje i bebino dobro 😉

    [lilypie.com]

    04.07. Matija 💜

  • Avatar nasdva

    nasdva

    Broj poruka: 961

    Prijavi adminu

    Mladenka Brzic

    Bas su vam dekoracije preslatke 😄 bebaci jos sladji 👶👶👶👶jedva cekam svog.cestitke curkama koje su rodile…jucer na pregledu bas i nije bilo tako lijepo..rekao mi moj doktor da cu radi svoje visine (jako sam niska) najvjerojatnije morati na carski 😭 isplakala sam se kao kisna godina..danas pun 37.tjedan,vec me sutra salje na ctg..to mi je prerano malo,tako da cu otici tek u pon..zatvorena skroz,cerviks cvrst..ali eto,valjda mali nema vise mjesta..bas me je to zdrmalo skroz 😑😑😑


    Ja sam išla na carski jer je bila na zadak i nije to najgora stvar na svijetu. Oporavak traje malo duže, ali ako je za vaše dobro…

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar nasdva

    nasdva

    Broj poruka: 961

    Prijavi adminu


    Ena sinčić ti je savršen, samo se mazite, pazite i uživajte. 
    Jako brzo odrastu. Moj pišulinac ima 2 god i pitam se kad je to prošlo, u zadnje vrijeme ima poštapalicu mama mogu sam.

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar bejb23

    bejb23

    Broj poruka: 526

    Prijavi adminu

    Barbara svaka cast za popis. Samo ako se ne varam Eni je Mihael a ne Mihel 😂 Mora da si gladna pisala tablicu kad si slovo pojela 😂
    Dalje nis nisam popamtila osim da sam vidjela tog slatkog mornara koji je bas za izgnjaviti 😍 Presladak je Ena 😊
    E da, moja princeza je Ema 😊 Nisam se izborila jos za puno ime 😂 

    💗Baby E💗
    [lilypie.com]

  • Avatar Yvone

    Yvone

    Broj poruka: 337

    Prijavi adminu

    Tinchyca i Tinanema super za preglede!!!
    Barbara sto reći nego nemam riječi za trud, svaka čast 👏 Tabela je predivna! 
    Franova sve ti je prekrasno, samo sam se rastužila sto si to pripremala za curku..😢 Ali ajmo se veseliti ovom dečku koji ce uskoro doći! 6xmama ma suuuperr nalaz jeee👍😀👍😀 Ena sinči ti je pravi momak 😘 Sve je vrijedilo proći za njega, presladak!!! Jama super za pregled, spremne ste! Mladenka neznam koliko si visoka i kolika je bebica. Ako je prekrupna za tvoju gradu bolje da bude carski nego da se naplatiš pa da nakon 10-15 sati ideš na hitan carski. Ja sam 158 visoka, a prvo dijete bilo 3620 i 51 cm. Porod bez problema . Puške svima😘😘😘😘

    [lilypie.com]

  • Avatar Yvone

    Yvone

    Broj poruka: 337

    Prijavi adminu

    Ohhh ne puške nego Pusice 😘😘😘😘  😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

    [lilypie.com]

  • MalaPlava1209

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    A 152cm..sestra je veca od mene za mozda 3cm i isti nam je doktor a njoj nista nije rekao za carski.. a beba je u 33.tjednu procijenjena na 2150g..a sad sam u 37.tjednu..sad bi trebala dobiti uputnicu za novi uzv…strah me je samo da me ne ostave jako rano u bolnici..😑

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.