Ljetne bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Pahuljica

    Pahuljica

    Broj poruka: 122

    Prijavi adminu

    Confused cestitam na prekrasnoj princezi, drago mi je sto si imala divan porod, odmarajte i mazite se😄😍

    💙 A.L.
    [lilypie.com]

  • Avatar Yvone

    Yvone

    Broj poruka: 337

    Prijavi adminu

    Ivy i Mia vi budete jos i cimerice na kraju 😀😀😀 Ma super da ste pozitivne, vesele i bas lijepo da ste se srele. Obje ste inace jakkkooo drage, mislim da bi se super slagale. Čekamo nastavak priče, odnosno bajke jer očekujem  samo najbolje. 
    Mandrina da, ja se sva rastopim i zasuzim na svaku bebu i suosjećam sa svakom situacijom koja god nešto prolazi od nas ovdje iako se to ovako bas ne vidi po mom pisanju. Sve proživljavam u životu vrlo emotivno a u ovoj trudnoci pogotovo. Emocije mi idu do ekstremnih raspona😻

    [lilypie.com]

  • NellaM

    Broj poruka: 154

    Prijavi adminu

    Potpisujem Yvone do rijeci! 😍
    Super cure za preglede, bas neki dobar pozitivan dan 😊☀️❤️❤️

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Confused

    Confused

    Broj poruka: 592

    Prijavi adminu

    Yvone

    Ivy i Mia vi budete jos i cimerice na kraju 😀😀😀 Ma super da ste pozitivne, vesele i bas lijepo da ste se srele. Obje ste inace jakkkooo drage, mislim da bi se super slagale. Čekamo nastavak priče, odnosno bajke jer očekujem samo najbolje.
    Mandrina da, ja se sva rastopim i zasuzim na svaku bebu i suosjećam sa svakom situacijom koja god nešto prolazi od nas ovdje iako se to ovako bas ne vidi po mom pisanju. Sve proživljavam u životu vrlo emotivno a u ovoj trudnoci pogotovo. Emocije mi idu do ekstremnih raspona😻


    Drzim fige za Ivy i Miu 🙂 Bit ce to brzo,vec ste na pola puta sa otvaranjem.Hvala vam jos jednom svima na cestitkama 😘 
    Veronika je divna bebica,samo jede i spava.Ja se osjecam super,jedino sto imam bas jake kontrakcije maternice,ali to je sve na sta se mogu pozalit.Malo sam uspavana,ipak sam jucer cili dan prozivljavala trudove,premda su me tek oni zadnji pravi najvise iscrpili,tako da odmaram maksimalno.Jedva cekam da Paola i Hajdi upoznaju sekicu ❤

    Mama 3 cure

    ❤️Paola 17.6.2010.
    ❤️Hajdi 15.9.2014.
    ❤️Veronika 13.6.2018.
    💙U iščekivanju 👶 29.11.2021.

  • Avatar mina04

    mina04

    Broj poruka: 595

    Prijavi adminu

    mamica1985

    Ivy - pa i ti bi nam mogla kao Confused, brzo i neprimjetno 😃 Sad cekamo i Miu da nam se javi. 😃
    Mina - bas mi je zao kaj te tak muci, mene isto jako boli, evo i keksic sinoc bio skoro nemoguc, kao da se razdvajam 😂😂


    Uh, ja se bojim i probati 😆😆

    [lilypie.com]

    All of God’s grace in one tiny face 💟
    [lilypie.com]

  • Avatar mateya1993

    mateya1993

    Broj poruka: 264

    Prijavi adminu

    Confused čestitam na bebici,preslatka je. Drago mi je da je porod dobro prošao. Sad se samo lijepo oporavi. 
    Evo ja danas spakirala torbu za bolnicu da je spremna. Istina da sutra ulazimo tek u 33.tjedan ali ne volim sve zadnji čas pripremat. Nek ona čeka hehe
    Ovu noć sam baš loše spavala. Nikako se namjestiti,užas.Mi idemo opet 27.6 na pregled. Trebala sam ići sljedeći tjedan,ali pošto su praznici,doktorica je u gužvi i još će na godišnji pa sam tek onaj tjedan na redu.  

    [lilypie.com]

    💖 Nikol -12.08.2018💖

  • Mia789

    Broj poruka: 130

    Prijavi adminu

    Hvala vam svima cure🤗 eto ja bi bila jako sretna dijeliti sobu s Ivy pa da pokupim neke korisne savjete od iskusne mamice😊
    Confused, sad se samo odmaraj, dobro ce ti doci tih par dana u bolnici. Dok dodjes kuci bit ces kao nova:)
    Yvone, ja te totalno kuzim sto se tice emocija, u trudnoci te stvarno sve nekako lakse pogodi. Ali jos malo pa ce nam se svima hormoni unormaliti😁

    [lilypie.com]

  • Avatar ivymicek

    ivymicek

    Broj poruka: 2506

    Prijavi adminu

    Baš htjedoh napisati kako se Mia i ja pratimo u stopu 😂😂😂. Kak je moj malac aktivan nekak se ne vidim u rađaoni tak skoro ali nikad ne znaš.
    Hvala vam curke na divnim komentarima i baš ste mi super.
    Ja se rasplačem na svaku bebicu 😍😍😍.
    Confused ma proći će i bolovi stiskanja maternice. Bit će lakše ćim dodete doma.
    Idem malo staviti nogice u zrak jer sveki je odlučila skuhati ručak 😊.
    Tipkamo se poslje 😘

    [lilypie.com]
    💙25.10.2012.💙Luka
    [lilypie.com]

    💜15.09.2014💜Nina
    [lilypie.com]
    👣16.06.2018👣 Vid

  • Avatar Tinchyca

    Tinchyca

    Broj poruka: 590

    Prijavi adminu

    Ja se vratila sa pregleda. Otvorena sam 1 prst. Tlak 90/60 standardno. Bebica super. Uzela je bris na streptokok. Ponovni pregled za 2 tjedna. 😊
    Confused drago mi je za Veroniku da lijepo papa i spava 😊
    Netko je napisao da mu krenu suze na svaku bebicu u grupi.
    Tak i ja. Razniježim se ko da sam ja rodila kad vidim tak malu bebicu 🤗

    💙30.06.2018 💙 Noa💙
    [lilypie.com]

  • tinanema00

    Broj poruka: 90

    Prijavi adminu

    Curke evo kratkog izvještaja pa idem malo leći.. sa bebom je sve u redu. 😁 Teška je oko 2700g. Glavica je dolje i još uvijek sam zatvorena 😁
    Sva sam se rastopila dok sam ju opet gledala, neznam kako je kod vas ali ja nemogu dočekati svaki pregled da vidim kako se miče i da čujem od dokt u redu je hehe 
    Od sutra smo u TA i iskreno se nadam da me neće ostaviti da ležim jer mi otiču noge a kod nas zbog toga  većinu ostavljaju..malo ću odmarati ovih dana samo da se to sve smiri. Ljubim vas sve… 😘😘
    Confused malo je za reći da je Veronika preslatka 😍😍

    [lilypie.com]

    💕💕💜💜👶😍

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.