Ljetne bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Confused

    Confused

    Broj poruka: 592

    Prijavi adminu

    mamica1985

    Confused - drzim fige da bebica sto prije bude u rukama na mazenju 😍
    Izvjestaj iz TA - danas na 34+5tt procjena 3100g i 50cm 😂😂😂 Uloziva za prst, glava dolje nisko u zdjelici, sve super, na +13kg sam 😃 iduci pregled za 3 tjedna, uzeli mi one briseve.


    Velika beba 🙂

    Mama 3 cure

    ❤️Paola 17.6.2010.
    ❤️Hajdi 15.9.2014.
    ❤️Veronika 13.6.2018.
    💙U iščekivanju 👶 29.11.2021.

  • Avatar 6xmama

    6xmama

    Broj poruka: 1141

    Prijavi adminu

    Rubia

    PhotoArtGirl nije rano ako ti to pricinjava zadovoljstvo…. ja sam sinoc i danas u pranju i peglanju bebi stvari i tako mi je sve slatko, uzivam 😍
    Confused vibramo mi i dalje 🤞👏🤞
    6xmama jel danas pregled mr.C?


    Sutra u 11 sam narucena na cervikometriju 😰… Vec trtarim 😑. 
    Mamica, super za dobar nalaz 😊. Velika bebuška! 

    1 cura(1999.)-4 dečka(2002,2004,2010,2016.)…šećer na kraju-curka 24.8.2018.💞

    [lilypie.com]

  • Avatar 6xmama

    6xmama

    Broj poruka: 1141

    Prijavi adminu

    Barbara, opce nisam sumnjala da ne bus rasturila ispit 😉😊

    1 cura(1999.)-4 dečka(2002,2004,2010,2016.)…šećer na kraju-curka 24.8.2018.💞

    [lilypie.com]

  • Avatar pharmamma

    pharmamma

    Broj poruka: 1280

    Prijavi adminu

    Mamica bravo za pregled i bebu ☺️ 
    Barbara bravo za ispit 😁
    Confused mislimo na tebe i čekamo novosti..nek smotuljak čim prije stigne ❤️😘
    Mene nešto puklo danas hahaha čistila pećnicu ujutro,bila na kavici i sad se primila i ostatka kuhinje 🙈 ajde barem malo energije nakon zadnjih par bljak dana..za ručak ćemo brzinski pizzu,prava domaćica 😂

    [lilypie.com]

  • Avatar ivymicek

    ivymicek

    Broj poruka: 2506

    Prijavi adminu

    Bravo barbara za ispit. 🎉🎉🎉🎉 Neka si ti to rasturila 😄.
    6xmama evo ja mantram za super cerviks od sad pa do sutra u 11 😊.

    [lilypie.com]
    💙25.10.2012.💙Luka
    [lilypie.com]

    💜15.09.2014💜Nina
    [lilypie.com]
    👣16.06.2018👣 Vid

  • Avatar ami25

    ami25

    Broj poruka: 1059

    Prijavi adminu

     curkee evo nas nepocesljani za 30 tt slikica. Jucer i u pon bili u guzvi pa nismo stigli popratit sve nadam se da su bile samo dobre vijesti.Nama na pregledu sve super.Ja dobila pola kile kao iako mislim da ta vaga kod sestre ne valja prosli mjesec dobila 5 vise a sad kad beba najvise raste i ja puuuuno jedem samo pola kg. Ko je tu lud. Poslali me vadit krv da vide kg od bebe ja negativna!  Barbara čestitke za ispit!!! 🎉😘 6xmama drzim fige za cervix da ne radi probleme🤞🤞Confused vidim je sljedeca  😁😌sretnooo!!! 
    Nasdva kakav lijepi buso!! Je sigurno 1 beba? 🤣 PUSE SVIMA

    💙Bartol💙
    [lilypie.com]

  • Avatar franovamamita

    franovamamita

    Broj poruka: 1371

    Prijavi adminu

    confused drzim figr da bude sto brze😙
    terminuso bravo 😙😙
    nasdva divni steee 😙
    pharma daj zeno uspori malo nece to nigdje pobjeci 😙😙
    6xmama vjerujem da je sve ok i da se nije vise skracivao ma vidjet ces sutra da je tako 😙😙😙
    mamica oho bome velika beba 😊
    negooooo eto kod nas se proljepsalo tako da smo mi oko 11 zapalili za grad na kirbaj ☺ sad dosli bilo je super klinac se izvozao izigrao,jeli,pili,uzivali…ali sad sam slomljena odo odmarati 😉


    [lilypie.com]
    ❤..nitko ne zna koliko vas volim, vi jedini znate kako otkucaji moga srca zvuce iznutra ..❤ [lilypie.com]

  • Avatar franovamamita

    franovamamita

    Broj poruka: 1371

    Prijavi adminu

    ami divni i haljinica je mrak 😍😍😍


    [lilypie.com]
    ❤..nitko ne zna koliko vas volim, vi jedini znate kako otkucaji moga srca zvuce iznutra ..❤ [lilypie.com]

  • Avatar ami25

    ami25

    Broj poruka: 1059

    Prijavi adminu

    franovamamita

    ami divni i haljinica je mrak 😍😍😍


    Draga za tebe znam s fejsica vijesti tako da si i ti skocila na pocetak reda za bebu😂😂 tnxxx😘😘😘

    💙Bartol💙
    [lilypie.com]

  • Avatar nasdva

    nasdva

    Broj poruka: 961

    Prijavi adminu

    Barbara čestitam na ispitu
    Confused mantram da da bude što bezbolnije i brzo
    Mladamamica velika beba
    6Xmamica držim fige sutra za cerviks
    Ami zgoooodnaaa
    Nego ja jučer i danas popipila physilium ljuskice, jer me probava muči i hemeroidi me napali. Sad skužim da više nisam natečena. Sad si mislim koliko je to bilo pametno. Popila 2 čajne žličice na čašu vode

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.