Ljetne bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Jutro svima!
    Evo ja sam popila kavu s muzem na balkonu,  upila malo sunca.
    Sad su oni otisli na Zmajurjevo na Ribnjak,  a ja eto opet kuci u krevetu.
    Franova je u pravu,  znaci ja sam danaa 34 plus nesto,  tj. trudna sam 34 tjedna i gazim 35. Gazim onaj sigurni 😉
    Franova,  pusti kucu,  odmaraj! Jel dosao dragi vec?
    Bojana,  to je koma kad radis i ne primas placu,  veci si trosak radis,  bez veze. Prije xy godina i ja sam bila u takvoj situaciji,  posao mi je bio super,  sefica zakon,  al jbg to nije nesto sto placa racune. Trpis neko vrijeme i nadas se da ce bit bolje,  al nema smisla uvaljivat se samo u dugove. Ja sam tada na kraju prek odvjetnika uspjela izvuc svoje neisplacene place,  jedva.
    Ena ipak ides na sajam,  blago tebi,  smrc i ja bi!
    Ja sam svog uspjela nagovorit da me sutra odveze do DMa da kupimo sve sto nam treba,  racunam si da mi treba cuku vremena i da valjda ne budem napravila neko sranje,  ipak gazmi sigurnu zonu polako.
    Btw. Jucer mi je Bojana poslala,  pa ne znam jel vi znate za to,  da DM mijenja sistem za popuste za ove bodove na kartici. Tipa za 200 bodova dobit ces 20kn popusta,  za 300 bodova 30kn itd,  a ovih 150 bodova za 15% se ukida,  koliko sam skuzila krajem mjeseca. Buduci da mi to djeluje isplativije,  nisam zadovoljna promjenom. Tak da si idem sutra iskoristit tih 15% i bok.

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    J@m@

    Opet hrana,a mene od noci do sada zgaravica ubija,zivit ne da,stalno rizu gutam..za rucak pizzu radim,danas sve laganini


    Meni jedino soda pomaže, bez nje ne živim…

  • Avatar Mya

    Mya

    Broj poruka: 966

    Prijavi adminu

    Ena31

    J@m@

    Opet hrana,a mene od noci do sada zgaravica ubija,zivit ne da,stalno rizu gutam..za rucak pizzu radim,danas sve laganini

    Meni jedino soda pomaže, bez nje ne živim…

    Meni ne,nista osim zlicice sirove rize,valjda odmah upije tu kiselinu i za manje od pet min stane,samo mi se po noci ne ustaje pa trpim dok ide

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    ProudMomy

    Jutro svima!
    Evo ja sam popila kavu s muzem na balkonu, upila malo sunca.
    Sad su oni otisli na Zmajurjevo na Ribnjak, a ja eto opet kuci u krevetu.
    Franova je u pravu, znaci ja sam danaa 34 plus nesto, tj. trudna sam 34 tjedna i gazim 35. Gazim onaj sigurni 😉
    Franova, pusti kucu, odmaraj! Jel dosao dragi vec?
    Bojana, to je koma kad radis i ne primas placu, veci si trosak radis, bez veze. Prije xy godina i ja sam bila u takvoj situaciji, posao mi je bio super, sefica zakon, al jbg to nije nesto sto placa racune. Trpis neko vrijeme i nadas se da ce bit bolje, al nema smisla uvaljivat se samo u dugove. Ja sam tada na kraju prek odvjetnika uspjela izvuc svoje neisplacene place, jedva.
    Ena ipak ides na sajam, blago tebi, smrc i ja bi!
    Ja sam svog uspjela nagovorit da me sutra odveze do DMa da kupimo sve sto nam treba, racunam si da mi treba cuku vremena i da valjda ne budem napravila neko sranje, ipak gazmi sigurnu zonu polako.
    Btw. Jucer mi je Bojana poslala, pa ne znam jel vi znate za to, da DM mijenja sistem za popuste za ove bodove na kartici. Tipa za 200 bodova dobit ces 20kn popusta, za 300 bodova 30kn itd, a ovih 150 bodova za 15% se ukida, koliko sam skuzila krajem mjeseca. Buduci da mi to djeluje isplativije, nisam zadovoljna promjenom. Tak da si idem sutra iskoristit tih 15% i bok.


    To je još pod velikim upitnikom dal idemo pošto bude dragi cijeli dan na poljoprivredi pa ak vidim da je jako umoran i da mu se neda neću ga tjerati. Jbt, baš razmišljam, moji svi otišli, nemaju mobitele sa sobom i tak će biti većinu dana sad kad bude lijepo vrijeme..a kaj da meni beba odluči da hoće van??😂😂 

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Ena,  reci im da netko mora imat mobitel uvijek sa sobom! 
    Tak ti recimo moja mama uvijek po noci gasi telefon,  sad sam joj zabranila! Kaj ak me uhvati u noci i treba doc Maksa cuvat,  a ja nju ne mogu dobit?
    Telefon moraju cuti i gotovo!

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    ProudMomy

    Ena, reci im da netko mora imat mobitel uvijek sa sobom!
    Tak ti recimo moja mama uvijek po noci gasi telefon, sad sam joj zabranila! Kaj ak me uhvati u noci i treba doc Maksa cuvat, a ja nju ne mogu dobit?
    Telefon moraju cuti i gotovo!


    Dobit će od sutra strogu naredbu😂😊

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Evo link za DM promjene,  znaci stari sistem vrijedi do 28.4.

    https://m.dm-drogeriemarkt.hr/hr_homepage/active_beauty/ [m.dm-drogeriemarkt.hr]

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Mladamamica1911

    Mladamamica1911

    Broj poruka: 554

    Prijavi adminu

    Dan curke 😁 
    Ja imam bracu kod sebe na cuvanju  tako da uzivamo idemo kasnije s tatom na rucak dragi mi radi cjeli dan krenule su ove krstitke i to kod nas u restoranu pa ga nikad nema vikendima 😑

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    😂😂prava domaća juhica😂😂

  • Deleted user

    Broj poruka: 358

    Prijavi adminu

    mina04

    Noemi

    Jutro cure, čitam redovito al ne stignem komentirati… a rekla sam biti aktivnija
    Mene ne muci to piskanje (bar ne još), ali zato vjetrovi… , izludit ću
    Danas muž slavi ročkas, radila sam nutella tortu i svekar radi roštilj.. bit će klope ..
    Da li koja zna,. Zaboravila pitat dr. Da li je obvezno Radit OGTT ako je GUK normalan ?
    Želim vam ugodan vikend

    GUK radis ako ti je OGGT los..
    Joj i ja bi sad vani i rostiljala. Ostavili me do ponedjeljka, cekamo nalaze 😥 jucer mi nesto pozlilo pa sam povratila i upisala se. Uzas! Znam da je to normalno al bas sam se osjecala jadno. I onda se okupam i opet povratim i popiskim 😅 katastrofa. Al dobro, dok moja mrvica mene lupka meni super ( cak i po bolnom mjehuru😆)
    Uzivajte u ovako lijepom danu i za mene 😘


    Vidiš, mene nisu prvo slali na OGTT, nego odmah na V. V. na GUK profil svaki mjesec… 🤔

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.