Ljetne bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Sundi

    Sundi

    Broj poruka: 682

    Prijavi adminu

    Ja imam jos 3 tjedna za odradit.  Sad sam negdje u fazi kad mi je i malo zao sto idem tak rano a i sve mi je teze sjedit 8 sati…
    Prije mi se cinilo to full daleko.. :)

    [lilypie.com]

  • AnnaFit157

    Broj poruka: 63

    Prijavi adminu

    Lagertha

    AnnaFit157

    Da se pohvalim, danas mi je zadnji dan na poslu :D …kakav osjećaj. Iako sam (tek) u 30-tom tj, dogovor sa šefom je da me pusti malčice ranije od zakonskog roka s obzirom na vrst posla kojim se bavim (trener) tako da…..bi će čudno (i lijepo) biti doma :D Jutro svima, mini tip za sve koje ‘pecka dok piške’, brusnica je zakon. Prošli tjedan našli su mi leukocite bakterije itd u mokraći i sva isprepadana naručila se na urinokulturu ovaj tj. U međuvremenu čaj od brusnivce, sok, sve varijante i - tri dana kasnije nalaz posve uredan, sterilan, bez leukocita, bakterija, ičeg. Dal su mi krivo obradili 1. uzorak il kaj, ne znam , ali možda je to stvarno moć brusnica :D

    Meni ti se desila ista stvar, samo sto nisam pila brusnicui slijedeći put sam donijela urin od doma (srednji mlaz nakon tuširanja) pa je bilo sve ok. Mislim da je kod mene do toga što sam taj put kad nije bilo dobro dala urin tamo i dugo sam trpila i nisam ni pazila da bude srednji mlaz već sam dala prvi.


    Moguće da se to i meni dogodilo, kad malo odvrtim film to se jutro nisam tuširala + dala sam prvi mlaz :/ A jesam pametna…..

  • Avatar NevaNevičica

    NevaNevičica

    Broj poruka: 188

    Prijavi adminu

    Rozaa

    Eloa

    Rozza ja zasad preporucam “ Mama zna najbolje, ( i tata).” Prepuna je korisnih savjeta te ju planiram ponovno uzet pred porod. Možda čak sa aobom u bolnicu. Ja ovih dana krećem na citanje “Duhovni pristup rađanju” jer sam čula samo pohvale za nju.

    Duhovni pristup radanju je netko spominjao vec i da salje mailom,znas li tko?A sutra cu u potragu za Mama zna najbolje,(i tata).hvala ti


    Roza, u DMovoj knjižnici sa kuponima iz trudničkog paketa ima kupon za 50% popusta na knjigu Mama zna najbolje (i tata). Mislim da je redovna cijena oko 150kn.

    [lilypie.com]

  • Avatar koskica

    koskica

    Broj poruka: 425

    Prijavi adminu

    Eloa, ostavi mail pa ti proslijedim knjigu.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]

  • Avatar Sundi

    Sundi

    Broj poruka: 682

    Prijavi adminu

    koskica

    Eloa, ostavi mail pa ti proslijedim knjigu.


    Jel moze i meni sanjahorvatt@gmail.com? Hvala puno..

    [lilypie.com]

  • blu5

    Broj poruka: 795

    Prijavi adminu

    Moze i meni na itopic155@gmail.com.
    Thx

    [lilypie.com]

  • Avatar Pinkica93

    Pinkica93

    Broj poruka: 415

    Prijavi adminu

    Pozz curke! Možeš molim te i meni poslati na mail: klan.gejmera@gmail.com
    Hvala :)

    [lilypie.com]

  • Sanja...

    Broj poruka: 158

    Prijavi adminu

    koskica

    Eloa, ostavi mail pa ti proslijedim knjigu.


    Jel moze I meni… sanja.heles@gmail.com hvalaaa 

  • Avatar Matie89

    Matie89

    Broj poruka: 199

    Prijavi adminu

    Moze I meni molim Vas netko proslijediti hvala puno 

    matea.ekv@gmail.com

    [lilypie.com]

  • Avatar Rozaa

    Rozaa

    Broj poruka: 238

    Prijavi adminu

    Eloa

    Rozza, javi se tamo u temu Duhovni pristup rađanju i kroz par dana će ti poslati netko knjigu…tako je meni… Ja bi ti poslala, ali sam pobrisala taj mail , sad vidim :/

    Hvala ti!!

    24.08.2017.
    https://lbdf.lilypie.com/jOHCp1.png [lbdf.lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.