Lh trakice iskustva

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • baby

    Broj poruka: 374

    Prijavi adminu

    Po lh trakicama mi je o bila u cetvrtak (prije 2 dana) iako sam bolove u lijevom dijelu trbuha imala u srijedu..ali racunam da bi mi m trebala doci za 12 dana

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Komedija 😂 nešto sam brljala tu po forumu i naletom na svoj komentar od prije 3 god kad sam pila vrkutu i stolisnik, kad sam napisala da od vrkute imam jako izražen PMS i jako velike grudi … Ovaj sam mj počela s vrkutom i isto je tako djelovala ali sada sam pametnija pa znam da je to normalno 😊😂

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar vuky

    vuky

    Broj poruka: 1560

    Prijavi adminu

    Martina82 hvala, moze odbrojavanje :) 5.5. ocekujem M ili +☺️

  • Avatar annika

    annika

    Broj poruka: 1526

    Prijavi adminu

    Curke moje, jeste mi žive?
    Ja sam ok, imam kao menstrualne bolove, ooogromne grudi i evo danas mi se nešto spava. sad jel zbog vremena il su krenuli i drugi simptomi, vidjet ćemo. jedem ko termit, ali to sigurno nema veze s vremenom
    u ponedjeljak zovem za pregled, valjda su se vratile sa godišnjeg

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar LjubičicaX

    LjubičicaX

    Broj poruka: 304

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure. 
    Sad smo u pojačanom sastavu, suuuuper.
    Dobro nam došle da se zajedno borimo, bodrimo, razmjenjujemo savjete i ideje, mozgamo o simptomima, isčekujemo i radujemo kad nam se ostvari zajednička želja 💜
    Lala, već u startu si u prednosti jer su ciklusi uredni, sad je sve stvar tajminga i da se sve u pravo vrijeme poklopi, sretno! 
    Sretno i curama koje sad osluškuju i NEočekuju uskoro vješticu, ostanite normalne.
    Lady, kakva je situacija? 
    Martina, jedva čekam da se javiš sa pozitivnim vjestima sa pretraga i da idemo u lov na pik i plus 💜
    Annika, trudnice naša, super da polako ali sigurno ide sve kako treba, još kad nam poslije pregleda javiš da je sve ok… Baš kako je neko već napisao, prava si nam motivacija za dalje, ovaj mjesec pokušat ću kopirat tvoju opuštenost ☺ 💜

    Za bebu br. 2 trudimo se od 1/2019
    👩‍🦰 1984., mali dermoid na lijevom jajniku, mali miom, ne utiče na začeće
    🧔 1989., oligoastenoteratozoospermija, varicocela I stupanj
    07/2020 operacija varicocele, terapija profertil + vitamin E,
    10/2020 biohemijska
    12/2020 dugo čekani drugi plus

  • Avatar LjubičicaX

    LjubičicaX

    Broj poruka: 304

    Prijavi adminu

    Zvjezdice, Malla… I kod vas svašta novo.
    Zvjezdice bitno je da je pristao na spermiogram, dok on to još malo svari i eto nalaza. I kad se utvrdi da je sa oboma sve ok, onda ćete se opustit i eto plusa 😘
    Isto to sve planiramo i mi sljedeći mjesec uradit.
     Malla, zbog tebe sam odlučila i ja ovaj mjesec se vratit vrkuti, da možemo pratit zajedno reakcije 😁 
    Obavezno nas izvještavaj o novoj spravici koju si poručila, ako budeš zadovoljna, da krenemo tvojim stopama ☺
    Eto cure, ja jučer ispratila vješticu, danas startala sa vrkutom ozbiljno, a od sutra počinjem lov na pik i otvaram sezonu akcije po onom SMEP planu, čisto da ne moram mozgat kad bi bilo najbolje akcijat 😂 Još pokušat se max opustit i to je plan za ovaj mjesec, pa nek bude šta bude 😁 
    Sretno nam svima 💜

    Za bebu br. 2 trudimo se od 1/2019
    👩‍🦰 1984., mali dermoid na lijevom jajniku, mali miom, ne utiče na začeće
    🧔 1989., oligoastenoteratozoospermija, varicocela I stupanj
    07/2020 operacija varicocele, terapija profertil + vitamin E,
    10/2020 biohemijska
    12/2020 dugo čekani drugi plus

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Vuky još malo… Ajde da i ti imaš + pa ds nam anika nije sama😊

    Anika to su počeli pravi simptomi ako mi je nešto bilo simptom to je bilo neograničeno spavanje. 

    Ljubičica dobrodošla u vrkuta klub 😂 ti si mi izvor podataka. Meni M trajala 3 dana. Inače su bili +2 smečkarenja kojih ovaj put nema. Jel moguće da je tako brzo djelovala Vrkuta. Pila sam je jedno 6 dana prošli ciklus (kapsule). 
    Danas sam krenula s macom i vrkutom, pa ćemo vidjet kakva ću bit ovaj mj. 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar zvjezdica37

    zvjezdica37

    Broj poruka: 1230

    Prijavi adminu

    Martina1982

    zvjezdica37

    Cure s obzirom da znate kako imam najnormalniju obilnu mengu a i to da imam puno testica kineskih morala bih nadodati i ovo…malo sam se igrala danas da upoznam test jer sam cula kako nekad budu pozitivni nekad negativni a ustvari nema trudnoce.ovo je osjetljivost 10 ug
    Smjesna sjena u zadanom vremenu na jednom testu a na drugom iz iste mokrace nema nista..
    Neznam dali je ovo bila trudnoca ili je samo evaporacijska linija no nije isparavanje pa eto da znate i ovo prilikom kupovine da vas nebi bunilo

    Joj ne znam.sta bi ti rekla na ovo. Moze biti i ne mora biti. Znam da kod biokemijske bude plusic pa nazalost bude minus poslje. Kak si sad?


    Ja ok imala obilniju M i to bez bolova a samo je taj jedan bio kao pozitivan i ostavljam to kao neku mistiku kineskih testica koji pokazuju laznu T ili eventualno mogucnost da je nesto doslo i proslo…bilo kako moralo biti..ne vrijedi sve uzimat k srcu.
    Tome se ucim cijeli zivot…

  • Avatar Lady_E

    Lady_E

    Broj poruka: 244

    Prijavi adminu

    Evo kod mene je danas napokon krenula gospodica M. Jel danas onda racunam kao prvi dan ciklusa? A ova 3 dana prije mogu oznaciti kao spotting?
    Vidim da vas je puno krenulo u novu borbu nakon M tako da cure samo hrabro i ovaj mjesec 🤗
    Vama koje iscekujete zelim da ne dode i da ugledate svoj + 😊

    Podsjeti me da su Tvoji planovi bolji od mojih zelja 💖
    [lilypie.com]

  • Avatar zvjezdica37

    zvjezdica37

    Broj poruka: 1230

    Prijavi adminu

    Martina1982

    Jel imamo kandidatkinje za novo odbrojavanje mozda? Znaci one koje su ulovile pik na LH trakicama. Tako smo imali prosli ciklus. Ako ste za, samo napisite pa vas stavimo u zajednicki post i odbrojavamo dane do 😈 odnosno do njenog ne dolaska. Za ovo drugo drzimo 🤞 i navijamo. Pa eto ako ste za, napisite kad trebate dobiti odnsosno ne dobiti 😈 😊.


    Jos si razmisljam dali da narucim trakice …ahhhh…prukljucim se ako prevagne DA za trakice😉😉😉

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.