Lh trakice iskustva

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Arwen87

    Arwen87

    Broj poruka: 422

    Prijavi adminu

    Mallla

    5 dana ga pijem, a ne znam jel od njega i utječe li tako odmah na organizam, al sva sam puna tih nekih “novih” i “čudnih” zbivanja da negdje leži uzrok, a jedina razlika u mom životu je gynositol…. Pa sad. Nigdje nisam naišla na podtke o tome kako su žene reagirale na njega i jeli bilo promjena osim da im se ciklus regulirao na 28 dana.
    Osjetiš li ti kakve promjene? Koji ti je dan ciklusa?


    Meni ciklus i inace traje 28,nekad 29 dana,a danas sam popila trecu vrecicu!
    To me isto zbunjuje,na kutiji pise da se piju dvije dnevno,a na uputstvima unutar kutije jedna vrecica,pa ja i uzimam po jednu!
    Trebala bih dobiti za 7 dana,temperatura mi je oko 36,7,pocinju me polako boliti grudi i ledja i tako mi obicno i krece u ovo doba ciklusa pms,pa sad…. 
    Ne osjetim neke druge promjene,jedino nekad kao pritisak u donjem dijelu trbuha i povremeno grcevi,ali to je to!
    Ni blizu nesto ovako drasticno kako ti opisujes😲
    Tebi se ovaj ciklus sve nesto pobrkalo😅

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Meni ciklusi nikad nisu 28 dana, oni su od 26 do 35, najčešće 31. Tako da su oni zbrka živa. 
    Kod tebe su uredni ciklusi moguće da zato ova razlikA. Ne vjerujem da će ti bilo što pobrkati. 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar tera_

    tera_

    Broj poruka: 1174

    Prijavi adminu

    Arwen87

    Tera sretna godisnjica😊


    Hvala 

    👩32g, Pcso, ir, dhea-s 14 ukupni T 1.90
    👨31g, oligoasthenozoospermia
    Kbc St
    1.Ivf/Icsi 5/2023–7f, 5🥚 1🐧, et trodnevnog, beta0,2❌️
    FET 10/2023.(prirodni),beta0,3 ❌️
    2.Ivf/ICSI 11/2023–>17f, 6🥚 -(hiper) 4🐧
    FET 1/2024.(prirodni+stoperica) 1🐧,beta 3,4❌️

  • justagirl2201

    Broj poruka: 1138

    Prijavi adminu

    Ženske drage, vještica ipak stigla danas…pa krećemo u novo odbrojavanje…sljedeća vještica treba (ne)doći 17.09. Narucila sam s njuskala 30 lh trakica + 5 testova za T za 90kn! Super deal…nadam se da će bit dobro. Jel netko već uzimao s njuškala? Ta gospođa prodaje razno razne pakete i kombinacije…ima i bazalnih toplomjera i svasta nesto…ugl trbuh boli uzasno…klasicna depra kad dode vjestica…al idemo dalje 💪💪💪

  • EmilijaJ

    Broj poruka: 57

    Prijavi adminu

    Bok cure🥰prvo cestitam svim plusevima koje sam vidjela. Doista mi je drago od sveg srca i sad napokon budite sretneee🙏 ja sam bila na godisnjem i cijelo vrijeme sam se opustala, kupala i nisam uopce razmisljala o nicemu, nisam koristila ni trakice niti ista. Uzivali smo muz i ja pa kako bude ovaj mjesec😃ako ne onda cemo trakice pa cemo vidjeti. Nisam se nista javljala jer sam se bas iskljucila od svega. Kako ste mi vi?? Puseeee Vam saljeeem. 

  • Deleted user

    Broj poruka: 730

    Prijavi adminu

    Tera_ sretna godisnjica i da se nesto lijepo i maleno upeca 😊🙈
    justagirl2201 blago tebi ti bar znas na cemu sam, meni kasni treci dan 🤦‍♀️
    EmilijaJ dobrodosla nazad,nadam se da si se odmorila i da si spremna za nove pobjede 🤞🏻😎🙊🙈

    Nego da ja napisem mali update: danas treci dan kasni, naravno da nema apsolutno nicega, danas sam samo osjetila ujutro blage neke grceve pa me u jednom trenutku prilicno presjeklo u trbuhu,cekam i dalje da stigne,al njusim da se necu provuc na svadbi bez babaroge 👿🤔☹️🤷‍♀️

  • Avatar LjubičicaX

    LjubičicaX

    Broj poruka: 304

    Prijavi adminu

    Cure, oduševljena sam brojem plusića ovaj ciklus odbrojavanja 😍 Čestitam i urednu trudnoću želim 💗
    Ostalima želim da se što prije prebace na trudničke teme ☺ Ja se odbrojavanju vraćam tek na kasno proljeće, ali već sada smo se dali u pripreme za taj period da ne bude neugodnih iznenađenja. Počeli smo od spermiograma, nalaz gotov ali doktor koji treba očitat nalaz na godišnjem 2 sedmice, a mi nestrpljivi mnogo… Pokušat ću postavit sliku, pa ako ima koja od cura koja se razumije u to da mi malo pojasni i uputi me jer meni baš ništa od ovoga nije poznato…

    Za bebu br. 2 trudimo se od 1/2019
    👩‍🦰 1984., mali dermoid na lijevom jajniku, mali miom, ne utiče na začeće
    🧔 1989., oligoastenoteratozoospermija, varicocela I stupanj
    07/2020 operacija varicocele, terapija profertil + vitamin E,
    10/2020 biohemijska
    12/2020 dugo čekani drugi plus

  • Avatar LjubičicaX

    LjubičicaX

    Broj poruka: 304

    Prijavi adminu

    IMG]http://i65.tinypic.com/zv9aat.jpg [i65.tinypic.com][/IMG

    Za bebu br. 2 trudimo se od 1/2019
    👩‍🦰 1984., mali dermoid na lijevom jajniku, mali miom, ne utiče na začeće
    🧔 1989., oligoastenoteratozoospermija, varicocela I stupanj
    07/2020 operacija varicocele, terapija profertil + vitamin E,
    10/2020 biohemijska
    12/2020 dugo čekani drugi plus

  • justagirl2201

    Broj poruka: 1138

    Prijavi adminu

    Ljubičica učitaj fotku…moj mm ga je radio 2 puta, proučavala sam sve stavke pa bih možda otprilike i mogla nešto znat :)

    Crne rupe jesi radila test??

  • Avatar LjubičicaX

    LjubičicaX

    Broj poruka: 304

    Prijavi adminu

    justagirl2201

    Ljubičica učitaj fotku…moj mm ga je radio 2 puta, proučavala sam sve stavke pa bih možda otprilike i mogla nešto znat :)

    Crne rupe jesi radila test??


    Evo učitala, ne znam jel uspješno :) A ako uspiješ bilo šta prokužit, biće super, bilo kakva informacija je dobro došla i smirila bi me, jer po ref. vrijednostuma vidim da nešto nije ok, al ne znam šta…

    Za bebu br. 2 trudimo se od 1/2019
    👩‍🦰 1984., mali dermoid na lijevom jajniku, mali miom, ne utiče na začeće
    🧔 1989., oligoastenoteratozoospermija, varicocela I stupanj
    07/2020 operacija varicocele, terapija profertil + vitamin E,
    10/2020 biohemijska
    12/2020 dugo čekani drugi plus

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.