Lh trakice iskustva

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • MamaWannaBe

    Broj poruka: 35

    Prijavi adminu

    E, da.. i bas mi je tesko da ne pijem nista 2 sata prije i da ne piskim 4 sata prije testa… ne znam kako vama… al mrzim ovo :( bas sam si sva neka jadna… 

  • tinchy-_-

    Broj poruka: 221

    Prijavi adminu

    Crnerupe ništa nije gotovo dok ne dođe..možda test ne valja 😂😂 ja ti i dalje držim fige i pratim vas naravno..11.09 tek imam pregled i jedva čekam😍😍😍😍😍

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    MamaWannaBe

    Cure, nista mi nije jasno… Danas mi je 15.dan ciklusa koji je neredovit.. od cca 7. dana ( 2 dana nakon prestanka krvarenja) sam krenula provjeravati ovulaciju sa trakicama.
    Negdje 10-12 dana je ta druga trakica bila onak jasno vidljiva.. iako dosta svijetlija od kontrolne. Danas na 15. dan je jos svijetlija nego sto je bila na pocetku.
    Nista mi nije jasno… 😓🙄


    Nastavi dalje sa trakicama dok ne bude crta kao kontrolna ili tamnija. Buduci su ti neredoviti ciklusi moguce je da ti O bude npr.20DC ili 25DC. Tako da sam nastavi pa ces vidit kak ce se odvija situacija. Mjeris li tem? 

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    tinchy-_-

    Crnerupe ništa nije gotovo dok ne dođe..možda test ne valja 😂😂 ja ti i dalje držim fige i pratim vas naravno..11.09 tek imam pregled i jedva čekam😍😍😍😍😍


    Wuhuuuu superiskaaaa…kako se ti osjecas?

  • Avatar tera_

    tera_

    Broj poruka: 1174

    Prijavi adminu

    Mallla

    Tera preseksala si se 😂😂😂


    Hahahahha ocito :)

    👩32g, Pcso, ir, dhea-s 14 ukupni T 1.90
    👨31g, oligoasthenozoospermia
    Kbc St
    1.Ivf/Icsi 5/2023–7f, 5🥚 1🐧, et trodnevnog, beta0,2❌️
    FET 10/2023.(prirodni),beta0,3 ❌️
    2.Ivf/ICSI 11/2023–>17f, 6🥚 -(hiper) 4🐧
    FET 1/2024.(prirodni+stoperica) 1🐧,beta 3,4❌️

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    crnerupe

    Lala1982

    crnerupe

    Radila jutros rano test i negativan…izgleda da ju sad stvarno ocekujem jer kasni danas 4.dan 🤦‍♀️😂

    A jebemu miša . Uvjerena sam da ćemo mi dobiti taj plus ovu jesen , ajde. Sve će biti ok. Šaljem hug kao kuću <3

    Ma bude budeeee,sad sam skoro otvorila sampanjac kada sam vidila da dolaziiiii! Par kapi sam vidla,sto znaci da cu bez brige moc slavit i pit ovu subotu na svadbiiii 😃😃😃😃😃😃🥳🥳🥳🥳🥳🥳


    A joj…ja ne micem plus dok ne dode ono pravo 🤪 i navijam da ne dode 😉

  • Avatar tera_

    tera_

    Broj poruka: 1174

    Prijavi adminu

    Imam jako gust bjeli iscjedak, nemam vise svrbeza, samo pulsiranje neko dole i osjecaj da je oteceno unutra, i grceve maternice, kupila sam vaginalete i neznam bili ih stavila… sta vi mislite?

    👩32g, Pcso, ir, dhea-s 14 ukupni T 1.90
    👨31g, oligoasthenozoospermia
    Kbc St
    1.Ivf/Icsi 5/2023–7f, 5🥚 1🐧, et trodnevnog, beta0,2❌️
    FET 10/2023.(prirodni),beta0,3 ❌️
    2.Ivf/ICSI 11/2023–>17f, 6🥚 -(hiper) 4🐧
    FET 1/2024.(prirodni+stoperica) 1🐧,beta 3,4❌️

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    tera_

    Imam jako gust bjeli iscjedak, nemam vise svrbeza, samo pulsiranje neko dole i osjecaj da je oteceno unutra, i grceve maternice, kupila sam vaginalete i neznam bili ih stavila… sta vi mislite?


    Hmm..pa ne znam..pa mozes staviti…ne znam koliko bi one bile stetne…

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    Mallla

    Crnerupe najvažnije je da gledaš pozitivno na razvoj situacije, plan B je tu i sviđa mi se taj tvoj plan B, ist, pit i zapivat 😀
    Mene danas tako bole listovi na nogma da je to kaos…. Need magnezij, namackala sam nekom kremom da mi olakša. Grudi su mi i dalje povelike i mekane a temp ne silazi ispod 37. FF mi je označio O prije 4 dana. Povremeno me zabolucka glava i osjetim neku polu vrtoglavicu plus želudac u banani i povremeno bockanje jajnika. Ovi bi simptomi u nekom redovnom ciklusu izgledali wow, al obzirom da je ovaj ciklus čudan mislim da samo organizam odgovara na tu zbrku. Danas mi je 28dc, prvi termin za dobit, pa u subotu drugi pa u četvrtak treći 😂😂😂 da da zvuči blesavo kao što i je!


    Hahhaha a ti termina na bacanje 🤣🤣🤣🤣🤣…e taj treci ce biti ona treca sreca 😉..ja isto cekam na trecu srecu..inace zvala sam ginicu danas..kaze da cekam do pon ako ne dode da dodem u utorak ujutro da mi vadi hormone…inace jucer test negativan..

  • Avatar tera_

    tera_

    Broj poruka: 1174

    Prijavi adminu

    Martina1982

    tera_

    Imam jako gust bjeli iscjedak, nemam vise svrbeza, samo pulsiranje neko dole i osjecaj da je oteceno unutra, i grceve maternice, kupila sam vaginalete i neznam bili ih stavila… sta vi mislite?

    Hmm..pa ne znam..pa mozes staviti…ne znam koliko bi one bile stetne…


    One su od 0,2g klortimazol… sumnjam da moze necem stetit…ali vise ni neznam jesu li ovo gljivice, posto zadnji put kad sam imala me bas svrbilo i peklo, a sad nije :/

    👩32g, Pcso, ir, dhea-s 14 ukupni T 1.90
    👨31g, oligoasthenozoospermia
    Kbc St
    1.Ivf/Icsi 5/2023–7f, 5🥚 1🐧, et trodnevnog, beta0,2❌️
    FET 10/2023.(prirodni),beta0,3 ❌️
    2.Ivf/ICSI 11/2023–>17f, 6🥚 -(hiper) 4🐧
    FET 1/2024.(prirodni+stoperica) 1🐧,beta 3,4❌️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.