Lh trakice iskustva

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Coco ne znam kako će moj organizam reagirati, ja se nadam da će mi u dogledno vrijeme isto malo skratiti ciklus. 
    Mikica dobrodošla i što prije otišla na drugu temu 😊
    Piški trakicu popodne kad ti odgovara ali svaki dan otprilike u slično vrijeme 1 trakicu dok ne vidiš da su crtice počele biti prilično tamne, tada počmeš 2 puta dnevno ajmo reći u razmaku 2 sata. Paziš da ne piješ puno vode i sve 5. Brzo ćeš se uštositi samo pitaj što te zanima. 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    tera_

    Prijavljujem da je stigla vjestica…uskoro upadam i ja u III odbrojavanje.


    O misa mu….bas mi je zao…😔..ipak se budemo jos malo druzili… 🤪 ali nije to lose 😂..onda skupa idemo u III odbrojavanje 💋

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    mikica13

    Pozdrav ženice. Pročitala sam sve objave u ovoj grupi od početka kako bi se informirala o lh trakicama. Nova sam i stoga sam se odlučila registrirati. Naručila sam ove trakice i planiram početi testiranje od sutra kada mi je 9.dan ciklusa. Ciklus mi inače traje oko 26,27 dana, zavisi kako kada. Odlučili smo se na bebu, i iskreno željeli bi da što prije bude pozitivan testić, ako bude sve u redu i sreće, stoga sam se i odlučila na ove trakice. Možete mi dati još malo nekih savjeta o trakicama, minimalno 2 puta na dan, ujutro i naveče dok obje crtice ne budu iste boje i akcija 😊

    Dobro dosla. Uglavno da. Piskis dok ne potamni. Akcijas i onda se malo druzis s nama i malo odbrojavamo skupa da nam brzo prode. I to je to. Zelim vam uskoro + 

  • Avatar tera_

    tera_

    Broj poruka: 1174

    Prijavi adminu

    Martina1982

    tera_

    Prijavljujem da je stigla vjestica…uskoro upadam i ja u III odbrojavanje.

    O misa mu….bas mi je zao…😔..ipak se budemo jos malo druzili… 🤪 ali nije to lose 😂..onda skupa idemo u III odbrojavanje 💋


    Ma nije lose, ja sam bas nekako raspolozena, neznam zasto ali nije me pogodilo napokon :))
    Ma to je sto cu se druzit s vama :*
    E iduca ne treba doc 25.6 , a piskim plusinu 27.6 :D :D

    👩32g, Pcso, ir, dhea-s 14 ukupni T 1.90
    👨31g, oligoasthenozoospermia
    Kbc St
    1.Ivf/Icsi 5/2023–7f, 5🥚 1🐧, et trodnevnog, beta0,2❌️
    FET 10/2023.(prirodni),beta0,3 ❌️
    2.Ivf/ICSI 11/2023–>17f, 6🥚 -(hiper) 4🐧
    FET 1/2024.(prirodni+stoperica) 1🐧,beta 3,4❌️

  • Avatar zvjezdica37

    zvjezdica37

    Broj poruka: 1230

    Prijavi adminu

    Sunčica5

    Zvjezdice ne moze ti privatni pisati uputnice.
    Nebi trebala imati problema da ti soc. da sve sto trebas napraviti.


    Okej tnx

  • Avatar mikica13

    mikica13

    Broj poruka: 28

    Prijavi adminu

    Martina1982

    mikica13

    Pozdrav ženice. Pročitala sam sve objave u ovoj grupi od početka kako bi se informirala o lh trakicama. Nova sam i stoga sam se odlučila registrirati. Naručila sam ove trakice i planiram početi testiranje od sutra kada mi je 9.dan ciklusa. Ciklus mi inače traje oko 26,27 dana, zavisi kako kada. Odlučili smo se na bebu, i iskreno željeli bi da što prije bude pozitivan testić, ako bude sve u redu i sreće, stoga sam se i odlučila na ove trakice. Možete mi dati još malo nekih savjeta o trakicama, minimalno 2 puta na dan, ujutro i naveče dok obje crtice ne budu iste boje i akcija 😊
    Dobro dosla. Uglavno da. Piskis dok ne potamni. Akcijas i onda se malo druzis s nama i malo odbrojavamo skupa da nam brzo prode. I to je to. Zelim vam uskoro +


    Hvala puno 😊 od ovog mjeseca se družimo i brojimo, nekako je lakše kad ima još ženica jer kod mene u krugu prijatelja nitko ne planira bebu, stoga sam se i odlučila uključiti u grupu da ne budem sama

  • Avatar zvjezdica37

    zvjezdica37

    Broj poruka: 1230

    Prijavi adminu

    Martina1982

    tera_

    Prijavljujem da je stigla vjestica…uskoro upadam i ja u III odbrojavanje.

    O misa mu….bas mi je zao…😔..ipak se budemo jos malo druzili… 🤪 ali nije to lose 😂..onda skupa idemo u III odbrojavanje 💋


    Weeeeeee🙃🙃🙃
    U svakom zlu nesto dobro✨✨✨🤷‍♀️😊

  • Avatar zvjezdica37

    zvjezdica37

    Broj poruka: 1230

    Prijavi adminu

    mikica13

    Martina1982

    mikica13

    Pozdrav ženice. Pročitala sam sve objave u ovoj grupi od početka kako bi se informirala o lh trakicama. Nova sam i stoga sam se odlučila registrirati. Naručila sam ove trakice i planiram početi testiranje od sutra kada mi je 9.dan ciklusa. Ciklus mi inače traje oko 26,27 dana, zavisi kako kada. Odlučili smo se na bebu, i iskreno željeli bi da što prije bude pozitivan testić, ako bude sve u redu i sreće, stoga sam se i odlučila na ove trakice. Možete mi dati još malo nekih savjeta o trakicama, minimalno 2 puta na dan, ujutro i naveče dok obje crtice ne budu iste boje i akcija 😊
    Dobro dosla. Uglavno da. Piskis dok ne potamni. Akcijas i onda se malo druzis s nama i malo odbrojavamo skupa da nam brzo prode. I to je to. Zelim vam uskoro +

    Hvala puno 😊 od ovog mjeseca se družimo i brojimo, nekako je lakše kad ima još ženica jer kod mene u krugu prijatelja nitko ne planira bebu, stoga sam se i odlučila uključiti u grupu da ne budem sama


    Onda si na pravom mjestu.
    Ovdje naprosto nemozes biti sam i neprimjecen🙂😎

  • Avatar zvjezdica37

    zvjezdica37

    Broj poruka: 1230

    Prijavi adminu

    Martina stavi me na listu za 21.6
    Ovo bi mi bilo malp zao da bude negativan testic ovog mjeseca jer mi muzu rodjos 20.6,taman bi dobio poklon i pol od mene ,tako da.eto ko sto vi zene vicete pa sa pocnem i ja-piskim plus 20.6 ako ne i ranije
    Weeeeee😃😃🤗🤗🤗

  • Avatar Lady_E

    Lady_E

    Broj poruka: 244

    Prijavi adminu

    tera_

    Prijavljujem da je stigla vjestica…uskoro upadam i ja u III odbrojavanje.


    Bas mi je zao, ali bitno da si ostala pozitivna tak da sad nek brzo prode M i onda dalje akcija 😊

    Podsjeti me da su Tvoji planovi bolji od mojih zelja 💖
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.