Lh trakice iskustva

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Slee

    Slee

    Broj poruka: 2353

    Prijavi adminu

    Tockice, nema to veze sto je popodnevni negativan, i moji su popodnevni bili. 
    Ujutro testiraj. 
    Bome, crnerupe pa ja na tvojima vidim sjene.
    A i na tvom justagirl, kao da je blize ovom prozorcicu, a ne tocno na sredini, je tako? Ajde ga razmontiraj. Ja sam svoje sve razmontiravala 😂 ovo staklo ometa

    👩🏻‍🏫👨🏼‍💻Oboje ‘89.
    🌀1..2020. vanmaternicna - odstranjena oba jajovoda
    🌀5.2020. Beta+ blaga stimulacija ET - biokemijska
    🌀9. 2020. Beta+ 14 folikula, 2 blaste ET - missed ab
    🌀12.2020. Fet - bligted ovum
    🌀Blaga trombofilija
    🌀5.2021. Repromed - 3 blastice, 2❄️❄️, ET jedne - progesteron depo, heparin - imamo srce!
    🪄🌈
    🌊M💙
    [tickerfactory.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 730

    Prijavi adminu

    Slee

    Tockice, nema to veze sto je popodnevni negativan, i moji su popodnevni bili.
    Ujutro testiraj.
    Bome, crnerupe pa ja na tvojima vidim sjene.
    A i na tvom justagirl, kao da je blize ovom prozorcicu, a ne tocno na sredini, je tako? Ajde ga razmontiraj. Ja sam svoje sve razmontiravala 😂 ovo staklo ometa


    Ma di vi vidite ikakvu sjenu na ovom zadnjem? 🤣🤣🤣🤣 Ja nevidim nigdje nista 🙈

  • Avatar MalaD

    MalaD

    Broj poruka: 312

    Prijavi adminu

    Crnerupe.. I meni se cini kao da su crtice na testici. A ali mozda sam vec i prolupala jer ih svugdje vidim haha.. Nadam se da ti stvarno i jesu. :-)
    Ja se opet danas testirala i opet vidim crticu- vidite li ju i vi? Stvarno ne znam sta je to.. Danas me pocelo probadati kao prije menstruacije a iscjedak je obilan ali nije bjelanjak nego bijelkasti  vodenasti..
    [ibb.co]

  • Avatar MalaD

    MalaD

    Broj poruka: 312

    Prijavi adminu

    A ovo moje se pojavilo skoro pa odmah.. Ove testice sam koristila kad mislim da sam imala biokemijsku.. I onda je bila isto svijetla crtica, a poslije onda vise nista pa smatram da ovo onda nesto i znaci.. Hmm

  • justagirl2201

    Broj poruka: 1138

    Prijavi adminu

    Kak da ga razmontiram? 😂

  • Deleted user

    Broj poruka: 730

    Prijavi adminu

    MalaD

    Crnerupe.. I meni se cini kao da su crtice na testici. A ali mozda sam vec i prolupala jer ih svugdje vidim haha.. Nadam se da ti stvarno i jesu. :-)
    Ja se opet danas testirala i opet vidim crticu- vidite li ju i vi? Stvarno ne znam sta je to.. Danas me pocelo probadati kao prije menstruacije a iscjedak je obilan ali nije bjelanjak nego bijelkasti vodenasti..
    [ibb.co]


    Ja vidim nesto da se nazire na mjestu gdje treba biti crtica 🥰😍😍😍

  • Deleted user

    Broj poruka: 730

    Prijavi adminu

    justagirl2201

    Kak da ga razmontiram? 😂


    Rukama,nozem,skarama,cekicem? Ne znamo,budi mastovita samo razmontiraj 😂

  • Avatar MalaD

    MalaD

    Broj poruka: 312

    Prijavi adminu

    Justagirl2201 ja na tvome isto nesto vidim :-) 

  • Avatar Slee

    Slee

    Broj poruka: 2353

    Prijavi adminu

    MalaD je to one step? 

    👩🏻‍🏫👨🏼‍💻Oboje ‘89.
    🌀1..2020. vanmaternicna - odstranjena oba jajovoda
    🌀5.2020. Beta+ blaga stimulacija ET - biokemijska
    🌀9. 2020. Beta+ 14 folikula, 2 blaste ET - missed ab
    🌀12.2020. Fet - bligted ovum
    🌀Blaga trombofilija
    🌀5.2021. Repromed - 3 blastice, 2❄️❄️, ET jedne - progesteron depo, heparin - imamo srce!
    🪄🌈
    🌊M💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar MalaD

    MalaD

    Broj poruka: 312

    Prijavi adminu

    Da

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.