Lh trakice iskustva

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Aneee

    Aneee

    Broj poruka: 3146

    Prijavi adminu

    I ja sam vjerovala Clearblue jer sam jednom baš osjetila ziganje u jajniku kad mi je pokazalo baš taj dan pik…I piše u iskustvima da se ne obaziremo na te crtice nego samo na monitor…
    Iako mi je ovaj mjesec malo čudno bilo taman kad je počeo blicajući smajli ostala bez tih trakica i onda sam kupila u dm taj što pokaže 2 najplodnije dana (jer u dm ima samo takav) i on mi je stalno negativan 😅
    Al evo i danas osjećam nekakvo ziganje ali i dalje negativan…ili da mi nije bila O kao kod tebe 10dc 😅
    Jer sam tek 12dc počela testirati koliko se sjećam 😂

    👱🏼‍♀️ 28 god
    🧔🏻 31 god
    👶 💙2021💙
    01.2022. krenuli na bebu br.2 🙏🏼🤗

  • justagirl2201

    Broj poruka: 1138

    Prijavi adminu

    Crne rupe ja ko da vidim sjenicu na plavom testu…nista jos nije gotovo…mozda je kasna impl. Svakako drzim fige da ne dode!! 💪
    Meni danas 8.dan od pika…napravila sam onaj od 10ml i nista! Imam iscjedka cijeli dan, ko da sam popisana da prostite, cijeli dan nemam teka…pojela sam 1 kolac i to je to…nije mi muka al nemam teka…a na sisama sam primjetila vene koje nisu prije bile…sve to moze i ne mora bit al nemam ni grceva tak da mislim da zbilja nista ovaj mj. Bas nemam nikakvih simptoma a i sigurno bi neka sjenica bar na ovom osjetljivom bila tak da slj.ciklus nova nada iako moram priznat da sam malo umorna vec od svega ovoga…kak bude :)

  • Deleted user

    Broj poruka: 730

    Prijavi adminu

    justagirl2201

    Crne rupe ja ko da vidim sjenicu na plavom testu…nista jos nije gotovo…mozda je kasna impl. Svakako drzim fige da ne dode!! 💪
    Meni danas 8.dan od pika…napravila sam onaj od 10ml i nista! Imam iscjedka cijeli dan, ko da sam popisana da prostite, cijeli dan nemam teka…pojela sam 1 kolac i to je to…nije mi muka al nemam teka…a na sisama sam primjetila vene koje nisu prije bile…sve to moze i ne mora bit al nemam ni grceva tak da mislim da zbilja nista ovaj mj. Bas nemam nikakvih simptoma a i sigurno bi neka sjenica bar na ovom osjetljivom bila tak da slj.ciklus nova nada iako moram priznat da sam malo umorna vec od svega ovoga…kak bude :)


    Ah ne znam sto da mislim vise,ovaj najdonji je zadnji napravljen i nije se ni ucitalo jos kako treba jer je jos malo boja razlivena,nemam pojma a u ljekarni se nisam sjetila kupit najosjetljiviji sto imaju..makar mislim da nema T,bar ne vise ako je i bila..

  • justagirl2201

    Broj poruka: 1138

    Prijavi adminu

    Ne mora bit…ja sad kad gledam zumirane fotke od danasnjih testica i zagledam se vidim neke roze sjenice…poludit cuuuuu 😂

  • Deleted user

    Broj poruka: 2122

    Prijavi adminu

    Crne rupe akl jos nema M tako da je moguce da si trudna👍👍👍👍✔️✔️✔️✔️
    Ana b ovaj test pokazuje da dolazi O ili dasam danas i sutra plodna😂

  • Deleted user

    Broj poruka: 730

    Prijavi adminu

    justagirl2201

    Ne mora bit…ja sad kad gledam zumirane fotke od danasnjih testica i zagledam se vidim neke roze sjenice…poludit cuuuuu 😂


    Koje testice? Ti radila testice? Daj ih vamo 😂

  • justagirl2201

    Broj poruka: 1138

    Prijavi adminu

    Hahah…evo bas kad se zabuljite al ono ful:
    https://ibb.co/23vsdZ5 [ibb.co]
    Sama sebi sam smjesna al ko da vidim sjenicu a vi??

  • Avatar sanja0508

    sanja0508

    Broj poruka: 643

    Prijavi adminu

    ana.b.

    I ja sam vjerovala Clearblue jer sam jednom baš osjetila ziganje u jajniku kad mi je pokazalo baš taj dan pik…I piše u iskustvima da se ne obaziremo na te crtice nego samo na monitor…
    Iako mi je ovaj mjesec malo čudno bilo taman kad je počeo blicajući smajli ostala bez tih trakica i onda sam kupila u dm taj što pokaže 2 najplodnije dana (jer u dm ima samo takav) i on mi je stalno negativan 😅
    Al evo i danas osjećam nekakvo ziganje ali i dalje negativan…ili da mi nije bila O kao kod tebe 10dc 😅
    Jer sam tek 12dc počela testirati koliko se sjećam 😂


    Ja sam jednom probe radi piskila u casicu i stavim clearblue i neki iz dm-a roza kutija na njemu pise ovulationtest ili tako nesto. 
    Clearblue pokazuje smile, ovaj iz dm-a pokazuje slabu crticu ni blizu pika. 
    I stvarno me taj clearblue samo rastuzio od kada sam ga probala stalno mislim da samnom nesto nije uredu i da imam problem sa neplodnoscu ili tako nesto.
    I koliko god to pokusavala izbaciti iz lude glave stalno mislim o tome. 

    Ja 33 godina, MM 31
    15.2.2021 + 🤞❤
    2.5.2021- stiže dečko 💙💙
    31.10.2021. dobro došao ljubavi mala💙💙
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 730

    Prijavi adminu

    točkicaa

    Ovako, sad sam piskila i cyclotest od 10miu i negativan, ne vidi se nista ni sjenica, pa ja ne znam vise sta da kazem i mislim 😣 dobro je da mi je mokraca bila dosta razrijeđena, al opet da mi nije bacio niti sjenicu..
    Piskit cu i sutra al sad nisam bas pozitivna sto se toga tice 🥺🥺😔


    Ma zeno ti trebas dobiti tek za 4 dana sto ne? Uostalom,navecer ce nekima biti negativan kojima je ujutro pozitivan,tako je meni bilo jednom recimo tako da…ne govore doktori zabadava da se radi prvim jutarnjim urinom 🤣 koliko kosta taj test? Uzela si ga u ljekarni ili?

  • Deleted user

    Broj poruka: 730

    Prijavi adminu

    justagirl2201

    Hahah…evo bas kad se zabuljite al ono ful:
    https://ibb.co/23vsdZ5 [ibb.co]
    Sama sebi sam smjesna al ko da vidim sjenicu a vi??


    Ja vidim slaaaabasnu crticu a da ni ne zumiram 😃

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.