Lh trakice iskustva

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Anitor

    Broj poruka: 55

    Prijavi adminu

    Anitor

    Ja prijavljujem prve bolove tipa grceva svakih nekoliko minuta. Totalno glupo mjesto podruxje oko pupka😂


  • Avatar Aneee

    Aneee

    Broj poruka: 3146

    Prijavi adminu

    Marinalin

    Hvala ti Malla na savjetu evo upravo spermici otisli u mene hahh
    Znaci sutra prekosutra,pauza dan.onda akcija😘😘😘😘😘😘😘😘hvala


    Super..samo navali, od viška glava ne boli 😂
    Eto mi od 7dc imamo svaki drugi dan odnos pa ako je i bila O a da nisam znala morala bih nešto potrefiti 😂😂 

    👱🏼‍♀️ 28 god
    🧔🏻 31 god
    👶 💙2021💙
    01.2022. krenuli na bebu br.2 🙏🏼🤗

  • justagirl2201

    Broj poruka: 1138

    Prijavi adminu

    Jutro trudilice ❤ ima li sjenica?

  • Deleted user

    Broj poruka: 2122

    Prijavi adminu

    Ajoj tockica bas mi zao bas sam vjerovala da ces plus pravi imat.
    Mozda je bila biokemijska pa opet je dobro jer znaci mozes zatrudnit.
    Vjerujem da se nesto dogadalo kod tebe jer mi je to cudno😤

  • justagirl2201

    Broj poruka: 1138

    Prijavi adminu

    Točkice, zao mi je :( ali opet….ne znam jel se sjecas kad sam ja pricala o svojoj biokemijskoj…imala sam sjene od 7dpo…onda 11dpo negativan…i onda tek 14dpo plus ko kuća…tak da čudno je sve to….i nista nije gotovo dok ne dode M…tvoja crta mi je bila prejasna i previdljiva da nest nije tu bilo 🤔🤔🤔

  • Avatar Mrvica2019

    Mrvica2019

    Broj poruka: 109

    Prijavi adminu

    Bok zenske, nisam vas stigla redovito pratit zadnji tjedan jer sam imala hrpu obaveza na poslu i poslije. Slee cestitam na plusu, bas mi je drago :)
    Tockica zao mi je sto nije potamnio test, iako ja znam da se uvijek nekako nadam sve dok ne dode m. 
    Ja trebam dobiti u uto, ali sam isla sada raditi test jer zasto ne :D ali imam samo one koje sam dobila uz trakice, a vidjela sam da znaju pokazivat lazne sjene pa ne znam kaj da mislim jer je sjena tu, bas vidljiva, a nakon 10min je to vec i crta. Ici cu jos kupit ‘pravi’ test u ljekarni. Od simptoma nemam nista, osim sto sam jucer pocela osjecati lagane grceve kao da stize m. Ono sto je meni jos jedan simptom je to da nemam smedeg iscjetka koji mi se uredno pojavljuje po 4,5dana prije M (to mi je bio ‘simptom’ i kad sam prvi put ostala trudna) 

    [lilypie.com]

  • justagirl2201

    Broj poruka: 1138

    Prijavi adminu

    Ovo moj od jutros…u lijevom donjem kutu kad se zabuljite mozete skuzit slaaaabasnu rozu crticu…al ovo je test id dm-a koji mi je kad sam bila T pokazivao sivu crtu pa nisam fan 😡
    https://ibb.co/wQwTHkq [ibb.co]

  • Avatar LeLa2807

    LeLa2807

    Broj poruka: 1562

    Prijavi adminu

    justagirl2201

    Ovo moj od jutros…u lijevom donjem kutu kad se zabuljite mozete skuzit slaaaabasnu rozu crticu…al ovo je test id dm-a koji mi je kad sam bila T pokazivao sivu crtu pa nisam fan 😡
    https://ibb.co/wQwTHkq [ibb.co]


    I ja vidim!!!!!  :)))

    Dolazi nam Liam 💙💙💙💙
    Termin po M: 2.1. / po utz: 31.12.
    [lilypie.com]

  • Avatar LeLa2807

    LeLa2807

    Broj poruka: 1562

    Prijavi adminu

    Mrvica2019

    Bok zenske, nisam vas stigla redovito pratit zadnji tjedan jer sam imala hrpu obaveza na poslu i poslije. Slee cestitam na plusu, bas mi je drago :)
    Tockica zao mi je sto nije potamnio test, iako ja znam da se uvijek nekako nadam sve dok ne dode m.
    Ja trebam dobiti u uto, ali sam isla sada raditi test jer zasto ne :D ali imam samo one koje sam dobila uz trakice, a vidjela sam da znaju pokazivat lazne sjene pa ne znam kaj da mislim jer je sjena tu, bas vidljiva, a nakon 10min je to vec i crta. Ici cu jos kupit ‘pravi’ test u ljekarni. Od simptoma nemam nista, osim sto sam jucer pocela osjecati lagane grceve kao da stize m. Ono sto je meni jos jedan simptom je to da nemam smedeg iscjetka koji mi se uredno pojavljuje po 4,5dana prije M (to mi je bio ‘simptom’ i kad sam prvi put ostala trudna)


    Ajmeee drzim fige :)))

    Dolazi nam Liam 💙💙💙💙
    Termin po M: 2.1. / po utz: 31.12.
    [lilypie.com]

  • Avatar LeLa2807

    LeLa2807

    Broj poruka: 1562

    Prijavi adminu

    točkicaa

    Jutro drage moje!
    [ibb.co]
    Nista od mene ovaj mjesec. Jucer ne znam sta se dogodilo onom testu, al eto ocito je neka lazna bila.
    Test je negativan da negativniji ne moze biti, a vama drzim fige i navijam da barem netko od vas ugleda pravi plusic ovaj mjesec ♥️


    Ja isto uvijek polažem nadu do dana kad dodje tako da ti od srca drzim fige da sve bude u redu i da ne dodje <3

    Dolazi nam Liam 💙💙💙💙
    Termin po M: 2.1. / po utz: 31.12.
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.