Lh trakice - 5. dio

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Tonia♥️

    Tonia♥️

    Broj poruka: 1174

    Prijavi adminu

    hmmm da Anchy, nemoj mi se bedirati, ali sve mi jasno… moje dvije biokemijske su mi O bile na 27dc i druga na 33dc i na žalost nisu uspjele… za prvu T mi je O bila na 19.dc što je bilo meni pod normalno jer su ciklusi bili tak oko 34 dana i ta je bila ipak uspješnija i dalje smo dosta dogurali… po ovome mome bi ispalo da kasnije ovulacije nisu toliko uspješne, ali baš se javio netko da je imao O na 40dc i evo bebač uz nju… Tak da mislim da nema pravila, više ja mislim da je kod mene svašta nešto drugo bilo 
    Zoe Gynositol i kreni, a ja onda polažem velike nade :)) sve ćemo mi ko Lucky  uskoro :D

    👩‍🦰31g 🧔34g
    👫 9g
    👰🤵6g
    24.11.2019. Spontani u 18tt 💔
    27.02.2020. Biokemijska (7+2)
    30.05.2020. Biokemijska (6+3)
    11.09.2020. Laparatomija mioma
    Trudimo se od 2017.
    Desni jajnik blago PCOS
    ✅ Kontrola ✅Papa ✅Brisevi
    💉 Gynositol, cikla
    Ne redoviti ciklusi
    Ponovni pokušaji od 05/21
    + 28.10.
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1187

    Prijavi adminu

    Tonia  baš tako,jedino pravilo je da pravila nema 

  • Avatar Tonia♥️

    Tonia♥️

    Broj poruka: 1174

    Prijavi adminu

    Ja sam to već rekla velim i opet, baš sam nekak pozitivna za taj 5.mjesec… ne znam kaj i zakaj, al baš imam neki dobar filing za sve nas 

    👩‍🦰31g 🧔34g
    👫 9g
    👰🤵6g
    24.11.2019. Spontani u 18tt 💔
    27.02.2020. Biokemijska (7+2)
    30.05.2020. Biokemijska (6+3)
    11.09.2020. Laparatomija mioma
    Trudimo se od 2017.
    Desni jajnik blago PCOS
    ✅ Kontrola ✅Papa ✅Brisevi
    💉 Gynositol, cikla
    Ne redoviti ciklusi
    Ponovni pokušaji od 05/21
    + 28.10.
    [lilypie.com]

  • Avatar danchy1990

    danchy1990

    Broj poruka: 669

    Prijavi adminu

    Jutro cure,mene zanima taj Gynositol zbog dugih ciklusa. Šta je u njemu?

    👨‍👩‍👦
    🧑 4god.

    3/2020 kiretaža u 13tt
    3/2021 biokemijska
    06.05.21 10dpo ➕🥰🙏🌈
    Stiže nam Mia 💝
    [lilypie.com]

  • Avatar Anchy_23 🌈 🌸

    Anchy_23 🌈 🌸

    Broj poruka: 2721

    Prijavi adminu

    Malala ma je da istina, ne znaci da ako imas sve skolski da ce doci i do T brzo. Uvjerila sam se to ovdje i sama. Puno zena ima 3 ciklusa dok ja jedva jedan pa ne ostanu na zalost T. Nema pravila.

    Primjecujem da jako puno zena danas ima problema sa zacecem na zalost a malo pricaju o tome. Kao da se srame. Ja znam za dosta zena u svom privatnom zivotu koje se trude vec dugo i nista, a takoder i imam 2 poznanice koje su isle na ivf. Ali sve se to kao zna a ne zna, ako me razumijete… one sute…
    I onda ostale misle pif ma jedan keksic i evo me trudna sam.. Zato mi je drago da postoji ovaj forum pa da s nekim mozemo i o problemima popricati i doci do korisnik informacija. 
    Nekad si mislim da je kriva i hrana i voda koju jedemo i pijemo za sve . Sve je otislo u klinac i bolestine i virusi i gmo i zaprasivanje svega zivoga..

  • Avatar Anchy_23 🌈 🌸

    Anchy_23 🌈 🌸

    Broj poruka: 2721

    Prijavi adminu

    danchy1990

    Jutro cure,mene zanima taj Gynositol zbog dugih ciklusa. Šta je u njemu?

    U gynositolu je glavni sastojak myo inozitol. Googlaj si taj inozitol i kako on pomaze u radu jajnika.
    Ja pijem Inovo tablete kojima je glavni sastojak taj inozitol. To mi je propisala gin radi PCOS-a. Trebam ga 2 mj piti da bi se vidjeli pomaci i neki rezultati. Tako da se nadam da ce mi pomoci i da cu doci do svoje ovulacije koju trenutno nemam.

  • Avatar Tonia♥️

    Tonia♥️

    Broj poruka: 1174

    Prijavi adminu

    Danchy ovo je opis s weba : Gynositol je dodatak prehrani koji sadrži mioinozitol i folnu kiselinu, a namijenjen je ženama prije i tijekom trudnoće.Mioinozitol je molekula slična glukozi uključena u funkcioniranje mnogih staničnih mehanizama. Unapređuje reproduktivno zdravlje i zdravu funkciju jajnika – pomaže otklanjanju mnogobrojnih poremećja poveznih sa PCOS.Folna kiselina ili vitamin B9 ima ključnu ulogu u rastu majčinog tkiva tijekom trajanja trudnoće te sprječava kongenitalne malformacije mozga i kralježnice djeteta.
    ANchy ja sam već dosta otvorena po pitanju toga, zato me nitko više ništa niti ne ispituje jer se zna da nam baš i neide, realno 6 godina braka pa ništa :/ Pa tek nakon svog spontanog sam saznala koliko je žena zapravo imalo oko mene biokemijskih ili spontanih do 8tt… ali šute, valjda im je tako lakše pa kad netko prođe slično, lakše im se otvoriti.
    Ali istina, slažem se, stil života, stres, hrana, nitko više ne može znati što unosi u sebe.. Prije su ljudi jeli sa svoje njive i od toga živili i hranili familiju, sad više niti sjeme nije sigurno 

    👩‍🦰31g 🧔34g
    👫 9g
    👰🤵6g
    24.11.2019. Spontani u 18tt 💔
    27.02.2020. Biokemijska (7+2)
    30.05.2020. Biokemijska (6+3)
    11.09.2020. Laparatomija mioma
    Trudimo se od 2017.
    Desni jajnik blago PCOS
    ✅ Kontrola ✅Papa ✅Brisevi
    💉 Gynositol, cikla
    Ne redoviti ciklusi
    Ponovni pokušaji od 05/21
    + 28.10.
    [lilypie.com]

  • Avatar Anchy_23 🌈 🌸

    Anchy_23 🌈 🌸

    Broj poruka: 2721

    Prijavi adminu

    Tonia


    ANchyja sam već dosta otvorena po pitanju toga, zato me nitko više ništa niti ne ispituje jer se zna da nam baš i neide, realno 6 godina braka pa ništa :/ Pa tek nakon svog spontanog sam saznala koliko je žena zapravo imalo oko mene biokemijskih ili spontanih do 8tt… ali šute, valjda im je tako lakše pa kad netko prođe slično, lakše im se otvoriti.
    Ali istina, slažem se, stil života, stres, hrana, nitko više ne može znati što unosi u sebe.. Prije su ljudi jeli sa svoje njive i od toga živili i hranili familiju, sad više niti sjeme nije sigurno


    Je da teske su to zivotne situacije i ja sama ne volim nikoga ispitivati puno…zao mi je sto je tako danas. Najvise bi volila da svi koji se odluce imati bebu odmah i ostanu trudni. 
    Jos da nam je manje stresa e onda bi tek na konju bili!

  • Deleted user

    Broj poruka: 1187

    Prijavi adminu

    Anchy, Tonia da, tako je to danas. stvarno ima puno toga ali se o tome ne priča, a meni baš u obitelji potrefilo ono, mama 6-ero djece, 6 trudnoća i poroda bez ijedne komplikacije i spontanog, muževa mama 6-ero djece, 0 komplikacija i 0 spontanih. 
    Naravno da me nitko ne razumije, svi misle da mi ili ne želimo još, ili da ja nešto umišljam, moja mama prva, zato i ne pričam s njom više o tome. 

  • Deleted user

    Broj poruka: 1187

    Prijavi adminu

    Malala još k tome je i tebi uspjelo iz prve, prvi put haha 
    Meni to zvuči apstraktno,da netko iz prve zatrudni, kad gledam svoju situaciju, a ima ih hrpa 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.