Lh trakice - 5. dio

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Tonia♥️

    Tonia♥️

    Broj poruka: 1174

    Prijavi adminu

    Ma ja sam isto rekla da neću govoriti ništa…naravno muže će znati, moji nakon prvog pregleda i dvije best frendice…drugima dok sami ne vide, tj dok se baš nebu vidlo da me nemreš fulat 
    Hope, kaj ti je to tri tjedna :))) baš kak kaže Anchy, proletit će :) bitno da sad to odboluješ i idemo dalje 

    👩‍🦰31g 🧔34g
    👫 9g
    👰🤵6g
    24.11.2019. Spontani u 18tt 💔
    27.02.2020. Biokemijska (7+2)
    30.05.2020. Biokemijska (6+3)
    11.09.2020. Laparatomija mioma
    Trudimo se od 2017.
    Desni jajnik blago PCOS
    ✅ Kontrola ✅Papa ✅Brisevi
    💉 Gynositol, cikla
    Ne redoviti ciklusi
    Ponovni pokušaji od 05/21
    + 28.10.
    [lilypie.com]

  • Avatar danchy1990

    danchy1990

    Broj poruka: 669

    Prijavi adminu

    Hvala cure,našla sam isti proizvod na njemačkom tržištu. Još da proucim malo o njemu pa naručim. Samo me zanima jel sad kasno da počnem piti tj. jel se pije od početka ciklusa ili je svejedno?

    👨‍👩‍👦
    🧑 4god.

    3/2020 kiretaža u 13tt
    3/2021 biokemijska
    06.05.21 10dpo ➕🥰🙏🌈
    Stiže nam Mia 💝
    [lilypie.com]

  • Avatar Tonia♥️

    Tonia♥️

    Broj poruka: 1174

    Prijavi adminu

    Svejedno ti je kad ga počneš piti :)) Ja ga sad pijem mjesec dana, tako da baš me zanima kako ću reagirati :D

    👩‍🦰31g 🧔34g
    👫 9g
    👰🤵6g
    24.11.2019. Spontani u 18tt 💔
    27.02.2020. Biokemijska (7+2)
    30.05.2020. Biokemijska (6+3)
    11.09.2020. Laparatomija mioma
    Trudimo se od 2017.
    Desni jajnik blago PCOS
    ✅ Kontrola ✅Papa ✅Brisevi
    💉 Gynositol, cikla
    Ne redoviti ciklusi
    Ponovni pokušaji od 05/21
    + 28.10.
    [lilypie.com]

  • Avatar Lucky 🍀

    Lucky 🍀

    Broj poruka: 6497

    Prijavi adminu

    Ah cure moje znam kako vam je, oko mene same trudnoće, bez beda, a ja bogica nikako i nikako, a sad ću 32 god i ljudi njuškaju, dok nisam počela svim onako na finjaka odbrusit, čak i roditeljima…i evo sad muk, nadam se da će potrajat još neko vrijeme
    Hope bome čekam taj tvoj pregled više nego svoj pik mijenjam ti datum pa ćemo vidit šta će bit

    🧔🏻37 🔬normo
    👩🏻34 AMH 57 pmol/L (2024.), kariogrami ✔️ histeroskopija ✔️ dodatne pretrage ✔️
    8 ciklusa CO ( 7 Klomifen, 1 Femara)
    MPO od 1/22 ➡️ Lucinger ➡️ 1xAIH, 2xIVF - 14❄️, 6xFET (1 missed ab - kiretaza)
    11/23 ➡️ IVF po 3. put - ET 1 morula - β 0 ( jos 7 blastocisti ❄️ )
    2/24➡️FET -2❄️ β 0
    One day the word “Soon” will be replaced by “Finally”

  • Avatar simba

    simba

    Broj poruka: 858

    Prijavi adminu

    malala

    Anchy, ja opet u svojoj okolini imam primjere kako je svima uspjelo od prve. Imam sad par trudnica oko sebe i sve ono puf…. Što je najbolje neke ni ne žive s muževima ( kao korona, ovo, ono, bolje ležati kod mame nego kuhati mužu) i trudne. 🤷‍♀️
    Što da kažem??? 😡😡😡😡
    A na forumu sam tek vidjela koliko žena ima problema sa začećem.


    ne mora biti da je iz prve. odkud znaš da su iskrene? 
    a ovo tko gdje spava, kome kuha, mami, tati il mužu, zašto te to zanima? Ne utječe na tvoj ciklus😂😂 

    👩33g
    👨42g
    👦4g

  • Avatar simba

    simba

    Broj poruka: 858

    Prijavi adminu

    zoe 🤞🏻🍀 🔜🤰🏼

    Malala još k tome je i tebi uspjelo iz prve, prvi put haha
    Meni to zvuči apstraktno,da netko iz prve zatrudni, kad gledam svoju situaciju, a ima ih hrpa


    da te utjesim, meni je trebalo godinama. doslovno minimum 5-6 god sexa bez zaštite. nije bilo ciljanja, ali nismo ni pazili. i ev sad onoj dio sa utjehom😂😂😂 na kraju imam sina od 3 god, jednostavno jedan mjesec sam ostala trudna bez ikakvih pomagala😁 tako da, doći će i tvoj mjesec🍀🍀

    👩33g
    👨42g
    👦4g

  • Deleted user

    Broj poruka: 1187

    Prijavi adminu

    simba

    zoe 🤞🏻🍀 🔜🤰🏼

    Malala još k tome je i tebi uspjelo iz prve, prvi put haha
    Meni to zvuči apstraktno,da netko iz prve zatrudni, kad gledam svoju situaciju, a ima ih hrpa

    da te utjesim, meni je trebalo godinama. doslovno minimum 5-6 god sexa bez zaštite. nije bilo ciljanja, ali nismo ni pazili. i ev sad onoj dio sa utjehom😂😂😂 na kraju imam sina od 3 god, jednostavno jedan mjesec sam ostala trudna bez ikakvih pomagala😁 tako da, doći će i tvoj mjesec🍀🍀


    Hvala ti, nije mi neka utjeha  
    zezam se, nama se stvarno ne žuri znam da će doći i naše vrijeme nekad.. kad bude - bude, ali ja bi to sve odmah, klasika, nestrpljivost 

  • Avatar Lucky 🍀

    Lucky 🍀

    Broj poruka: 6497

    Prijavi adminu

    zoe 🤞🏻🍀 🔜🤰🏼

    simba

    zoe 🤞🏻🍀 🔜🤰🏼

    Malala još k tome je i tebi uspjelo iz prve, prvi put haha
    Meni to zvuči apstraktno,da netko iz prve zatrudni, kad gledam svoju situaciju, a ima ih hrpa

    da te utjesim, meni je trebalo godinama. doslovno minimum 5-6 god sexa bez zaštite. nije bilo ciljanja, ali nismo ni pazili. i ev sad onoj dio sa utjehom😂😂😂 na kraju imam sina od 3 god, jednostavno jedan mjesec sam ostala trudna bez ikakvih pomagala😁 tako da, doći će i tvoj mjesec🍀🍀

    Hvala ti, nije mi neka utjeha
    zezam se, nama se stvarno ne žuri znam da će doći i naše vrijeme nekad.. kad bude - bude, ali ja bi to sve odmah, klasika, nestrpljivost


    Oh vi mladunci jos stignete 🤭😂 nama preko 30 je vec strka 😂😂 al brijem da ako nakon 3 ture klomija uzimam pauzu od svega toga pa mozda to pomogne 😅

    🧔🏻37 🔬normo
    👩🏻34 AMH 57 pmol/L (2024.), kariogrami ✔️ histeroskopija ✔️ dodatne pretrage ✔️
    8 ciklusa CO ( 7 Klomifen, 1 Femara)
    MPO od 1/22 ➡️ Lucinger ➡️ 1xAIH, 2xIVF - 14❄️, 6xFET (1 missed ab - kiretaza)
    11/23 ➡️ IVF po 3. put - ET 1 morula - β 0 ( jos 7 blastocisti ❄️ )
    2/24➡️FET -2❄️ β 0
    One day the word “Soon” will be replaced by “Finally”

  • Avatar Lucky 🍀

    Lucky 🍀

    Broj poruka: 6497

    Prijavi adminu

    Brijem da ako nakon 3 ture klomija ne uspije uzimam pauzu
    Fali mi pola recenice u gornjem postu 🤦🏻‍♀️

    🧔🏻37 🔬normo
    👩🏻34 AMH 57 pmol/L (2024.), kariogrami ✔️ histeroskopija ✔️ dodatne pretrage ✔️
    8 ciklusa CO ( 7 Klomifen, 1 Femara)
    MPO od 1/22 ➡️ Lucinger ➡️ 1xAIH, 2xIVF - 14❄️, 6xFET (1 missed ab - kiretaza)
    11/23 ➡️ IVF po 3. put - ET 1 morula - β 0 ( jos 7 blastocisti ❄️ )
    2/24➡️FET -2❄️ β 0
    One day the word “Soon” will be replaced by “Finally”

  • Avatar Tonia♥️

    Tonia♥️

    Broj poruka: 1174

    Prijavi adminu

    Baš Zoe, još ste mlađahni, sve će to doći, ne brini :)
    Lucky kužim te, nekad stvarno treba i malo odmorit, previše to sve zaokupi…
    Meni će sad biti skoro godina dana koliko sam odmarala tak da sam sad napeta ko pušta i ready, samo da taj drekec riješim anitbiotikom i jadan ovaj moj 

    👩‍🦰31g 🧔34g
    👫 9g
    👰🤵6g
    24.11.2019. Spontani u 18tt 💔
    27.02.2020. Biokemijska (7+2)
    30.05.2020. Biokemijska (6+3)
    11.09.2020. Laparatomija mioma
    Trudimo se od 2017.
    Desni jajnik blago PCOS
    ✅ Kontrola ✅Papa ✅Brisevi
    💉 Gynositol, cikla
    Ne redoviti ciklusi
    Ponovni pokušaji od 05/21
    + 28.10.
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.