Lh trakice - 5. dio

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 1187

    Prijavi adminu

    Mene je najviše strah da psiha toliko utječe na to sve,a ne znam kako da to popravim i kako da utječem na to. Realno psihički sam bila najbolje kada muža nije bilo i nismo radili na tome.. Ali kako da si ja sad stavim to u glavu, zaboravim sve što znam, ostavim trakice i suplemente, nemoguće. 

  • Avatar Tonia♥️

    Tonia♥️

    Broj poruka: 1174

    Prijavi adminu

    Ma da, najbolje kad mi netko kaže “opusti se i doći će” ma nabijem te, ajde se ti opusti… ljudi koji kroz to ne prolaze ne razumiju…
    Moja najbolja frendica je kao govorila da su oni teško kao dobili dijete, realno…nisu se pazili godinu dana (i više je bilo na nagovor muža jer je on stariji kao 8 godina) a ona mislim da još nije bila spremna… Onda je kupila CB ovulacijske s onim smajlićem, prvi ciklus dobila smajlić i ostala trudna… Da se razumijemo, ciklusi po PS-u, O je znala da ju ima po iscjetku i nikad nikakvih problema… I onda kad mi kaže, teško smo ju dobili, dođe mi da ju šupim… i kad je ostala trudna, pustila je da joj kasni više od tjedan dana dok test nije napravila jer se iskreno i bojala da je pozitivan 

    👩‍🦰31g 🧔34g
    👫 9g
    👰🤵6g
    24.11.2019. Spontani u 18tt 💔
    27.02.2020. Biokemijska (7+2)
    30.05.2020. Biokemijska (6+3)
    11.09.2020. Laparatomija mioma
    Trudimo se od 2017.
    Desni jajnik blago PCOS
    ✅ Kontrola ✅Papa ✅Brisevi
    💉 Gynositol, cikla
    Ne redoviti ciklusi
    Ponovni pokušaji od 05/21
    + 28.10.
    [lilypie.com]

  • Avatar Joli 🌟

    Joli 🌟

    Broj poruka: 719

    Prijavi adminu

    Kod mene, ako se pokaže točna dijagnoza, šanse za začeće su jako malo, svega 7,54%, jedan jajnik je pcos, znači svega 3,77%. A čak i da se dogodi trudnoća kod ovog problema samo 5,74% plodova preživi. (Neko istraživanje na uzorku od 410 žena). Tako da trenutno, realno, nemam neku šansu. A sve ovisi o točnom postavljanju dijagnoze te hoće li mi trebati operacija, nakon čega bih imala veće šanse.

    Ja sam prestala pričati o tome jer jednostavno ne mogu više slušati savjete koji glase: “samo se trebate opustiti i ne misliti o tome i bit će”. Sve je to iz dobre namjere, ali je glupo uopće nekom to reći, jer ne razumiju, jer sami nemaju takvih problema. 

    👠 32, PCO, IR, endometrioza, adenomioza
    ➡️papa ✅ hormoni ✅ cervikalni brisevi ✅
    👞 35, normozoospermia
    ➡️ NW ABC plus senior
    03-06/22 ➡️ četiri IUI postupka ❌❌❌❌
    07/22 - IVF ❌
    01/23 - IVF ❌

  • Deleted user

    Broj poruka: 1187

    Prijavi adminu

    Joli ja se nadam da ti dijagnoza nije točna, ako i je da ćeš operacijom riješiti i da će se povećati šanse. 
    Nekad se trudnoće događaju iz nemogućih situacija i treba vjerovati. 

  • Avatar Anchy_23 🌈 🌸

    Anchy_23 🌈 🌸

    Broj poruka: 2721

    Prijavi adminu

    Ja sam ostala T prije nego smo se i ozenili tako da kod nas nitko nije to ocekivao. Mislili su da objavljumo zaruke a mi objavili Trudnocu. I sad kako je prosla godina dana pocinju polako svi njuskati kako sad ne idemo ponovo na bebu. Znaju sto se dogodilo 1. put pa ne ispituju jos jer im je neugodno, ali nitko ne zna da sad imam problema i da ne mogu ostati T jer nemam O. 
    A ne zelim nikome pricati o tome jer sama si stvaram stres oko toga ( Zoe kuzim kako ti je) i onda mi ne treba dodatan stres i propitkivanja od svekrve i mojih…

  • Deleted user

    Broj poruka: 1878

    Prijavi adminu

    Jutro curke,samo kratko javljanje od mene,ne mogu prestat kihat otkako sam oci otvorila 🙈
    Lucky ff mi je odlucio oznacit O u doba korone pa je promijenio termin dolaska na 18.04. Hahaha 🙈 ako hoces primijeniti,slobodno,ako neeee,ha nikome nista. Ionako znam da nece doc ni 18.😂 i s time planiranje sa ff u kompi kod mene pada u vodu,svaki ciklus nesto krivo izracuna i prebacuje 😓

  • Deleted user

    Broj poruka: 1187

    Prijavi adminu

    Anchy  taman ćemo svoje bližnje iznenaditi trudnoćom kad se najmanje budu nadali, kad nas otpišu haha 
    _
    Hope mi svi na forumu živimo za tvoj pregled kod ginića da dobijemo odg šta se događa 

  • Avatar Anchy_23 🌈 🌸

    Anchy_23 🌈 🌸

    Broj poruka: 2721

    Prijavi adminu

    zoe 🤞🏻🍀 🔜🤰🏼

    Anchy taman ćemo svoje bližnje iznenaditi trudnoćom kad se najmanje budu nadali, kad nas otpišu haha
    _
    Hope mi svi na forumu živimo za tvoj pregled kod ginića da dobijemo odg šta se događa

    E to to…al u mom slucaju ce objava biti iza 30tt  Taman pred porod

  • Deleted user

    Broj poruka: 1878

    Prijavi adminu

    zoe 🤞🏻🍀 🔜🤰🏼

    Anchy taman ćemo svoje bližnje iznenaditi trudnoćom kad se najmanje budu nadali, kad nas otpišu haha
    _
    Hope mi svi na forumu živimo za tvoj pregled kod ginića da dobijemo odg šta se događa


    Eh to ce jos potrajati. Posto 8.4. Na kraju nisam mogla otic jer sam ispala zarazena koronom,iduci mi je termin 6.5. Pa cekamo do onda 😂

  • Avatar Anchy_23 🌈 🌸

    Anchy_23 🌈 🌸

    Broj poruka: 2721

    Prijavi adminu

    Hopeforyou

    zoe 🤞🏻🍀 🔜🤰🏼

    Anchy taman ćemo svoje bližnje iznenaditi trudnoćom kad se najmanje budu nadali, kad nas otpišu haha
    _
    Hope mi svi na forumu živimo za tvoj pregled kod ginića da dobijemo odg šta se događa

    Eh to ce jos potrajati. Posto 8.4. Na kraju nisam mogla otic jer sam ispala zarazena koronom,iduci mi je termin 6.5. Pa cekamo do onda 😂


    To je za manje od mjesec dana, da vidis kako ce to proletiti!
    Samo da se ti nama koronice rijesis 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.