Lh trakice - 4. dio

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar WonderWoman

    WonderWoman

    Broj poruka: 103

    Prijavi adminu

    Molim misljenje - vrkuta : čaj ili tablete? Danas sam kupila tablete, ono, ugledala ih u dm i uzela, bez razmišljanja. I sad neznam jel to ok, ima li smisla to tako piti? Što mislite? Kad je uopće najbolje početi piti, kad stati, ima li tu neko pravilo? 🤔😊

    🙋‍♀️ 34god.,sve u redu (AMH 43,3/2022.)
    🙋‍♂️33god., asthenozoo(1/23)
    🙏🤞🤰 ljeto 2020., aktivnije jesen 2020.I dalje u iščekivanju. 🏨BetaPlus
    4/2023-1.postupak, aspiracija, transfer 19.4.2023 ⛔, 2 ⭐⭐
    5/2023-FET, prirodni⛔, ostala⭐
    11/2023 - FET, stimulirani (Estrofem) 🤞, 10dnt➕, beta1-158,5, beta2-359

  • Deleted user

    Broj poruka: 1187

    Prijavi adminu

    Pokloncic sve se to na kraju nekako poslozi, samo treba puno puno strpljenja🙏🏻 Nadam se od srca da si trudna da se ni ne vracas na posao, bar ne dugorocno😄
    _
    Wonder ja sam prosli mjesec pila čaj. Imala sam plodni iscjedak, ovaj mjesec 2 kapsule dnevno, i skoro nikakav plodni iscjedak. 🙄 bila sam lijena za cijediti caj i jos me nije bilo kuci 10 dana. E sad ne znam jel se kod mene tako potrefilo, ali ja cu ubuduce caj piti, nekako me i smiruje i taman vise tekucine dnevno unesem😊

  • mar21ina

    Broj poruka: 33

    Prijavi adminu

    Lucky i ja sam ovaj mjesec imala pik na 27 DC…osjetila tad navečer vec blage grčeve, a dan kasnije sam imala bas grčeve pola dana popraćeno ovulacijskim krvarenjem, onako s par kapi krvi u nekakvoj prozirnoj sluzi, i kasnije jos bi na papiru bilo roza. Sad mene brine što je to bilo u ponedjeljak, a ja još uvijek povremeno tako imam krvi na papiru kad se obrišem, vise je to smeđe i vrlo malo i primjetila sam da mi je i urin malo mutniji i čudniji boje, kao od te krvi…
    Ne znam jel to normalno, jer ako se ne varam O krvarenje ne bi trebalo trajati duže od 3 dana.
    Je li koja od vas imala sličnu situaciju? 
    Pokloncic i ja vidim sjenicuu, nadam se da će tamniti, drzim ti fige 🤞🤞

    👩27
    👨30
    Nezaštićeni odnosi 04/20
    Aktivno od 01/21

  • Avatar ana0310

    ana0310

    Broj poruka: 1238

    Prijavi adminu

    Pokloncic vidim i ja sjenu 😍💫

    + 29.10
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1187

    Prijavi adminu

    marina to blago krvarenje u drugom dijelu ciklusa znam da moze znaciti manjak progesterona. ne znam jel kod tebe to slucaj ili sto bi drugo moglo biti..

  • Avatar Pokloncic13

    Pokloncic13

    Broj poruka: 748

    Prijavi adminu

    Curkice bas ste divne,prebacite tu pozitivu za noć da ova slapa od gospođe ne dođe 🙊
    Sayuri kako si ti,ima li kakvih promjena?

    👱‍♀️ 33
    🧔🏽 34 zdrav ko dren
    👦 sinko (2017)
    👼 moj anđeo 2020 (beba rođena u terminu,otišao na nebo nakon par sati,dg. Nerazvijena pluća)
    Otežano smo začeli oba sina,za 👼 nam je preko godinu i pola.
    ➕4.3.🌈💖
    6.11. Baby girl 💖

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar danchy1990

    danchy1990

    Broj poruka: 669

    Prijavi adminu

    🦋Anitram1982🦋

    danchy1990

    https://ibb.co/wwHJ3cj [ibb.co]
    I šta ja sad da mislim 🤔,app je jutros sama prebacila da je O bila prije par dana,i sad današnja Lh ovakva

    Napravi hcg test


    6 dana je od “pika” ,neznam dal ima koja luda amerikanka da je imala pozitivan test 😂😂. Sutra zadnju LH,poslije ćemo vidjeti

    👨‍👩‍👦
    🧑 4god.

    3/2020 kiretaža u 13tt
    3/2021 biokemijska
    06.05.21 10dpo ➕🥰🙏🌈
    Stiže nam Mia 💝
    [lilypie.com]

  • Avatar danchy1990

    danchy1990

    Broj poruka: 669

    Prijavi adminu

    Pokloncic neka tamni 🤞. Vještica ti ne treba bar idućih 9 mjeseci 😀

    👨‍👩‍👦
    🧑 4god.

    3/2020 kiretaža u 13tt
    3/2021 biokemijska
    06.05.21 10dpo ➕🥰🙏🌈
    Stiže nam Mia 💝
    [lilypie.com]

  • Avatar SAYURI

    SAYURI

    Broj poruka: 1387

    Prijavi adminu

    Pokloncic13

    Curkice bas ste divne,prebacite tu pozitivu za noć da ova slapa od gospođe ne dođe 🙊
    Sayurikako si ti,ima li kakvih promjena?


    Evo vjeruj nesto bas mislim na tebe, jedva cekam jutro🤭 Daj da barem.jedna od nas spasi ovaj mjesec 🥴 Drzim ti fige na najjace🤞🤞
    Ma kod.mene nista posebno, malo.me tu i tamo probodu jajnici onako bas kao da cu procuriti svaki cas, danas 10dpo mislim se jos ima male nade , pa piskim opet ujutru pa cemo vidjeti….grudi nista, ispuhano, mlitavo, objeseno 🥺 

    👱‍♀️- 34g
    👨-42g
    👶-7g
    09.10-missed ab.
    Papa✅ Brisevi ✅
    ➕ 16.03.2021
    [lilypie.com]

  • Avatar maki994

    maki994

    Broj poruka: 351

    Prijavi adminu

    Pokloncic vidim sjenu 😍😍😍 drzim fige da je prava i da tamni 🙏🙏

    [lilypie.com]

    👩🏻‍💼26god ( blagi PCOS )
    👨🏻‍💼30god (sve uredno)
    👫🏻3 godine braka
    🦋pokusavamo od 02/2019
    04.03. HSG🤞

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.