Lh trakice - 4. dio

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Joja💙

    Sanjarka88 🐰

    Joja kakvo je stanje kod tebe?

    https://ibb.co/q7nqQ8b [ibb.co]
    Loše hehhe po obicaju…
    Trebalo bi na 12 dpo vec nesto pokazat….
    Piskit cu vcrs lh a sutra ooet hcg al ne vjerujem….


    A bemti sve 😒
    Ajmo se nadat kasnijoj implantaciji 🤞🏻🤞🏻🤞🏻

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Tonkica111

    Tonkica111

    Broj poruka: 443

    Prijavi adminu

    Cure kolike su vam bazalne nakon ovulacije otprilike, znam da je to individualno al čitala sam kako bi trebala biti preko 37 u slučaju trudnoće? 

  • Avatar Anchy_23 🌈 🌸

    Anchy_23 🌈 🌸

    Broj poruka: 2721

    Prijavi adminu

    Joja💙

    Sayuri i ja imam traumu od evap, zato ih ni ne piskim toliko ko prije…al drzim fige fa tamni i da bacis malo optimizma i trudnicke prasine na nas ostale
    Poklonciccekamo teee :*
    Lucky vratila se u igru :* jeeeej
    Anchy i enaa kako je kod vas? Ima nekakvih simptoma?? Kad piskite?? Kiky i ti isto?


    Danas sam 11dpo. Kod mene se jedino temperatura drzi na 36.7. Simptoma nemam. Bar ih ne primjecujem. Nit mi je muka niti me cicke bole. Nemam problema sa mirisima. Nema iscjetka osim prije 2 dana malo zuckastog sto mi bude pred M. Lh je jucer bila kao snijeg bijela ( znam ne mora to nista znaciti). Piskim u pon ujutro ako ne dode za vikend i temperatura se zadrzi. Imam ove kineze koji evaporacijske bacaju pa necu to piskiti pa da razbijam glavu. U pon sam 14dpo i ako hcg bude - cekam M i idemo dalje. Sreca pa danas idem u slavoniju odmah poslije posla a testice si nisam ponjela pa ne mogu ni doci u napast da piskim  Ali onako iskreno u dubini osjecam da nisam T. Tako da se lagano psihicki pripremam za novi ciklus

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Tonkica111

    Cure kolike su vam bazalne nakon ovulacije otprilike, znam da je to individualno al čitala sam kako bi trebala biti preko 37 u slučaju trudnoće?


    To je individualno 
    Imamo trudnice sa tempicom 36.4
    Meni bude oko 37 u trudnoci 
    Ali to bude tek koji dan nakon implantacije 
    Prvih par dana nakon o mi je 36.5-36.7,8

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    🌈

    Joja💙

    Sayuri i ja imam traumu od evap, zato ih ni ne piskim toliko ko prije…al drzim fige fa tamni i da bacis malo optimizma i trudnicke prasine na nas ostale
    Poklonciccekamo teee :*
    Lucky vratila se u igru :* jeeeej
    Anchy i enaa kako je kod vas? Ima nekakvih simptoma?? Kad piskite?? Kiky i ti isto?

    Danas sam 11dpo. Kod mene se jedino temperatura drzi na 36.7. Simptoma nemam. Bar ih ne primjecujem. Nit mi je muka niti me cicke bole. Nemam problema sa mirisima. Nema iscjetka osim prije 2 dana malo zuckastog sto mi bude pred M. Lh je jucer bila kao snijeg bijela ( znam ne mora to nista znaciti). Piskim u pon ujutro ako ne dode za vikend i temperatura se zadrzi. Imam ove kineze koji evaporacijske bacaju pa necu to piskiti pa da razbijam glavu. U pon sam 14dpo i ako hcg bude - cekam M i idemo dalje. Sreca pa danas idem u slavoniju odmah poslije posla a testice si nisam ponjela pa ne mogu ni doci u napast da piskimAli onako iskreno u dubini osjecam da nisam T. Tako da se lagano psihicki pripremam za novi ciklus


    Nadam se da te osjecaj vara i da ces nam u pon servirati pluscinu ko kuca 🤞🏻🤞🏻🤞🏻🤞🏻❤️

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Joja 🙏

    Joja 🙏

    Broj poruka: 1647

    Prijavi adminu

    Sanjarka nije gotovo dok ne dodje menga hehehe 
    Al vec lagano kujem plan kako sljedeci ciklus heheh… I veselim se pregledu kod privatnika :) 
    Muz je prestao pit sve suplemente… Idemo najprije obavit spermio… Necemo vise nista na svoju ruku…. 
    ___
    Btw curke, jel vam kad cickobol bio tako jak da vas probudi usred noci i da se nikako ne mozete namjestit…. Meni je sinoc tako lose bilo od glupih sisa da vam ne mogu ni opisat….. Doslovno sam mislila da ce eksplodirat i da ce bradavice izletit van., Uuuzasan pritisak… Napominjem da me stalno bole al ta bol od sinoc je nesto posebno….. Mrzim duphaston!! 

    🦄30g 🐴29g
    Prvi ➕ 09/18 … spontani u 10 tt zbog hematoma.
    Drugi ➕ 03/21 …. 🙏
    Pregledi :
    -4+0tj- preventivno Duph. i uputnice za lab
    -6+5tj po uzvu… kuca 💙… Bebica 0.75cm… termin 12.12.21
    -28.4. pregled kod privatnika - sve uredno
    ⚕️Duphaston, folna, propolis+imuno🍯, Mg
    [fertilityfriend.com]

  • Avatar Anchy_23 🌈 🌸

    Anchy_23 🌈 🌸

    Broj poruka: 2721

    Prijavi adminu

    Sanjarka88 🐰

    🌈

    Joja💙

    Sayuri i ja imam traumu od evap, zato ih ni ne piskim toliko ko prije…al drzim fige fa tamni i da bacis malo optimizma i trudnicke prasine na nas ostale
    Poklonciccekamo teee :*
    Lucky vratila se u igru :* jeeeej
    Anchy i enaa kako je kod vas? Ima nekakvih simptoma?? Kad piskite?? Kiky i ti isto?

    Danas sam 11dpo. Kod mene se jedino temperatura drzi na 36.7. Simptoma nemam. Bar ih ne primjecujem. Nit mi je muka niti me cicke bole. Nemam problema sa mirisima. Nema iscjetka osim prije 2 dana malo zuckastog sto mi bude pred M. Lh je jucer bila kao snijeg bijela ( znam ne mora to nista znaciti). Piskim u pon ujutro ako ne dode za vikend i temperatura se zadrzi. Imam ove kineze koji evaporacijske bacaju pa necu to piskiti pa da razbijam glavu. U pon sam 14dpo i ako hcg bude - cekam M i idemo dalje. Sreca pa danas idem u slavoniju odmah poslije posla a testice si nisam ponjela pa ne mogu ni doci u napast da piskimAli onako iskreno u dubini osjecam da nisam T. Tako da se lagano psihicki pripremam za novi ciklus

    Nadam se da te osjecaj vara i da ces nam u pon servirati pluscinu ko kuca 🤞🏻🤞🏻🤞🏻🤞🏻❤️


    Tome se potiho nadam. Ali manjak simptoma i taj osjecaj me drze prizemnom.
    Znas kako kazu u Nadi je spas!  

  • Avatar Anchy_23 🌈 🌸

    Anchy_23 🌈 🌸

    Broj poruka: 2721

    Prijavi adminu

    Joja💙

    Sanjarka nije gotovodok ne dodje menga hehehe
    Al vec lagano kujem plan kako sljedeci ciklus heheh… I veselim se pregledu kod privatnika :)
    Muz je prestao pit sve suplemente… Idemo najprije obavit spermio… Necemo vise nista na svoju ruku….
    ___
    Btw curke, jel vam kad cickobol bio tako jak da vas probudi usred noci i da se nikako ne mozete namjestit…. Meni je sinoc tako lose bilo od glupih sisa da vam ne mogu ni opisat….. Doslovno sam mislila da ce eksplodirat i da ce bradavice izletit van., Uuuzasan pritisak… Napominjem da me stalno bole al ta bol od sinoc je nesto posebno….. Mrzim duphaston!!


    Hoce taj cickobol od duphastona. Ali mozda te bole i zbog T 

  • Avatar Joja 🙏

    Joja 🙏

    Broj poruka: 1647

    Prijavi adminu

    Anchy pametno zboris…. Ovi kinezi su puni evaporacijskih… Na svakom se vidi sjena i prije piskanja…. Sve razmisljam da dam muzu sutta jednig da pišne ahahha da vidim kako ce se ponasat…. Ako mu pokaze sjenu bit ce bas ludnica ahahaha
    Tonkica meni je u trudnoci najvise bila 36.9… i to jedan dan… Ostale dane se kretala oko 36.7-36.8 ….

    🦄30g 🐴29g
    Prvi ➕ 09/18 … spontani u 10 tt zbog hematoma.
    Drugi ➕ 03/21 …. 🙏
    Pregledi :
    -4+0tj- preventivno Duph. i uputnice za lab
    -6+5tj po uzvu… kuca 💙… Bebica 0.75cm… termin 12.12.21
    -28.4. pregled kod privatnika - sve uredno
    ⚕️Duphaston, folna, propolis+imuno🍯, Mg
    [fertilityfriend.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1878

    Prijavi adminu

    Sayuri mozda jesam inace slijepa na daleko,al na blizu dobro vidim i vidim nekakvu crticu 🤞🏻🤞🏻🤞🏻🤞🏻☺️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.