Lh trakice 3. dio

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Joja 🙏

    Joja 🙏

    Broj poruka: 1647

    Prijavi adminu


    Jedva cekam tvoj pregled :) nadam se da ce uskoro ovulacija i da kreces u lov na ➕

    🦄30g 🐴29g
    Prvi ➕ 09/18 … spontani u 10 tt zbog hematoma.
    Drugi ➕ 03/21 …. 🙏
    Pregledi :
    -4+0tj- preventivno Duph. i uputnice za lab
    -6+5tj po uzvu… kuca 💙… Bebica 0.75cm… termin 12.12.21
    -28.4. pregled kod privatnika - sve uredno
    ⚕️Duphaston, folna, propolis+imuno🍯, Mg
    [fertilityfriend.com]

  • Avatar Joja 🙏

    Joja 🙏

    Broj poruka: 1647

    Prijavi adminu

    Poruka gore je za Ancy 🤗

    🦄30g 🐴29g
    Prvi ➕ 09/18 … spontani u 10 tt zbog hematoma.
    Drugi ➕ 03/21 …. 🙏
    Pregledi :
    -4+0tj- preventivno Duph. i uputnice za lab
    -6+5tj po uzvu… kuca 💙… Bebica 0.75cm… termin 12.12.21
    -28.4. pregled kod privatnika - sve uredno
    ⚕️Duphaston, folna, propolis+imuno🍯, Mg
    [fertilityfriend.com]

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Hopeforyou

    Curke,sretan i cestit Bozic onima koje slavite! Nadam se da ste se dobro napapale,napile,opustile i da ste veselo provele ove Bozicne dane! Ja sam promatrala situaciju, vec evo cetvrti dan mi bude kap-dvije dnevno pa stane i onda opet krene pa stane. Nema grceva kao inace kada dobijem M niti je kolicinski priblizno kao kada dobijem,sada vise na ulosku nadem smeckasti iscjedak, a to 23.12 sam u vecernjim satima vidla rozi iscjedak i odonda nadem kap ili dvije te “krvi” neke smeckaste boje, grudi me ne bole,danas sam osjetila bol u donjem dijelu leda al i mozda od sjedenja i sinoc sam jaaaako tesko utonula u san. Taman kad bi trebala zaspati bi se probudila i tako puno puta,plus uzasni naleti vrucine da bi se preznojila pa bi bilo neko vrijeme okej i onda isponova. Ne primjecujem neke velike razlike osim sto nisam razdrazljiva toliko kao inace u vrijeme PMS-a…znaci ne bi rekla da je to M niti po kolicini,niti po boji,niti po odsustvu bolova, a i M mi je trajala obicno oko 3 dana maksimalno uz obilo krvarenje ponekad praceno ugruscima i jake bolove koji su morali biti tretirani protuupalnim lijekovima.. ne znam sto bih mislila,ali to je neki moj update 😁🤷‍♀️🤔

    Test nisi radila? 

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Anchy_23 🌈 🌸

    Anchy_23 🌈 🌸

    Broj poruka: 2721

    Prijavi adminu

    Joja💙

    Poruka gore je za Ancy 🤗


    Hvala Joja 😘🍀🤞

  • Deleted user

    Broj poruka: 1878

    Prijavi adminu

    Sanjarka88 🦋

    Hopeforyou

    Curke,sretan i cestit Bozic onima koje slavite! Nadam se da ste se dobro napapale,napile,opustile i da ste veselo provele ove Bozicne dane! Ja sam promatrala situaciju, vec evo cetvrti dan mi bude kap-dvije dnevno pa stane i onda opet krene pa stane. Nema grceva kao inace kada dobijem M niti je kolicinski priblizno kao kada dobijem,sada vise na ulosku nadem smeckasti iscjedak, a to 23.12 sam u vecernjim satima vidla rozi iscjedak i odonda nadem kap ili dvije te “krvi” neke smeckaste boje, grudi me ne bole,danas sam osjetila bol u donjem dijelu leda al i mozda od sjedenja i sinoc sam jaaaako tesko utonula u san. Taman kad bi trebala zaspati bi se probudila i tako puno puta,plus uzasni naleti vrucine da bi se preznojila pa bi bilo neko vrijeme okej i onda isponova. Ne primjecujem neke velike razlike osim sto nisam razdrazljiva toliko kao inace u vrijeme PMS-a…znaci ne bi rekla da je to M niti po kolicini,niti po boji,niti po odsustvu bolova, a i M mi je trajala obicno oko 3 dana maksimalno uz obilo krvarenje ponekad praceno ugruscima i jake bolove koji su morali biti tretirani protuupalnim lijekovima.. ne znam sto bih mislila,ali to je neki moj update 😁🤷‍♀️🤔
    Test nisi radila?


    Ma nisam radila test jer je danas 4. Dan otkako mi se pojavilo tih par rozih kapi ali razmisljam da mozda ne bi bilo lose za koji dan napraviti cisto da se zna na cemu sam,jer mi je ovo skroz nekako cudno. Cak i kada bi mozda mislila da je T u pitanju ako bi se to dogodilo dan ili dva prije pocetka M,znalo se dogoditi da je test negativan,ali kazem,ovo mi je skroz cudno posto sam imala te ovulacijske bolove u noci sa 17./18.12., a prije toga sam imala taj rastezljivi iscjedak,pa ne znam..sumnjam bas da M moze doci nakon 6-7 dana odonda,a mozda su se samo hormoni malo poremetili..svakako razmisljala jesam o testu,ali ako uspijem izdrzati,napravila bi ga na staru godinu mozda za svaki slucaj ako ispadne pozitivan da ne skrivam dugo muzu to iznenadenje sto bi stbarno bilo,posto nisam pratila ovulaciju trakicama,nego cisto fizickim simptomima koje vec imam godinu i pol unazad otkad sam krenula s trakicama…vidjet cemo 😄🤷‍♀️

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Ako si ovulirala oko 18.12 
    Onda ovo menga nebi trebala biti 
    U tom slucaju je moguce da je implantacija 🤞🏻🤞🏻

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Anchy_23 🌈 🌸

    Anchy_23 🌈 🌸

    Broj poruka: 2721

    Prijavi adminu

    Jutro!
    Kako ste mi curke ?
    Ja sam se ustala na krivu nogu 😅 i onda vidim hop jos jedna poznanica T. To je sad fora postalo za Bozic na fejsu i insta objavljivati T. Mislim da sam sigurno jedno 5 takvih vidjela ovih dana.
    Tko nam je ono rekao piskiti danas?
    E i sjetila sam se nasih chian i malle bas me zanima kako su nisu se dugo javile 😊

    Vidim druga tema otvara novi nastavak…mogle bi i mi jos uvijek smo na 3. Ne znam dal vam sporo otvara str. Meni je sporije ali nije jos toliko da me smeta.

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    malala

    https://ibb.co/681yVrS [ibb.co]
    Ja ne vidim ništa. Ali osjetljivost testa je 25 pa možda ni ne može pokazati još kad je cb 6 d ranije prije 2 d pokazao onu sramlježljivu sjenu.
    A zašto si mi ovo radimo uopće? Čekati m i mir, ovako bacaš novac i igraš se svojim živcima bezveze. Ali ne, ne bih ja izdržala jedan mj da ne želim otkriti odmah je li uspjelo ili ne. 😤


    Ja sam bila takva do spontanog 
    To me dobro ošamaralo. Sad mi dođe da piskim ali puno manje nego prije i odolim lakse. U principu se u jednu ruku bojim plusa kao i minusa ( koliko god glupo zvučalo) pa ne zelim znati 🤷‍♀️

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Dobro jutro svima ☕

    Ja sam za 4. Dio da se otvori 😊

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Lucky 🍀

    Lucky 🍀

    Broj poruka: 6497

    Prijavi adminu

    ✨💝BOŽIĆNO ČUDO ODBROJAVANJE💝✨
    Kaća - 28.12.2020. - 1 dan ❤️
    Lhbaby ? ❤️
    🎇NOVOGODIŠNJE ČUDO ODBROJAVANJE🎇
    Malala - 01.01.2021. - 5 dana ❤️
    Tina25 - 08.01.2021. - 12 dana ❤️
    Sanjarka - 15.01.2021. - 19 dana ❤️
    Pokloncic13 - 16.01.2021. - 20 dana ❤️
    Joja - 17.01.2021 -21 dan ❤️
    Kiky - 20.02.2022. - 24 dana ❤️
    3sreca - 21.01. 2021. - 25 dana ❤️
    Zoe_r - 23.01.2021. - 27 dana ❤️
    Mattan28 ❤️
    Lucky ❤️
    Ancy_23 ❤️
    Danchy1990  ❤️

    🧔🏻37 🔬normo
    👩🏻34 AMH 57 pmol/L (2024.), kariogrami ✔️ histeroskopija ✔️ dodatne pretrage ✔️
    8 ciklusa CO ( 7 Klomifen, 1 Femara)
    MPO od 1/22 ➡️ Lucinger ➡️ 1xAIH, 2xIVF - 14❄️, 6xFET (1 missed ab - kiretaza)
    11/23 ➡️ IVF po 3. put - ET 1 morula - β 0 ( jos 7 blastocisti ❄️ )
    2/24➡️FET -2❄️ β 0
    One day the word “Soon” will be replaced by “Finally”

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.