Lh trakice 3. dio

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Anchy_23 🌈 🌸

    Anchy_23 🌈 🌸

    Broj poruka: 2721

    Prijavi adminu

    zoe_r

    Ma meni je caj isto skroz fin, bez problema ga popijem, samo nemam bas naviku🙄 pa zaboravim, zato sam mislila kombinirati kapsule ili kapi da budem ovaj ciklus skroz skroz redovna.
    Koliko ga popijes dnevno Ancy?


    Popijem 2- 3 salice, tako mi stane u termosicu. Ona je od pola litre. To mi je cisto ok. Ne bi mogla vise. 

  • Deleted user

    Broj poruka: 1187

    Prijavi adminu

    Ancy hvala😘

  • Avatar 3sreca

    3sreca

    Broj poruka: 311

    Prijavi adminu

    Bok cure. Sretan i blagoslovljen Bozic.
    Mi smo jucer krenuli sa klopanjem kolaca, jos nikad nismo prestali 🙈
    Ljubim vas sve i zelim uspjesne implantacije, ovulacije, brze + na testovima i uredne trudnoce.
    Da i zdravlja. 😄

    👧🏼 🌈Sreca Najveca 2019
    Pokusavamo za #2 od 5/20

  • Avatar Joja 🙏

    Joja 🙏

    Broj poruka: 1647

    Prijavi adminu

    Drage moje
    Zelim vam svako dobro povodom blagdana… 
    Pustila sam malo mozak na pašu i uživam u jelu i piću hehe…. U srijedu pocinjem piskit lh trakice na 8dc. Pik ocekujem u petak ili subotu. Do tad cu probat sto manje razmisljat o trudnoći.
    Uz vas uvijek naucim nesto novo. Npr nisam znala da je pad temperature 2-5 dpo uobicajena pojava…. Svaki put kad mi se to dogodi zabrijem da je implantacija ahahaha….  
    Idem si skuhat cajic od vrkute hehe :* 

    🦄30g 🐴29g
    Prvi ➕ 09/18 … spontani u 10 tt zbog hematoma.
    Drugi ➕ 03/21 …. 🙏
    Pregledi :
    -4+0tj- preventivno Duph. i uputnice za lab
    -6+5tj po uzvu… kuca 💙… Bebica 0.75cm… termin 12.12.21
    -28.4. pregled kod privatnika - sve uredno
    ⚕️Duphaston, folna, propolis+imuno🍯, Mg
    [fertilityfriend.com]

  • Alice33

    Broj poruka: 76

    Prijavi adminu

    Alice33


    Cure moze li pomoc? Jucer oko 5 popodne ovakva trakica. Jucer navecer ponovo pišnem LH ona skroz svijetla. I danas oko podne i maloprije isto piskila i opet svijetle. Jel se to kome dogodilo? Jel moguce da je pik bio jucer ujutro pa sam ga propustila?

    👩🏻 - 28 - PCOS, neredoviti ciklusi
    🧑🏻 - 30 - sve u redu
    Pokušavamo od 09/2020
    24.1.2022. ➕❤️
    09.02 - prvi pregled

  • Avatar Anchy_23 🌈 🌸

    Anchy_23 🌈 🌸

    Broj poruka: 2721

    Prijavi adminu

    Alice33

    Alice33


    Cure moze li pomoc? Jucer oko 5 popodne ovakva trakica. Jucer navecer ponovo pišnem LH ona skroz svijetla. I danas oko podne i maloprije isto piskila i opet svijetle. Jel se to kome dogodilo? Jel moguce da je pik bio jucer ujutro pa sam ga propustila?


    Hmm nisam ekspert za trakice ali moguce je ako ti naglo skoci LH pa da bas pik pik nisi ulovila. Ja bi na tvom mjestu piskila jos 2 dana da vidim i budem 100% . Javit ce ti se sigurno ove iskusnije curke u trakicama hehe 

  • Avatar Anchy_23 🌈 🌸

    Anchy_23 🌈 🌸

    Broj poruka: 2721

    Prijavi adminu

    Ja prijavljujem malo vise iscjetka. Vodenasti je pa se nadam da je klomi odradio svoje. Upravo sam zadnji popila 🍀🤞

  • Deleted user

    Broj poruka: 1187

    Prijavi adminu

    Alice ja isto stvarno nisam jos strucnjak za trakice. Ovaj mjesec sam koristila prvi put i to zelene, ne te plave. Najlakse ces skuziti ako ih usporedjujes, ako nisi evo preporucam ti ovaj video npr https://m.youtube.com/watch?v=Vz9f8T8USzo [m.youtube.com]
    I onda ces puno bolje vidjet i cure ce ti moci isto bolji savjet dati.

    Ancy jeej, to je dobar znakic🥳

  • Deleted user

    Broj poruka: 1878

    Prijavi adminu

    Curke,sretan i cestit Bozic onima koje slavite! Nadam se da ste se dobro napapale,napile,opustile i da ste veselo provele ove Bozicne dane! Ja sam promatrala situaciju, vec evo cetvrti dan mi bude kap-dvije dnevno pa stane i onda opet krene pa stane. Nema grceva kao inace kada dobijem M niti je kolicinski priblizno kao kada dobijem,sada vise na ulosku nadem smeckasti iscjedak, a to 23.12 sam u vecernjim satima vidla rozi iscjedak i odonda nadem kap ili dvije te “krvi” neke smeckaste boje, grudi me ne bole,danas sam osjetila bol u donjem dijelu leda al i mozda od sjedenja i sinoc sam jaaaako tesko utonula u san. Taman kad bi trebala zaspati bi se probudila i tako puno puta,plus uzasni naleti vrucine da bi se preznojila pa bi bilo neko vrijeme okej i onda isponova. Ne primjecujem neke velike razlike osim sto nisam razdrazljiva toliko kao inace u vrijeme PMS-a…znaci ne bi rekla da je to M niti po kolicini,niti po boji,niti po odsustvu bolova, a i M mi je trajala obicno oko 3 dana maksimalno uz obilo krvarenje ponekad praceno ugruscima i jake bolove koji su morali biti tretirani protuupalnim lijekovima.. ne znam sto bih mislila,ali to je neki moj update 😁🤷‍♀️🤔

  • Avatar Joja 🙏

    Joja 🙏

    Broj poruka: 1647

    Prijavi adminu

    Hopeforyou

    Curke,sretan i cestit Bozic onima koje slavite! Nadam se da ste se dobro napapale,napile,opustile i da ste veselo provele ove Bozicne dane! Ja sam promatrala situaciju, vec evo cetvrti dan mi bude kap-dvije dnevno pa stane i onda opet krene pa stane. Nema grceva kao inace kada dobijem M niti je kolicinski priblizno kao kada dobijem,sada vise na ulosku nadem smeckasti iscjedak, a to 23.12 sam u vecernjim satima vidla rozi iscjedak i odonda nadem kap ili dvije te “krvi” neke smeckaste boje, grudi me ne bole,danas sam osjetila bol u donjem dijelu leda al i mozda od sjedenja i sinoc sam jaaaako tesko utonula u san. Taman kad bi trebala zaspati bi se probudila i tako puno puta,plus uzasni naleti vrucine da bi se preznojila pa bi bilo neko vrijeme okej i onda isponova. Ne primjecujem neke velike razlike osim sto nisam razdrazljiva toliko kao inace u vrijeme PMS-a…znaci ne bi rekla da je to M niti po kolicini,niti po boji,niti po odsustvu bolova, a i M mi je trajala obicno oko 3 dana maksimalno uz obilo krvarenje ponekad praceno ugruscima i jake bolove koji su morali biti tretirani protuupalnim lijekovima.. ne znam sto bih mislila,ali to je neki moj update 😁🤷‍♀️🤔


    Ja sam imala tako pa mi je ginekolog prepisao duphaston… Kaze da je to zbog manjka progesterona. 

    🦄30g 🐴29g
    Prvi ➕ 09/18 … spontani u 10 tt zbog hematoma.
    Drugi ➕ 03/21 …. 🙏
    Pregledi :
    -4+0tj- preventivno Duph. i uputnice za lab
    -6+5tj po uzvu… kuca 💙… Bebica 0.75cm… termin 12.12.21
    -28.4. pregled kod privatnika - sve uredno
    ⚕️Duphaston, folna, propolis+imuno🍯, Mg
    [fertilityfriend.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.