Lh trakice 3. dio

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Lucky daj stavljaj slike lh 😁

    Mene probada lijevi jajnik od ovulacije, kad je tebe to pocelo?
    Znam da je rano, al strah me upale ili ciste ako sutra temp padne 🤢

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Lucky 🍀

    Lucky 🍀

    Broj poruka: 6497

    Prijavi adminu

    Sanjarka88 🦋

    Lucky daj stavljaj slike lh 😁

    Mene probada lijevi jajnik od ovulacije, kad je tebe to pocelo?
    Znam da je rano, al strah me upale ili ciste ako sutra temp padne 🤢


    Ma nemam sta stavit, jedva golim okom vidis testnu, mobom ju nebi ulovila sigurno, al bar sam ziher sto ti kazes da nije cista bez obzira na probadanja. Mene je dan nakon O prestalo bolit, i onda jos jedan dan poslije pocela konstantno neka bol i pritisak uz to, i prije 2 dana prestalo, i eto od jucer i danas osjetim povremeno probadanje s lijeve strane al dosta jako i puno iscjetka ima. 

    🧔🏻37 🔬normo
    👩🏻34 AMH 57 pmol/L (2024.), kariogrami ✔️ histeroskopija ✔️ dodatne pretrage ✔️
    8 ciklusa CO ( 7 Klomifen, 1 Femara)
    MPO od 1/22 ➡️ Lucinger ➡️ 1xAIH, 2xIVF - 14❄️, 6xFET (1 missed ab - kiretaza)
    11/23 ➡️ IVF po 3. put - ET 1 morula - β 0 ( jos 7 blastocisti ❄️ )
    2/24➡️FET -2❄️ β 0
    One day the word “Soon” will be replaced by “Finally”

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    A nista 
    Vidit cemo
    Sretno nam 😍😍😍

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Lucky 🍀

    Lucky 🍀

    Broj poruka: 6497

    Prijavi adminu

    Sanjarka88 🦋

    A nista
    Vidit cemo
    Sretno nam 😍😍😍


    🤞🏻🤞🏻🤞🏻🍀🍀🍀
    Ma ja si govorim ako i ne bude necu se bacit u depru, idemo lijepo prvo na spermio pa cemo onda prema tome dalje, imam jos toliko mogucnosti, samo nove pustolovine me cekaju kako god okrenes😁

    🧔🏻37 🔬normo
    👩🏻34 AMH 57 pmol/L (2024.), kariogrami ✔️ histeroskopija ✔️ dodatne pretrage ✔️
    8 ciklusa CO ( 7 Klomifen, 1 Femara)
    MPO od 1/22 ➡️ Lucinger ➡️ 1xAIH, 2xIVF - 14❄️, 6xFET (1 missed ab - kiretaza)
    11/23 ➡️ IVF po 3. put - ET 1 morula - β 0 ( jos 7 blastocisti ❄️ )
    2/24➡️FET -2❄️ β 0
    One day the word “Soon” will be replaced by “Finally”

  • Avatar Anchy_23 🌈 🌸

    Anchy_23 🌈 🌸

    Broj poruka: 2721

    Prijavi adminu

    Lucky🍀

    Sanjarka88 🦋

    A nista
    Vidit cemo
    Sretno nam 😍😍😍

    🤞🏻🤞🏻🤞🏻🍀🍀🍀
    Ma ja si govorim ako i ne bude necu se bacit u depru, idemo lijepo prvo na spermio pa cemo onda prema tome dalje, imam jos toliko mogucnosti, samo nove pustolovine me cekaju kako god okrenes😁


    Bravo Lucky! Obozavam ovu vasu pozitivu. Samo sa takvim stavom cemo i doci do naseg cilja. I kad potonem (a trudim se da to ne bude cesto i dugo) citanje ovakvih pozitivnih stavova mi pomogne jako. A mislim da je tako i drugima i zato smo tu!
     Ovo je bas pustolovina, a na kraju nje nas ceka nesto prekrasno!

  • Avatar Lucky 🍀

    Lucky 🍀

    Broj poruka: 6497

    Prijavi adminu

    Ancy nema nam druge, a tko čeka taj dočeka

    🧔🏻37 🔬normo
    👩🏻34 AMH 57 pmol/L (2024.), kariogrami ✔️ histeroskopija ✔️ dodatne pretrage ✔️
    8 ciklusa CO ( 7 Klomifen, 1 Femara)
    MPO od 1/22 ➡️ Lucinger ➡️ 1xAIH, 2xIVF - 14❄️, 6xFET (1 missed ab - kiretaza)
    11/23 ➡️ IVF po 3. put - ET 1 morula - β 0 ( jos 7 blastocisti ❄️ )
    2/24➡️FET -2❄️ β 0
    One day the word “Soon” will be replaced by “Finally”

  • Avatar ana0310

    ana0310

    Broj poruka: 1238

    Prijavi adminu

    Lucky🍀

    Danchy ajmo jos jedna betonaza pa odbrojavamo 😁
    Ana a nemam pojma, osjetim danas tu i tamo podosta probadanja s lijeve strane, i cice me bas jako bole, al nista mi to nije neki ekstra znak, vidjet cu mozda tamo oko 12dpo pisnem prvi 🤭


    Bolne cice su meni bile prvi simptom 🤭 😁 i ostale su, majko mila znaci od gravitacije bole 😅 12 dpo bi bilo super, al ko ce to docekati hehehehe 😅

    + 29.10
    [lilypie.com]

  • Avatar ana0310

    ana0310

    Broj poruka: 1238

    Prijavi adminu

    Lucky🍀

    Sanjarka88 🦋

    A nista
    Vidit cemo
    Sretno nam 😍😍😍

    🤞🏻🤞🏻🤞🏻🍀🍀🍀
    Ma ja si govorim ako i ne bude necu se bacit u depru, idemo lijepo prvo na spermio pa cemo onda prema tome dalje, imam jos toliko mogucnosti, samo nove pustolovine me cekaju kako god okrenes😁


    Nema depre, ima opcija srecom 😊 volim kad ste pozitivne 😘 ja navijam za sve 🥳🥳🥳

    + 29.10
    [lilypie.com]

  • Avatar Lucky 🍀

    Lucky 🍀

    Broj poruka: 6497

    Prijavi adminu

    ana0310

    Lucky🍀

    Danchy ajmo jos jedna betonaza pa odbrojavamo 😁
    Ana a nemam pojma, osjetim danas tu i tamo podosta probadanja s lijeve strane, i cice me bas jako bole, al nista mi to nije neki ekstra znak, vidjet cu mozda tamo oko 12dpo pisnem prvi 🤭

    Bolne cice su meni bile prvi simptom 🤭 😁 i ostale su, majko mila znaci od gravitacije bole 😅 12 dpo bi bilo super, al ko ce to docekati hehehehe 😅


    Mene trenutno tak bole da sam iskopala nekakav grudnjak koji mi iam lufta malo samo da me ne stišće a ležim ujutro u krevetu i okrenut se ne mogu od bolova 😅  

    🧔🏻37 🔬normo
    👩🏻34 AMH 57 pmol/L (2024.), kariogrami ✔️ histeroskopija ✔️ dodatne pretrage ✔️
    8 ciklusa CO ( 7 Klomifen, 1 Femara)
    MPO od 1/22 ➡️ Lucinger ➡️ 1xAIH, 2xIVF - 14❄️, 6xFET (1 missed ab - kiretaza)
    11/23 ➡️ IVF po 3. put - ET 1 morula - β 0 ( jos 7 blastocisti ❄️ )
    2/24➡️FET -2❄️ β 0
    One day the word “Soon” will be replaced by “Finally”

  • Avatar tina25

    tina25

    Broj poruka: 621

    Prijavi adminu

    Mene cice bole uvijek, počnu nekih tjedan dana prije M i dan prije prestanu tako da po tome uvijek znam da idući dan dolazi

    👧 - 25
    🧔🏻 - 32
    Nezaštićeni odnosi - 2018
    Papa - 8mj ✔
    Spolni i hormoni štitnjače - 12mj ✔✔
    [fertilityfriend.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.