Lažno negativan test?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Rose.

    Rose.

    Broj poruka: 1403

    Prijavi adminu

    jo82

    Meni kasni 14 dana od očekivane m ,inače mi je redovn ciklus od 28 dana .
    Nismo išli na bebu i imam 40 god pa me zanima dali je moguće da je negativan test nakon 14 točan jer još nisam dobila 😊


    Test bi svakako već pokazao plusić nakon toliko dana kašnjenja da je u pitanju T…  tako da niste sigurno 

    💗💙💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar SAYuRI

    SAYuRI

    Broj poruka: 1161

    Prijavi adminu

    jo82

    Meni kasni 14 dana od očekivane m ,inače mi je redovn ciklus od 28 dana .
    Nismo išli na bebu i imam 40 god pa me zanima dali je moguće da je negativan test nakon 14 točan jer još nisam dobila 😊


    Nisi trudna

    💃36 🏋️‍♀️ 44
    👦8
    👶1
    08/20 spontani 8tj
    08/22 biohemijska
    10/22 biohemijska 🤷‍♀️
    15.11.2022➕👶
    Fuck that little mouse, I’m an albatros 😁
    [tickerfactory.com]

  • Iman_20

    Broj poruka: 73

    Prijavi adminu

    Zdravo drage buduce mame :)
    Ko ima vremena neka procita.
    Mama sam dječaka od 3 godine i to je bila jedna uredna školska trudnoca ali dugo cekana po meni.Tek nakon godinu dana braka smo uspjeli prirodno i to bas onda kad smo bili konacno odustali s razmisljanjem kad ce se desiti i eto desilo se.Da ne duzim na tu temu.Trudnoca i porod sve uredu proslo hvala Bogu.Prije par mjeseci tacno u 1 mjesecu ove godine menstruacija mi je kasnila iskreno nisam ni pomislila na trudnocu s obzirom da znam koliko smo na prvoj radili.Medutim kako nije dolazila uradim test i pozitivno.Prvo je  strah i šok nevjeriva.Iskreno nije bilo planirano jer je djecak jos bio mali i ja sam sama snnjim 24h jer je muž terenac.Kad sam se vec pomirila s tim da se to desilo ja prokvarim dobijem sukrvicu .Odem na UZ nema trudnoce odnosno gonekolog je ne vidi.Vadila betu ona se duplala regularno ali moje krvarenje je bilo katastrofalno bukvalno odljevi su trajali 7 dana da bi zavrsila u bolnici i rekli da od trudnoce nema nista i tako se i zavrsilo
    Eh nakon toga svega nasla sam sebi ginekologa kojeg smatram jako dobrim odradila nalaze hormone stitnjacu itd sve je u granicama normale.
    E sad se meni javlja zelja za drugim dijetom i ogroman strah!
    Sta ako ne mognem opet zanijeti?Sta ako se opet isto desi?😔
    S obzirom da je muz terenac jakooo tesko je uhvatiti plodne dane ..ali etoo trudimo se koliko mozemo🤣
    Zadnji ginekoloski pregled bio je nakon prosle menstracije i moj ginekolog mi je propisao Ellova da pijem 3 mj i Orvagil vaginalete da iskoristim
    Takode na svoju ruku sam pila vrkutu.
    Medutim ovaj mj menstruacija kasni dan…
    Ja toliki osjecaj sam imala da sam trudna ali sam opet s druge strane pretpostavljala da umisljam…
    Trebala je doci jucer a ja sam u nedelju radila test neka trakica i to nekad u podnevno vrijeme i bio je negativan.
    S obzirom da su ciklusi uredi 29-30 dana

  • Iman_20

    Broj poruka: 73

    Prijavi adminu

    Cudi me da kasni…
    Cak i poslije tog apontanog odmah su se doveli u red i normalno sam dobijala svaki mj…
    Pa me zanima da li mislite postojil imalo sanse da je test lazno negativan(tjesim se😂) 
    Po racunici pvulacij je bila 5.10 po kalendaru a mi smo imali odnose pocetkom plodnih dana do 3.10i muz je otisao nazd na posao
    Da li mislite da trebam uradim jos jedan test?
    Takode od simptoma imam to da su me grudi pocele onako boluckat jos prije 10 tak dana ali ne stalan bol nego ono pocnu bolit na dodir pa prestanu dan i tako sve u krug
    Jakooo izrazen apetit sto za mene nije normalno..
    Stalno podrigivanje da izvinete
    I bolovi u jajnicima ne prejaki onako kao neka probadanja..

    Da li mislite da su mi te vaginalete malo pobrkale ciklus sto sam ih koristila ili vrkuta?
    Vrkutu nisam pila tokom menst nego tek kad je zavrsila pocela sma i te vaginalete sam iskoristila nakon prosle menst.

  • Avatar WannaBeMama

    WannaBeMama

    Broj poruka: 68

    Prijavi adminu

    Pozz svima 😊 imam pitanjce. Kasni mi već tri dana, a to se do sada nije dogodilo. Imam grceve kao da ce svaki cas krenut ali za sada ništa. Radila sam test (onaj sa e baya) na 1 dan kašnjenja i naravno negativan 😏 tako da sam već izgubila svaku nadu.
    Odlučila sam da bi počela piti neke tablete koje bi mi mogle pomoć oko začeća, pa ako postoji nesto da je neka od vas pila i da joj je pomoglo neka napiše.
    🤍

    28💃
    37🦸🏼‍♂️
    3 godine pokušavanja…
    Papa test ✔️
    Hormoni ✔️
    Spermiogram✔️
    2.5.2023. Odrađena histeroskopija - uklonjeno par polipa s endometrija
    Prohodnost jajovoda - oba prohodna u cjelosti
    Prva tura klomida u 4.mj 2024.

  • Avatar Garawa¤

    Garawa¤

    Broj poruka: 2525

    Prijavi adminu

    WannaBeMama

    Pozz svima 😊 imam pitanjce. Kasni mi već tri dana, a to se do sada nije dogodilo. Imam grceve kao da ce svaki cas krenut ali za sada ništa. Radila sam test (onaj sa e baya) na 1 dan kašnjenja i naravno negativan 😏 tako da sam već izgubila svaku nadu.
    Odlučila sam da bi počela piti neke tablete koje bi mi mogle pomoć oko začeća, pa ako postoji nesto da je neka od vas pila i da joj je pomoglo neka napiše.
    🤍


    Ginekologu na pregled i konzultacije.. 

    1999 ♥️
    2006♥️
    Pokušaji za 3 sreću 🤞🤞
    5/22 IVF Sv.Duh ET dvodnevni, BETA 0
    8/22 IVF Sv.Duh - 25.8. ET 2x osmostanični 7.9. Beta 0

  • Avatar malenaaa988

    malenaaa988

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Danas sa radila test ,ali ne sa jutarnjoj mokracom ,negativa je. Kasni mi dva dana. Da li je moguce da je test pogresio? Ja sam sigurna da sam trudna. 
    Hvala 

  • Avatar Marija.1994

    Marija.1994

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    malenaaa988

    Danas sa radila test ,ali ne sa jutarnjoj mokracom ,negativa je. Kasni mi dva dana. Da li je moguce da je test pogresio? Ja sam sigurna da sam trudna.
    Hvala


    Ako kasni, test je tocan. Najbolje se naruciti na pregled i vidjeti sto je problem.

    👱🏼‍♀️28 🧔🏼38
    [tickerfactory.com]

  • regica123

    Broj poruka: 494

    Prijavi adminu

    malenaaa988

    Danas sa radila test ,ali ne sa jutarnjoj mokracom ,negativa je. Kasni mi dva dana. Da li je moguce da je test pogresio? Ja sam sigurna da sam trudna.
    Hvala


    Kako mozes biti sigurna?

    👩🏻28❤🧔🏻32
    Stigla nam malena curica❤

  • Avatar SAYuRI

    SAYuRI

    Broj poruka: 1161

    Prijavi adminu

    malenaaa988

    Danas sa radila test ,ali ne sa jutarnjoj mokracom ,negativa je. Kasni mi dva dana. Da li je moguce da je test pogresio? Ja sam sigurna da sam trudna.
    Hvala


    Ako si sigurna da si trudna cestitam 🥳🥳🥳 Pocni pripremati pomalo stvari za bebu, brzo ce 9 mjeseci proci…

    💃36 🏋️‍♀️ 44
    👦8
    👶1
    08/20 spontani 8tj
    08/22 biohemijska
    10/22 biohemijska 🤷‍♀️
    15.11.2022➕👶
    Fuck that little mouse, I’m an albatros 😁
    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.