Kupanje bebe

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Pilici

    Pilici

    Broj poruka: 1097

    Prijavi adminu

    beag


    Imam Becutan kremu, ulje za kupanje i sampon.. Dobila sam savjet u ljekarni da je bolji od Nivee. Iako smo presli na A-dermu, jer nam je i dalje suha koza.. No, kad se ovo rijesi milslim da cu nastavit s Becutanom. Sapun mi je savjetovala i svekrva, no nekako mislim da bi on jos vise isusivao.. 
    A sad si me dobro sjetila, kad sam ja imala suho lice uvijek bi si namazala s Becutan kremom i bila mi je odlicna.

    Probat cu sa mustelom ili becutabon.. Danas sam ju kupala samo u vodici..

    zebrica

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    Za mustelu sam čula da je super al je i skupa…ja evo becutan od srca preporučam :)  a u vodu možeš dodati i kamilice mi se u toj kombinaciji kupamo :)

  • Avatar Pilici

    Pilici

    Broj poruka: 1097

    Prijavi adminu

    Ma danas bila samo vodica, jer imam doma tu nivez i samosan, pa dok nekupim rade tak vodica i par kapi ulja eventualno

    zebrica

  • Avatar kimito

    kimito

    Broj poruka: 521

    Prijavi adminu

    Ja svoju kupam u vodi sa par kapi bademovog ili maslinovog ulja i koza joj je super..s nicim ju ni ne mazem, eventualno samo pregibe takodjer sa nerafiniranim bademovim uljem. Kosu joj operem svaki drugi put sa mustelinom pjenom za tjemenicu i to je to. Ja sam misljenja dok je tako mala sto manje kozmetike to bolje!

  • Avatar crnamala

    crnamala

    Broj poruka: 426

    Prijavi adminu

    Evo vidim da puno mama ima problema sa Niveom. Ja sam isto odustala od nje jer mu je izbacivalo po kozi nakon kupanja sa par kapi kupke nivea. Inace mu je koza izgleda suha ali mi se cini bolje otkada sam odustala od nivee. Em je dobio tjemenicu. Sad ga kupam u par kapi chicco kupke koju sam dobila i namazem hipp uljem. Narucila sam sve od mustelae  pa cu vidit kako ce reagirat na to

    [lilypie.com]

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    kimito


    Ja svoju kupam u vodi sa par kapi bademovog ili maslinovog ulja i koza joj je super..s nicim ju ni ne mazem, eventualno samo pregibe takodjer sa nerafiniranim bademovim uljem. Kosu joj operem svaki drugi put sa mustelinom pjenom za tjemenicu i to je to. Ja sam misljenja dok je tako mala sto manje kozmetike to bolje!

    skroz se slažem sa tobom.. meni bude žao kada se bebice tako male i mirišljave nakemijaju do zuba.. niti su bebice zmazane niti im trebaju nezz kakve zaštite i kremice.. njihova je koža tako tanka, prozirna sve prolazi ravno kroz.. kasnije imaju problema kada se navikne koža pa fali ako se ne namaže, pa je suha i sl..

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar crnamala

    crnamala

    Broj poruka: 426

    Prijavi adminu

    Evo malo se ugasila tema ali da vam kazem vec tjedan dana koristim mustelu i moj malis se preporidio. Koza mu je bas lipo cista i glatka. Nema vise ni perutanja ja super zadovoljna. Je dosta skupa ali sam ja narucila izinozemstva i dupli je jeftinije. Pakiranja su vrluka pa se nadam da ce potrajat.

    [lilypie.com]

  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    Ja sam uzela Zartecreme Beauty Baby iz Mullera za 9 kn i perutanje iznad obrva i iza uha prošlo za 2 dana

  • Avatar Bori

    Bori

    Broj poruka: 297

    Prijavi adminu

    Moj maleni ima skoro 3 mjeseca i kupamo se u običnoj vodi.Ponekad dodam malo Penanten šamponica i to je to. Kosu peremo s mustelinom pjenom za tjemenice jer ih jaako imamo i da kosu peremo svaki dan jer mu je duga, tanka i lako se prlja. A od kremica od srca preporučam sanosan zaštitnu kremu mi smo ju dobili na poklon i super je. Maleni je imao početak seberoičnog dermatitisa i super se povuklo već kod prve primjene.
    I najvažnije…VISE NE PLAČE!!Konačno uzivamo u kupanju.

  • Avatar koala123

    koala123

    Broj poruka: 435

    Prijavi adminu

    Moja se obozava kupat al ju ipak ne kupam svaki dan. Veli pedijatrica da je tak i bolje. A inace sam ju mazala becutan mlijekom. I kad smo dosle na kontrolu je pedica pohvalila kakvi lijepu kozu ima i ja velim da ju s tim mlijekom mazem a  ona na to da ni slucajno jer je to jak alergen. E sad ti znaj:/ ugl.sad ju  samo s bademovim isto namazem i ok joj je.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.