Kupanje bebe

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    Atopičari mrze vodu, jer ih užasno iziritira, pogotovo reagiraju na toplu, moja S se kupa praktički u hladnoj, ne kužim kak izdrži ali čim malo stavim toplu odmah skuži i viče vruća vruća, a ja probam ono niš tek malo topla, po tome sam i skužila, mi kad bi ju stavljali kupati u ovako maloj dobi kao što je tvoj L ona je vrištala iz petnih žila, cijeli kvart ju je čuo, ko da joj radimo ne znam kaj…
    Stavi ga u kadicu ponekad u toku dana, ali praznu, stavi mu unutra patkice i slično, neka malo tako provede neko vrijeme da uopće zavoli, možeš i to raditi i u kupaoni,bez vode. Nakon nekoliko dana probaj s vodom, ali prvo stavi njega, zaigraj ga i postepeno iza leđa da ne skuži malo po malo stavljaj vodu, nemoj natočiti vodu pa njega uroniti, to ti mrze, pogotovo atopičari kad im je voda pretopla. Probaj!

  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    renata


    Atopičari mrze vodu, jer ih užasno iziritira, pogotovo reagiraju na toplu, moja S se kupa praktički u hladnoj, ne kužim kak izdrži ali čim malo stavim toplu odmah skuži i viče vruća vruća, a ja probam ono niš tek malo topla, po tome sam i skužila, mi kad bi ju stavljali kupati u ovako maloj dobi kao što je tvoj L ona je vrištala iz petnih žila, cijeli kvart ju je čuo, ko da joj radimo ne znam kaj…
    Stavi ga u kadicu ponekad u toku dana, ali praznu, stavi mu unutra patkice i slično, neka malo tako provede neko vrijeme da uopće zavoli, možeš i to raditi i u kupaoni,bez vode. Nakon nekoliko dana probaj s vodom, ali prvo stavi njega, zaigraj ga i postepeno iza leđa da ne skuži malo po malo stavljaj vodu, nemoj natočiti vodu pa njega uroniti, to ti mrze, pogotovo atopičari kad im je voda pretopla. Probaj!

    Isto tako I on…Bas pocne vristat kao da ga mucimo…Kako izdrzi u hladnoj vodi…brrr…ja sam se jedno vrijeme morala kupat u hladnoj vodi jer je stanodavcu bilo tesko popravit bojler I promrzla sam sva….Bas cu probat tako. Par dana bez vode da odmrzi kadicu, vjerujem da ce jos puno lakse biti kad pocne samostalno sjediti. Javim kako napredujemo :))) Sto se tice kupanja u moru, je li im ad stvara probleme oko toga? Mislili smo sad preko ljeta ic s njim na more, kad bude vec malo veci? Hvala ti puno 

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    Preko ljeta je super, njoj se rane povuku i rijetko izbija, baš ako je po pijesku, travi…Toplinu, mislim jako sunce ne podnosi, lice joj je za čas rumeno, može hlad, nema veze ako je vruće bitno da nije baš izloženo direktno suncu. Voda im ne stvara problem, ko nje je zapravo sol izgrizla te rane, tu je malo bilo deračine jer razumljivo peče, ali poslije je bilo ok, ali kažem ti nije uopće fan vode i kupanja, ali zato obožava zimu, nikad ali nikad joj nije zima, a o snijegu da ne pričam, doslovce je provela ove dane u njemu.

  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    Ja se nadam da ce mu se svidit more :)) Evo ja za AD nisam ni znala dok nisam otkrila Klokanicu I sad kad gledam kako mu je to po kozi sve, sjetila sam se dok sam jos manja bila da sam isto tako imala po nogama, samo je to meni proslo kako bi se reklo samo od sebe. Koliko sam citala AD je nasljedan?

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

  • Avatar Boška2

    Boška2

    Broj poruka: 237

    Prijavi adminu

    LuKi


    Ja se nadam da ce mu se svidit more :)) Evo ja za AD nisam ni znala dok nisam otkrila Klokanicu I sad kad gledam kako mu je to po kozi sve, sjetila sam se dok sam jos manja bila da sam isto tako imala po nogama, samo je to meni proslo kako bi se reklo samo od sebe. Koliko sam citala AD je nasljedan?

    Ti si ista ko ja! Ni ja nikad cula za ad do sad,a posto mi mali ima procitala sam sve o tome. I kad se malo prevrtio film i slozila kockice imam i ja ad! S tim da ja jos uvjek zimi imam iziritiranu crvenu kozu,osobito na nogama,i to najvise nakon tusiranja(ja malo pretjerujem,tusiram se u skoro vrucoj vodi,pase mi)! A preko ljeta nista! E a koja ti je temp. vodice kad kupas L? Trebala bi biti  od 32 do 34,ali ja K kupam u 35 jer je jos premaleni.

    <3<3<3 Karl <3<3<3

  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    Boška


    LuKi


    Ja se nadam da ce mu se svidit more :)) Evo ja za AD nisam ni znala dok nisam otkrila Klokanicu I sad kad gledam kako mu je to po kozi sve, sjetila sam se dok sam jos manja bila da sam isto tako imala po nogama, samo je to meni proslo kako bi se reklo samo od sebe. Koliko sam citala AD je nasljedan?
    Ti si ista ko ja! Ni ja nikad cula za ad do sad,a posto mi mali ima procitala sam sve o tome. I kad se malo prevrtio film i slozila kockice imam i ja ad! S tim da ja jos uvjek zimi imam iziritiranu crvenu kozu,osobito na nogama,i to najvise nakon tusiranja(ja malo pretjerujem,tusiram se u skoro vrucoj vodi,pase mi)! A preko ljeta nista! E a koja ti je temp. vodice kad kupas L? Trebala bi biti  od 32 do 34,ali ja K kupam u 35 jer je jos premaleni.

    Da, meni preko zime zna biti susa koza od bure, a po ljeti milina, jedino sto sam vrlo vjerojatno alergicna na neke sastojke pa mi se samo od odredenih sampona pojavi svrbez po tijelu I neke kao bubuljice grupirane duzinom ruke….Ne znam sad tocnu temp. vode jer mu uvijek provjeravam laktom da voda nije pretopla ni prehladna. Imam srece sto se gusta mazat s kremom. To mu dode kao neka masaza pa prede, bar dio tretmana odradi bez vristanja hehe :)))

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

  • Avatar Boška2

    Boška2

    Broj poruka: 237

    Prijavi adminu

    Probaj onda da bude mozda mrvicu hladnija voda pa ces vidjet. A mozda i nema veze sa ad-om,mozda je samo u takvoj fazi! Vidjet ces,sretno i neka se sto prije sve vrati u normalu i uzivanje u kupanju!

    <3<3<3 Karl <3<3<3

  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    Boška


    Probaj onda da bude mozda mrvicu hladnija voda pa ces vidjet. A mozda i nema veze sa ad-om,mozda je samo u takvoj fazi! Vidjet ces,sretno i neka se sto prije sve vrati u normalu i uzivanje u kupanju!

    Hvala ti 

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

  • Avatar MalaMuca

    MalaMuca

    Broj poruka: 851

    Prijavi adminu

    Jel ima koja jastuk za kupanje bebe? ima ko kakvih iskustva? 

    bubamara.in/njega-djeteta/delta-baby-jastuk-za-kupanje/1010275400653101027

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    Sad kad smo kod kupanja…curki je jutros napokon pupak otpao…sad dal da ju kupamo odmah sad ili kad ranica skroz zasuši? Jer patronažna nam je rekla da ju prašimo još par dana al zaboravih pitat za kupanje..a dolazi nam tek preksutra

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.