Kupanje bebe

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    zebrice… mislim da nije tjemenica nego perut… tako se i mojoj curi od nivee izbacilo… i od kupke, a i ulje za poslije kupanja kojim sam ju mazala nije se baš pokazalo… tak da sam niveu izbacila…sad mi je žao što sam ruksak njihov uopće uzimala jer na kraju ništa ne koristim, a ruksak se nakon 4 korištenja lagano krenuo raspadat 

  • Avatar beag

    beag

    Broj poruka: 988

    Prijavi adminu

    cloudy jeste li  rijesili perutanje s necim drugim ili je prestalo vec izbacivanjem nivee?

  • Avatar Pilici

    Pilici

    Broj poruka: 1097

    Prijavi adminu

    Znaci nivea nije bas nesto, a Becutanovi šamponi /. Kupke?

    zebrica

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    prestali smo s niveom i počeli becutan sapun koristit i prestalo i perutanje… poslije kupanja namažem s becutan kremom :) meni je becutan super i sapun i krema… samo ne znam kakve su cijene kod nas jer sam uzimala u bosni… tamo je sapun 5 kn, a krema 17

  • Avatar beag

    beag

    Broj poruka: 988

    Prijavi adminu

    Imam Becutan kremu, ulje za kupanje i sampon.. Dobila sam savjet u ljekarni da je bolji od Nivee. Iako smo presli na A-dermu, jer nam je i dalje suha koza.. No, kad se ovo rijesi milslim da cu nastavit s Becutanom. Sapun mi je savjetovala i svekrva, no nekako mislim da bi on jos vise isusivao.. 
    A sad si me dobro sjetila, kad sam ja imala suho lice uvijek bi si namazala s Becutan kremom i bila mi je odlicna.

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    meni je sapun za sad ok…malo ga nasapunam na ručničić i time ju prebrišem :)

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    Nalah


    Čudna je ta Nivea -moja najbolja frendica godinama ima suhu perut i prvo što joj je dermatolog rekao je bilo-nemojte prati kosu Nivea šamponima,samo će vam pogoršati stvar,a od njihovog laka je dobila takvu upalu tjemena,strašno,a meni s druge strane sve odgovara,dok za bebu nismo probali

    Tako sam i ja imala problema zbog Nivea šampona, isto vlasište mi je uništilo i sve se živo peruta a nikad mi nije bilo tako. Postupno se smiruje, promijenila sam šampon, ali užas je bilo i suhoća i svrbež kaos, a imam kosu do pola leđa.

  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    Ja upadam ko padobranac hehe :))) Moram se zahvaliti. Renata, hvala ti za savjet u vezi kupanja L-a, napredujemo I sve je manje vristecih epizoda…Vjerujem da ce uskoro vristanje otici u povijest. Hvala ti od 

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    LuKi


    Ja upadam ko padobranac hehe :))) Moram se zahvaliti. Renata, hvala ti za savjet u vezi kupanja L-a, napredujemo I sve je manje vristecih epizoda…Vjerujem da ce uskoro vristanje otici u povijest. Hvala ti od 

  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    renata


    LuKi


    Ja upadam ko padobranac hehe :))) Moram se zahvaliti. Renata, hvala ti za savjet u vezi kupanja L-a, napredujemo I sve je manje vristecih epizoda…Vjerujem da ce uskoro vristanje otici u povijest. Hvala ti od 

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.